Dodaj do ulubionych

Dobre informacje zawsze mile widziane

19.08.22, 16:16
Co prawda dobre dla ludzi w miarę normalnych. Frustraci będą przezywać. ;) ;) ;)

archpoznan.pl/pl/parafia-pw-imienia-jezus-powstanie-w-poznaniu?fbclid=IwAR1p4qk_e0dut2ue1tqxNEhppCIBGF94VmoyyH3JNu5sTeSs6Ox1vfUwJps
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 19.08.22, 16:58
      Muszę być frustratem, bo trudno ocenić ten kicz jako obiekt budowany na Chwałę Bożą. Projektantowi brak ducha, zupełnie jak protestantom, ci nie potrafili stworzyć nic pięknego tylko burzyli piękne katolickie kościoły, zamki, pałace i dworki, bo w sercu mieli złość i rządzę niszczenia. Prawosławna Parafia Świętego Mikołaja na ulicy Marcelińskiej ma więcej kunsztu i smaku, to co zobaczyłem przeraziło mnie bardziej niż wpisy Georga. pl.wikipedia.org/wiki/Parafia_%C5%9Bw._Miko%C5%82aja_w_Poznaniu
    • snajper55 Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 12:58
      renepoznan napisał:

> Co prawda dobre dla ludzi w miarę normalnych. Frustraci będą przezywać. ;) ;) ;
      > )

A jaka jest ta dobra informacja?

S.
      • renepoznan Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 14:38
        Pisząc o frustratach brałem pod uwagę także Ciebie.
        • snajper55 Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 19:13
          renepoznan napisał:

> Pisząc o frustratach brałem pod uwagę także Ciebie.

Ani się nie frustruję, ani się nie przezywam. Ciekaw jestem jedynie co to za dobra informacja.

S.
          • l.george.l Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 21:09
            Otóż to. Co może być w tym dobrego, że funkcjonariusz związku wyznaniowego z centralą w obcym państwie anektuje kilka poznańskich ulic wraz z jej mieszkańcami. Dodać jeszcze należy, że Państwo Polskie jest w tej sytuacji bezradne, a przynajmniej za takie chce uchodzić, bo jeśli ktoś z mieszkańców nie będzie sobie życzyć, żeby związek wyznaniowy przetwarzał jego dane osobowe, to jest to niewykonalne. Odsyłam do najnowszego orzecznictwa NSA w tej kwestii.
          • renepoznan Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 21:27
            No cóż. Domyśl się jaka to może być dobra wiadomość dla katolików. Chyba jednak tego nie zrozumiesz ale ja nie tłumaczę "blondynkom" rzeczy oczywistych.
            • qwardian Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 22:16
              Blondynkom? Narodowy Robotnik ma problem komunikacji z osobami o mentalności murzyńskiej..
            • snajper55 Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 22.08.22, 09:20
              renepoznan napisał:

> No cóż. Domyśl się jaka to może być dobra wiadomość dla katolików. Chyba jedna
              > k tego nie zrozumiesz ale ja nie tłumaczę "blondynkom" rzeczy oczywistych.

Aaaa, to tylko dla katolików jest dobra wiadomość. Przedtem pisałeś że dla wszystkich. Jak mogę się domyśleć co to za wiadomość? Może katolikom będą w kościołach kasę rozdawać? Może nie będą pedofilów przyjmować do seminariów? Zgadlem?

S.
              • renepoznan Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 22.08.22, 14:56
                qwardian - nie obrażaj murzynów. ;)
                • qwardian Rene ja się budzę w afrykańskiej dżungli.. 22.08.22, 15:39
                  Jestem otoczony przez geniuszy, którzy chcieć dawać i brać za darmo. PiS brać i dawać, oraz budować i burzyć elektrownię w Ostrołęce, Unia Europejska, faktyczny bankrut pożyczać nam pieniądze na Zielony Bezład, bandziory na białoruskiej granicy, słyszeć, że Kaczyński rozrzuca pieniądze z helikoptera, Snajper chcieć, żeby kościół był automatem bankowym, państwo polskie chcieć, żeby nasz kraj budowali Ukraińcy.
                  • renepoznan Re: Rene ja się budzę w afrykańskiej dżungli.. 22.08.22, 18:06
                    Zgadzam się z Twoją wymienianką i dlatego pytam dlaczego obrażasz murzynów. ;)
              • renepoznan Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 22.08.22, 18:07
                Powtórzę pytanie. Jesteś taki jakim się pokazujesz czy tylko udajesz?
    • l.george.l Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 21.08.22, 13:24
      2. Granice parafii

Do parafii należą następujące ulice: ....

Co za buta. Kupił Gądecki te ulice, że je do czegoś anektował? A mieszkańcy tych ulic to co, parobki pańszczyźniane, że proboszczowie nimi handlują niczym bydłem?

6. Podstawy utrzymania

Liczba wiernych należących do parafii pw. Imienia Jezus w Poznaniu zapewni jej wystarczalność pod względem gospodarczym.

A na jakiej podstawie kierownik episkopatu to wykalkulował? Dane ze spisu powszechnego dotyczące wyznaniowości i jej braku będą opublikowane dopiero we wrześniu.
      • smurfmadrala Re: Dobre informacje zawsze mile widziane 22.08.22, 14:08
        W Polsce ciemnogrodzko-faszystowskiej wciąż opium dla ludu dzieli kraj .
        Tymczasem w ChRL, Korei dobrze odżywionego marksisty, szwecjalistycznej republice islamskiej,
        kalifacie paryskim, "miłośnych" satrapiach Zatoki Perskiej, Nigerii, tam OPIUM chrześcijańskie wytępiono
        karabinem, bagnetem, szubienicą, pałką, gazem + argumentami polityki wolnej od opium dla ludu.
        Nawet putler religijny kiedy trzeba ale tylko z popami patriotami.
        W Polsce się nie udało ...
        ...ileż jadu niesłychanej nienawiści, przemocy przeciw postępactwu i tolerazizmowi !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka