Dodaj do ulubionych

Ławka patriotyczna

31.08.22, 11:41
Rząd potrafi nieźle kombinować. W całej Polsce będą stawiane ławki patriotyczne w kształcie mapy Polski. Uruchomiłem myślenie, żeby znaleźć racjonalne wyjaśnienie motywów tego sposobu wydawania publicznych pieniędzy.
Jest jeden powód wszystko wyjaśniający: ławka kosztuje 2 tysiące, płacimy firmie szwagra 200 tysięcy, on zatrzymuje 20 tysięcy a 180 tysięcy idzie pod stołem z powrotem. Na np. fundusz wyborczy.
To ma sens!
Obserwuj wątek
  • snajper55 Re: Ławka patriotyczna 31.08.22, 13:17
   kiks4 napisał:

   > Rząd potrafi nieźle kombinować. W całej Polsce będą stawiane ławki patriotyczne
   > w kształcie mapy Polski. Uruchomiłem myślenie, żeby znaleźć racjonalne wyjaśni
   > enie motywów tego sposobu wydawania publicznych pieniędzy.
   > Jest jeden powód wszystko wyjaśniający: ławka kosztuje 2 tysiące, płacimy firmi
   > e szwagra 200 tysięcy, on zatrzymuje 20 tysięcy a 180 tysięcy idzie pod stołem
   > z powrotem. Na np. fundusz wyborczy.
   > To ma sens!

   Tylko dlaczego ta ławka jest w rosyjskich barwach? Przekaz podprogowy? Patriotyzm ma się nam kojarzyć z ruskimi barwami?

   S.
   • kiks4 Re: Ławka patriotyczna 31.08.22, 15:13
    Do ławki dołączony jest 15-to punktowy regulamin jej użytkowania a każde jego naruszenie jest zagrożone srogimi karami. Będzie powołana specjalna Straż Obywatelska dla Ochrony Ławeczek, egzekwująca kary in situ.
    Jednym z warunków użytkowania ławeczki jest ubranie się w odzież patriotyczną,, Wzór na załączonym zdjęciu
    • kiks4 Re: Ławka patriotyczna 31.08.22, 15:15
     Nic lepszego dziś nie zobaczysz:
   • smurfmadrala Re: Ławka patriotyczna 31.08.22, 22:45
    Barwy Holandii i Francji ktoś myli z ruska flagą, pod progiem pewnie leży bo wczorajszy55.
  • qwardian Sztuka.. 31.08.22, 15:31
   linuscoraggio.art/products/the-memory-chairs
   • kiks4 Re: Sztuka.. 31.08.22, 19:40
    A na poważnie- jestem przerażony stanem umysłów ludzi rządzących krajem. Pomysł ustawienia takich "Ławeczek patriotycznych" w miastach całego kraju wyszedł z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
    Kraj tonie, inflacja szaleje, obywatele ze strachem myślą o nachodzącej zimie a nasza wierchuszka ma pomysły od czapy no co wydać bez sensu nasze pieniądze.
    Gdyby to jeszcze taki pomysł przyszedł sołtysowi z przysłowiowego Wąchocka- nie byłoby problemu, nie musi być człowiekiem super mądrym. Ale od ludzi w KPRM spodziewałem się wyższych lotów.
    Jeśli i w innych, kluczowych dla nas sprawach maja podobnie do tego pomysły, to miej nas Panie Boże w swej opiece. Niczego dobrego się nie spodziewam od rządu.
    • kiks4 Re: Sztuka.. 31.08.22, 20:17
     Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego polski rząd, rząd kraju gdzie m.in. obowiązuje ustawa o ochronie języka polskiego, utrzymuje kontakty i daje zlecenia firmie, która posługuje się takim językiem:
     Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

     Działamy w duchu SMART / CREATIVE / CONFIDENCE / OUT OF THE BOX. Cenimy sobie naszą elastyczność i dużą swobodę działania, bo to one definiują sukcesy Hackett Hamilton i pozwalają nam wychodzić poza utarte schematy.

     Nie bujam, to jest żywcem skopiowane z ich strony.
     • smurfmadrala Re: Sztuka.. 31.08.22, 22:22
      Podaj czujny Kiksie listę klientów/ofiar tej firmy uwiedzionych bełkotem platforma style. Ostrzegawczo i UCZCIWIE. Ty wiesz... lecz przez skromność nie podałeś a tak lubisz wyliczanki. Fakty się liczą nie mity
      • kiks4 Re: Sztuka.. 31.08.22, 22:27
       Najbardziej znanym klientem jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Oczywiście chodzi o ważny polski urząd, urząd powołany przez partię, która patriotyzm ma w ...programie. A język jest głównym czynnikiem spalającym naród. Patriotą nie jet ten, kto nakłada biało czerwoną pelerynę lecz ten kto między innymi dba o czystość polskiego języka.
       • smurfmadrala Re: Sztuka.. 31.08.22, 22:34
        Mercedes i Samsung też chyba dały się skorumpować? Mało znane, pójda w zaparte?
      • smurfmadrala Re: Sztuka.. 31.08.22, 22:31
       Kto z reżimowych władz używa takiego neo-bełkotu? Kiedy znajdzie się takiego, oliwa wypłynie na wierzch, korupcję ukażą surowo najwolniejsze sądy tubylcze bo gotowe i rozgrzane do czerwoności jak sztandar walki o sprawiedliwosc spoľeczną.
    • qwardian Re: Sztuka.. 01.09.22, 11:18
     kiks4 napisał:

     > Kraj tonie...


     Doceniam metaforę, ale chciałbym wskazać, że mamy dzisiaj śliczną pogodę, pamiętnego 1 września 1939 roku była nawet ładniejsza, to na marginesie klimatycznych psikusów..

     www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2019-09-01/gdy-wybuchla-ii-wojna-swiatowa-takiej-pogody-na-ziemiach-polskich-nie-bylo-od-niemal-stulecia/
    • snajper55 Re: Sztuka.. 01.09.22, 12:56
     kiks4 napisał:

     > Kraj tonie, inflacja szaleje, obywatele ze strachem myślą o nachodzącej zimie a
     > nasza wierchuszka ma pomysły od czapy no co wydać bez sensu nasze pieniądze.

     Ależ to nie jest wydawanie bez sensu pieniędzy. To wydawanie pieniędzy ma bardzo konkretny sens, jakim jest wzbogacenie się kilku osób, krewnych i/lub znajomych Królika.

     > Gdyby to jeszcze taki pomysł przyszedł sołtysowi z przysłowiowego Wąchocka- nie
     > byłoby problemu, nie musi być człowiekiem super mądrym. Ale od ludzi w KPRM s
     > podziewałem się wyższych lotów.

     Wyższe loty? Każda metoda jest dobra, aby kilka marnych milionów przepłynęło z budżetu do prywatnych kieszeni. Metoda 'na ławeczkę" jest tak samo dobra jak wszystkie inne - "na bilbordy", "na kupno kolekcji" czy "na respiratory".

     S.
  • renepoznan Re: Ławka patriotyczna 31.08.22, 22:43
   www.facebook.com/watch/?v=1440264579818841&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing
  • m-dyskretna Re: Ławka patriotyczna 01.09.22, 15:54
   To nie jest ławka, ale instalacja patriotyczna. Pani prezesa (to nie błąd, tak chciała, żeby się do niej zwracać) wyjaśniło to rano słuchaczom radia.
  • qwardian Re: Ławka patriotyczna 01.09.22, 16:53
   Stoję przy swoim, to nieudana kopia naziego Mauzoleum w Wałbrzychu, tylko bez konkretnego przekazu. Ten poniżej jest jedyną nekropolią duchową poległych górników, pruskich soldaten poległych w Powstaniach Śląskich und kilku SS-manów, bez względu były rampą do szerzenia światopoglądu. Trzaskowski w takim procesie ma krew na rękach, bo z jego winy poległy kozy, OT DEMOKRACJA NA WESOŁO..

   podroze.onet.pl/polska/dolnoslaskie/mauzoleum-schlesier-ehrenmal-w-walbrzychu-totenburg-ostatnia-swiatynia-hitlera/9yfjgzv

   nczas.com/2019/10/03/groteski-z-kozami-trzaskowskiego-ciag-dalszy-zwierzeta-jezdzily-tramwajem-szokujaca-relacja-wlasciciela-padlych-zwierzat-video/
   • kiks4 Re: Ławka patriotyczna 01.09.22, 18:13
    Kolejność kolorów pomylona. Ci ludzie nie potrafią niczego porządnie zrobić
    • kiks4 Re: Ławka patriotyczna 01.09.22, 18:17
     To jest instalacja z czytelnym przekazem. Będziemy siedzieć. W Polsce. I będziemy dzwonić, skuci łańcuchami jako niebezpieczni dla otoczenia. I marne będziemy mieli widoki, bo instalacja ustawiona jest tyłem do obiektu, który ma promować.
     • qwardian Re: Ławka patriotyczna 02.09.22, 11:50
      Będą przemawiać Kiksie, to arena i scena der Parteigenosse. Tania replika sprzed 90 lat, tamci byli faktycznie gotowi walczyć und umierać za swoje przekonania, PiS to farsa..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka