Dodaj do ulubionych

Nie wszystkie firmy radiotaxi podniosły ceny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 00:48
Dlatego trzeba jeździć 9662.Są drodzy,nawet bardzo.Ale za takie pieniądze
masz kierowcę "pod krawatem" i w ogóle szał i błysk.Polecam.Pozdrawiam pana
Franka :-)) Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi !!
Obserwuj wątek
    • Gość: Doris Re: Nie wszystkie firmy radiotaxi podniosły ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 06:40
      Śmieszą mnie te ceny i współczuję taksówkarzom. Jadą do kljenta za friko kilka
      kilometrów i dają mu nawet rabat 20 procentowy albo i wyższy!!!Często korzystam
      z usług taksówek widziałam i znam również z opowiadań takśówkarzy jakie
      elementy pijackie się wozi.Uważam stanowczo, że obecne ceny nie poprawią
      komfortu jazdy. Nadal zmuszeni jesteśmy jeżdzić staremi samoch., bo taksówkarzy
      nie będzie stać na lepsze auta. W Niemczech jest nie do pomślenia żeby studenci
      mogli sobie pozwolić na nocną jazdę taksówkami.
      • Gość: mlx Re: Nie wszystkie firmy radiotaxi podniosły ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 11:05
        Wolny rynek to wolny rynek,prawda?Jeśli taksówkarzom opłaca się jeździć (gdyby
        dokładali do interesu - chyba by nie jeżdzili) a klientom odpowiadają ceny
        (skoro jeżdżą) to wszystko gra. Jeśli coś po którejś stronie się zmieni -
        będzie automatyczny ruch cenowy. Więc proszę bez biadolenia o losie
        taksówkarzy - niejednemu musiałem tłumaczyć jak dojechać tam gdzie chciałem...
        • Gość: Doris Re: Nie wszystkie firmy radiotaxi podniosły ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 13:41
          Trudno byłoby żeby ktoś opanował wszystkie ulice tak dużego miasta jak Poznań.
          Proszę o trochę zrozumienia i wyrozumienia. Nie spotkałam jeszcze osoby która
          by w swojej "profesji" wszystko wiedział.I co korona Panu spadła, gdy swoją
          podpowiedzią ułatwił Pan dojazd do celu? Myślę, że jest Pan osobą młodą, która
          myśli, że rozumy pojadła, że wszystko jej się należy bo płaci.Trochę
          skromności, życzliwości i szacunku dla pracy innych osób a życie będzie dla
          wszystkich łatwiejsze w tych bardzo trudnych i brutalnych czsach.
          • Gość: JaJo Re: Nie wszystkie firmy radiotaxi podniosły ceny IP: *.ce.put.poznan.pl 20.06.05, 15:29
            > Trochę skromności, życzliwości i szacunku dla pracy innych osób a życie
            > będzie dla wszystkich łatwiejsze w tych bardzo trudnych i brutalnych czsach.
            Pod warunkiem że to nie ja zapłacęza wydłużenie kursu wynikające z niewiedzy.
            A szacunek przyda się, zarówno dla taksówkarzy, jak też od nich. I może
            jeszcze trochę myślenia - nawraca taki przy Święcickiego, zablokuje widoczność
            i się denerwuje że kierowca spod "stopu" nie rusza.
        • Gość: Doris Re: Nie wszystkie firmy radiotaxi podniosły ceny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 17:02
          Często korzystam z usług Taxi LUX. Oni już od kilku lat mają normalne
          (wysokie?) (stawki nie mają rabatów), normalne czyste samochody, 90procent
          normalnych klientów i jakoś nie brak u nich osób korzystających z ich
          usług.Uważam, że stawki powinny być dostosowane do jakości świadczonych usług,
          czystości i wyposażenia samochodu. Nikt z taksówkarzy nie zostanie milionerem,
          ale ma prawo do zarobów , które pozwolą mu na utrzymanie świadczonych usług na
          odpowiednim normalnym poziomie. Jeśli komuś jest obojętnie, że jeździ w
          samochodzie brudnym, śmierdzącym rzygowinami od pijanych klientów to proszę
          bardzo. Klient chciałby za grosze jeżdzić samoch z klmatyzacją, dewastując
          pojazd! Niszcząc taksówkarzy! Taka polityka może doprowadzić do podobnego
          zjawiska jak właścicieli kamienic, gdzie lokatorzy zniszczyli mieszkania ,a
          właściciel z otrzymywanego czynszu miał problemy z opłaceniem prądu, wody,
          sprzątaczki itd. itd Nie miał zysku!!!ALe te czasy się zmieniają. Wierzę, że w
          najbliższych latch stawki w usługach taksówkowych zmienią się tak, że będzie
          można godziwie z tej pracy zarobić. Życzę tego taksówkarzom.Tak w Polsce jest
          do pomyślenia otrzymać za pracę 850 zł brutto. ŻYCZĘ Tobie takiego zarobku to
          może w przyszłości zmienisz zdanie młody człowieku o życiu i nabierzesz
          szacunku do pracy innych!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka