Dodaj do ulubionych

Opłacam prenumeratę gazety i mam serdecznie dość..

12.09.22, 01:03
ogłoszeń parafialnych redaktora Cylki. Do qoorvy nędzy, chyba w Poznaniu są gazetki parafialne, w których redaktor Cylka mógłby się zatrudnić i opisywać biografie tak zwanych miłych księży. Pozwolę sobie zauważyć, że tak zwany miły ksiądz to ciągle funkcjonariusz korporacji o zszarganej opinii, przegrywającej procesy w trzech instancjach z jej ofiarami, określanej coraz częściej w mediach organizacją przestępczą. Jako prenumerator "Gazety Wyborczej" od jej pierwszego numeru nie życzę sobie promowania na jej łamach takiej organizacji. Proponuję porównać, o ilu pedofilach w sutannach lub biskupach tuszujących przestępczy proceder Kk napisał redaktor Żytnicki, a o ilu tak zwanych dobrych, miłych księżach napisał red. Cylka. Statyki mówią same za siebie.
Obserwuj wątek
    • smurfmadrala Re: Opłacam prenumeratę gazety i mam serdecznie d 12.09.22, 14:40
      Opłacasz dilerów opium dla ludu?! Skumanych z katolskim "Tygodnikiem Powszechnym". GW służyła za organ prasowy Jana Turnau, Jankowski udzielał sakramentów w klanie wierchuszki redakcyjnej, jak możesz sponsorować ten proceder ?!
    • l.george.l Re: Opłacam prenumeratę gazety i mam serdecznie d 13.09.22, 21:29
      Turnau na szczęście już chyba nie pisze, a TP wydaje się być w opozycji do naszych okupantów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka