Dodaj do ulubionych

Nike rób drugiemu co tobie niemiłe

14.08.22, 17:31

Pisowskiego hunwejbina niejakiego Jana Kanthaka tata- dyplomata z Wąbrzeźna nie nauczył dobrych obyczajów. A programie tej nauki jest i taka zasada, by nie naśmiewać się z takich cech ludzkich, na które ich posiadacze nie mieli wpływu. Nie śmiejemy się zatem z garbatych, niewidomych czy kulawych. Nie śmiejemy się także z nazwisk- jaka jest wina np. Jana Kanthaka, że tak się nazywa.

Ale tej nauki młody Jaś nie posiadł i chcąc do żywego dopiec Donaldowi Tuskowi wyszukał w translatorze Googla, że po estońsku "tusk" znaczy ból. I pojechał z tym tematem na całego w socialmediach.
Niestety nie wiedział, że złe uczynki są zazwyczaj karane. Zła karma wraca. Ten sam translator Googla tłumaczy "jankanthak" z języka hindu na polski jako "układ moczowo- płciowy".
Translator został napisany przez ludzi znających zasady dobrego wychowania; u nas na wsi tu słowo tłumaczą prościej jako "k u t a s". Hindusi to mądry naród.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 14.08.22, 18:05
      Idąc do źródła, w Sanskrycie (Wiki pomocna ręka), Kanthaka oznaczał białego konia, jego legenda przedstawiana jest w Indiach, Nepalu, oraz rzeźbach brytyjskiego muzeum, które łotrzyki zajumali w koloniach.
    • qwardian Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 14.08.22, 18:19
      Z drugiej strony spotykałem się z wulgarnym określeniem "cunt", co oznacza kobiecy organ płciowy, ale nie w całym anglosaskim świecie językowym, w USA raczej nie użyto by tego określenia.
      • smurfmadrala Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 14.08.22, 18:37
        Najpopularniejsze synonimy słowa kiks to: qui pro quo, przeinaczenie, opuszczenie, lapsus, literówka, nieprawidłowość, lapsus calami, zmyłka, lapsus linguae, uchybienie, wada, niedokładność, niedociągnięcie, pudło, chybienie celu, opustka, gafa, byk, przejęzyczenie się, nadinterpretacja, pomyłka, błąd, usterka, ...
        • smurfmadrala Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 14.08.22, 18:49
          Kiks - znaczenia:
          rzeczownik, rodzaj męskorzeczowy lub męskozwierzęcy

(1.1) niestosowne, nieoczekiwane, błędne zachowanie, posunięcie
          (1.2) sport. chybione uderzenie lub kopnięcie w piłkę
          (1.3) sport. chybione uderzenie w kulę w bilardzie
          (1.4) muz. fałszywy dźwięk podczas wykonywania utworu. Ciekawe czy kiks4 oznacza 4-krotne wzmocnienie ww znaczeń? Pytam, bo jażem tylko mądrala, na uniwersytet nie poszłem ale na ludzi wyszłem (jako inżynier), gdzie mi tam do humanistów. W budowlance robię, taki los okrutny...
          • qwardian Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 14.08.22, 19:06
            Kompletnie rozstroiłeś mój tok refleksji, jestem zdezorientowany i wycofuję się z tego wątku..
    • qwardian Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 15.08.22, 12:39
      Dodam jeszcze tylko, że to Tusk (cyt: decyzję podjęła Moskwa. Pani minister środowiska Anna Moskwa, żeby nie było wątpliwości), który ma rtęć na rękach zadrwił dwa dni temu z nazwiska minister Anny Moskwy. Zachowanie polityka, dopiero potem skomentował poseł Solidarnej Polski Jan Kanthak.
      • kiks4 Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 15.08.22, 13:50
        Czyli mam rację- nie rób drugiemu, co tobie niemiłe...
    • smurfmadrala Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 15.08.22, 15:50
      Czy to prawda, że w okolicach Poznania PiSiorów prześladuje Ku Kiks Klan?
      • kiks4 Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 15.08.22, 17:08
        Prawda!
        • smurfmadrala Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 16.08.22, 20:37
          Skończysz jak amerykański Ku Klux Klan,
          kiedy sczeźnie stronnictwo pruskie zwalczające niepodległość i suwerenność Polski.
          Oliwa powoli lecz NIEUBŁAGANIE na wierzch wypływa ...
        • renepoznan Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 16.08.22, 21:29
          Przechwalasz się Kiksie. ;)
          • smurfmadrala Re: Nike rób drugiemu co tobie niemiłe 22.08.22, 18:34
            Jak walczyć z rasizmem ?!
            Coraz trudniej żyje się białym w Niemczech, doktor z inżynierem plus informatyk potrafią UBIĆ, POCIĄĆ
            za rasę. Ponoć informatycy najgorsi dla białych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka