Dodaj do ulubionych

Kawaler orderu Przemysła II pójdzie siedzieć?

13.09.22, 22:53
"Dotychczasowa postawa i systematyczna i wytrwała praca Pana Ministra Antoniego Macierewicza w poszukiwaniu prawdy, która jest fundamentem wolności i suwerenności oraz odważna, zdecydowana postawa i wytrwały wysiłek w obronie godności Polaków, uznane zostały jako przykład mężnej postawy patriotycznej. (...) Na uznanie zasługuje także wykazywana postawą życia wiara ministra Antoniego Macierewicza, w fundamentalne dla każdego społeczeństwa znaczenie cnót, wymienianych w Polsce przez pokolenia jako wartości w życiu Polki i Polaka najważniejszych: Bóg, Honor i Ojczyzna".

Powyżej fragment uzasadnienia Kapituły Medalu Przemysła II.
ako.poznan.pl/uzasadnienie-kapituly-medalu-przemysla-ii-2012/
"Wszyscy, którzy kwestionowali raport Komisji Badania Wypadków Lotniczych, powinni się dziś wstydzić. Macierewicz powinien siedzieć" - Donald Tusk na Twitterze

Warto jeszcze wspomnieć, że Macierewicz i jego dyrdymały o parówkach, pancernej brzozie, ładunkach wybuchowych są/były prawdą objawioną dla tak zwanych uczonych z Poznania. Niestety, nie mogę odszukać zapisu wykładu (być może usunęli to z YouTube'a). To było do niedoodzobaczenia, jak te barany z profesorskimi tytułami, z rozdziawionymi gębami przytakiwali Macierewiczowi.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka