Dodaj do ulubionych

Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki?

09.08.22, 18:47
Nie macie wrażenie, że to jest nam jakby znane?
;)
Obserwuj wątek
    • kiks4 Re: Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki? 09.08.22, 20:30
      Wali na kilometr Gogolem. "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie." Nikołaj Gogol, "Rewizor".
      Wszystko już było" stwierdził rabin Akiba ben Josef prawie 2 tys. lat temu.
      A swoją drogą śmiech jest potężna bronią, najlepiej o tym świadczy niemal natychmiastowa reakcja rzecznika Partii Radosława Fogiela, który dla obrzydzenia Narodowi Polskiemu poczynań tego kabaretu wymyślił słowo: bezbectwo.
      Ktokolwiek wie, co to znaczy i skąd się wzięło proszony o wyjaśnienie.
      • m-dyskretna Re: Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki? 09.08.22, 22:12
        Nie oglądałam i nawet nie zamierzam. Należę do mniejszości, która nie lubi przekleństw... Za to ostatnio przypomniałam sobie skecze z kabaretu Dudek i występy Dobrowolskiego. Z prawdziwą przyjemnością wróciłam też do "Studenta Awasa" Fronczewskiego i Pszoniaka. Oryginał nie umywa się do naszej wersji.
        • kiks4 Re: Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki? 10.08.22, 14:22
          To się nie wróci- bez przekleństwa nie ma stand up'u ani większości kabaretów. Pod Wyrwigroszem napisał skecz pełen przekleństw ale "komputerowo" złagodzonych. Czyli " rukwa ciam" i tp. Było śmiesznie ale na to trzeba klasy. Reszta nie bawi się bez zniekształcania.
          Jednak w tym skeczu Neonówki, której osobiście nie podziwiam za poprzednie ich produkcje, przekleństwa, o ile są, giną pod soczystą treścią, waloną pełnymi garściami w miłościwie nam rządzących.
          • renepoznan Re: Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki? 10.08.22, 14:26
            W rządzących czy w elektorat partyjny? Ja bym powiedział, że głównie w to drugie.
      • smurfmadrala Re: Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki? 10.08.22, 17:15
        Nigdy nie oglądałem "neonufki", nie pamiętam , być może wyłączyłem po kilku zdaniach ?
        Weselno-festyniarskie podrygi, bluzgi i grymasy męczą mnie, mam prawo wyboru.
        Jeśli chodzi o "kult neonufki" to niewierzący jestem.
        Telewziora/telepudła nie posiadam od ponad 10 lat z powodu: reklam, celeburacTVa i "neonówek".
        Da się wyżyć bez szlugów, wódki i TV-papki.
        Ostatnio w restauracji przydrożnej poprosiłem o wyłączenie telepudła ponieważ chciałem w spokoju zjeść.
        • renepoznan Re: Oglądał ktoś kultowy już skecz Neo - nówki? 10.08.22, 17:19
          Pytanie czy kabareciarze nie czytali Twoich wpisów. ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka