Dodaj do ulubionych

Dlaczego Jaskowiak nie chce Roszkowskiego w szkole

05.09.22, 19:27
"Współcześni socjaliści są niejednokrotnie częścią elity rządzącej i finansowej, weszli w bliską współpracę najbogatszymi ludźmi świata, korzystając z ich funduszy. Kapitał już ich nie mierzi, żyją w luksusach. O dyskryminacji i wykluczeniach mówią jedynie w kontekście obyczajowym a nie w kontekście nierówności społecznych. Można byłoby się zastanowić, dlaczego ciągle zyskują głosy wyborcze, skoro nie przeszkadzają im już bogacze tego świata, nowocześni wyzyskiwacze. Jedną z przyczyn jest na pewno to, że politycy ci korzystają z tego, iż w szkołach, nauczając o początkach ruchów socjalistycznych i wielu ówczesnych szlachetnych zamierzeniach, przemilcza się koniunkturalną przemianę, jaka dokonała się w ruchu socjalistycznym w ostatnich 40-50 latach."
Po tym cytacie z podręcznikach Roszkowskiego Historia i Teraźniejszość chyba rozumiemy dlaczego pewne gremia dostały furii i wręcz histerycznie zareagowały na tę książkę. Nagle ktoś napisał o nich prawdę, do której nie chcą się przyznać.
Tylko dlaczego nie obraził się PIS?
;)
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Dlaczego Jaskowiak nie chce Roszkowskiego w s 06.09.22, 12:21
      Ja również paliłem książki łobuza intelektualnego z Kołobrzegu, Magnusa Hirschfelda, "Institut für Sexualwissenschaft", po prostu znaki czasu. Każdy ma swojego murzyna..

pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Seksuologiczny_w_Berlinie
      • renepoznan Re: Dlaczego Jaskowiak nie chce Roszkowskiego w s 06.09.22, 16:14
        Bez urazy Qwardian. Ale robiąc z siebie nazistę nie zyskasz zrozumienia wśród Polaków. A jako nazista (i Prusak) - wybacz - jesteś trochę zabawny a chyba nie o to Tobie chodzi.
        • qwardian Re: Dlaczego Jaskowiak nie chce Roszkowskiego w s 06.09.22, 17:38
          Szukanie aprobaty i uznania doprowadziły demokracje czego jesteśmy obecnie świadkami. Tchórzliwy Zachód spogląda w spokoju jak Niedźwiedź awanturuje się za naszą granicą, bo nikt nie chce umierać za flagę LGBT. Całe życie byłem robotnikiem, kawiorową lewicę trzeba zabić śmiechem..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka