Dodaj do ulubionych

Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy zna...

IP: *.icpnet.pl 04.08.05, 20:18
Mieszkańcy Piły, Jeziorek, Śmiłowa, Grabówna, Wysokiej i innych mają nadzieję,
że to początek końca smrodu. Ten fetor rozprzestrzenia się w promieniu 50km w
zależności od wiatru. To jest niepojęte, naprawdę. Senator oszczędza na
drogiej maszynerii a to czego nie zdąży spalić wysypuje na pola. Kiedyś
Farmutil utylizował całą padlinę z byłego woj. Pilskiego a teraz z połowy
kraju i nie wiadomo ile z Europy. Skandal.
Obserwuj wątek
        • Gość: klapa Re: Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy z IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.05, 20:34
          jestem prosta kobietą, więc wyjasnijcie mi taka rzecz- jeśli w wyniku
          zmasowanej akcji ekologów pod wodzą Gazety uda się zamknąć interesy Stokłosy to
          kto będzie wówczas zbierał padlinę i ja utylizował?
          Więc powiem co myślę- a myślę, że atakaowany nie jest smród (ten znany jest od
          wielu lat i wszystkow wskazuje na jego eliminację po uruchomieniu przez
          Stokłosę spalarni pod konie sierpnia). Atakowany jest senator Stokłosa,
          wybierany dotąd bez wiekszych agitacji i bez poparcia partyjnego- więc mający
          poparcie tzw. ludu pracującego. Pytanie jest tylko - kto atakuje???
          Myślę, że wg. starozytnej zasady- ten to czyni, kto z tego możemieć korzyśc a
          więc jeden z szykujących się na senatora z ziemi pilskiej w miejsce
          wyeliminowanego Stkłosy. Tylko dlaczego do tej śmierdzącej sprawy wsadza swój
          nos Gazeta???
          • Gość: Rene Re: Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy z IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 07.08.05, 06:35
            Chyba nie zrozumiałaś problemu. Nie chodzi o likwidacje Stokłosy a o zmuszenie
            go by działał prawidłowo. Ma dość kasy i nie musi dodatkowo jej zbijać kosztem
            okolicznych mieszkańców. Niech zarabia ale zgodnie z prawem. A P. Stoklosa jaki
            jest kazdy widzi. Jezeli mieszkasz w Pile lub okolicy to sama wiesz co to za
            człowiek. Chyba, że nie chcesz wiedzieć.
            Żenadą w tej sprawie jest postawa Prokuratury i innych - ale to nie pierwszy
            raz.
            P.S. Słyszałem, że Stokłosa musi byc senatorem bo jeżeli nie to szybko bedzie
            widział świat przez małe okienko.
            • Gość: klapa Re: Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy z IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.05, 09:14
              z całym szacunkem ale to jednak Ty - Rene- nie do końca rozumiesz.
              Stokłosa od roku buduje spalarnię odpadów wysokiego ryzyka, czyli po ludzku
              mówiąc- padliny.
              Dotychczasowa metoda utylizacji polegała na termicznej obróbce padliny,
              czyli "smażeniu" we własnym tłuszczu a następnie suszeniu i mieleniu w yniku
              czego powstawała mączka mięsno- kostna, dodawana później jako składnik do pasz.
              Metoda skutecznie likwidowała bakterie ale po pojawieniu się zagrożenia ze
              strony prionów ( choroba wściekłych krów)- zabroniono stosowania mączki w
              recepturach paszowych.
              Alternatywą stało sie spalanie odpadów, oczywiście w odpowiednich piecach,
              gwarantujących dopalanie resztek w gazach wylotowych dla likwidacji przykrych
              zapachów.
              Tak a instalację Stokłosa z duzym wysiłkiem finansowym buduje i zamierza ją
              uruchomic w najbliższym czasie.
              I właśnie w tym momencie następuje zmasowany atak pod wodzą Gazety- policznie
              ile razy w ostatnim czasie Gazeta drukowała materiały na ten temat- ostatnio
              niemal codzienie.
              Przy czym opisywane sa naganne zdarzenia które miały miejsce przed wielu laty-
              więc to daje mi podstawę do twierdzenia, że nie chodzi o walkę ze smrodem
              (który niebawem ustanie) ale Stokłosą w roli kandydata na senatora.
              Czytaj uwaznie, żadne z opisywanych wydarzeń nie zdarzyło sie w tym roku-
              wyciagane sa bardzo stare grzechy- pytanie dlaczego- odpowiedz koteczku....
            • Gość: ki Re: Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy z IP: *.inter / *.inter-c.pl 07.08.05, 16:48
              Właśnie chcą doprowadzić do jego upadłości, a interes utylizacji chce
              przejąć "EKOLOG" Horodeckiego. A kto da pracę 5 tysiącom ludzi, których
              zatrudnia Stokłosa, a kto będzie płacił im zasiłki i świadczył pomoc społeczną?
              Horodecki? Szenfeld? Przecież "EKOLOG" właściwie już zbankrutował i nie pomoże
              mu "przjęcie" biznesu Stokłosy. Stokłosę trzeba doprowadzić jak każdego do
              przestrzegania norm, których ,nawiasem mówiąc, w Polsce brak. Ta hucpa
              polityczna na Stokłosę zwiększyć szansę kandydatowi z PO. A on ma w nosie
              bezrobotnych i średnich. Ich interesuję tylko wielki biznes, Stokłosy też, a
              klasa średnia jest przez PO zmiatana z rynku.
          • Gość: 126p Re: Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.05, 16:49
            Rzeczywiście jesteś prostą kobietą, a może i prostacką?
            Stokłosa ma poparcie ludu pracującego?
            Może takiego ludu jak ty i twoje koleżanki,
            które wyrabiają się w tym gnoju za parę groszy.
            I gęby nie mogą otworzyć bo im Stokłosa zaraz zamknie,
            a później wyp...oli z roboty.
            Tak też ten lud pracujący miast i wsi głosuje rodzinnie
            na senatorka, bo jak nie to im jego synalek palce poobcina, czyż nie tak było?
      • Gość: Też racja Re: Horodecki chce wykończyć Stokłosę i przejąć j IP: *.inter / *.inter-c.pl 07.08.05, 17:04
        jestem prosta kobietą, więc wyjasnijcie mi taka rzecz- jeśli w wyniku
        zmasowanej akcji ekologów pod wodzą Gazety uda się zamknąć interesy Stokłosy to
        kto będzie wówczas zbierał padlinę i ja utylizował?
        Więc powiem co myślę- a myślę, że atakaowany nie jest smród (ten znany jest od
        wielu lat i wszystkow wskazuje na jego eliminację po uruchomieniu przez
        Stokłosę spalarni pod konie sierpnia). Atakowany jest senator Stokłosa,
        wybierany dotąd bez wiekszych agitacji i bez poparcia partyjnego- więc mający
        poparcie tzw. ludu pracującego. Pytanie jest tylko - kto atakuje???
        Myślę, że wg. starozytnej zasady- ten to czyni, kto z tego możemieć korzyśc a
        więc jeden z szykujących się na senatora z ziemi pilskiej w miejsce
        wyeliminowanego Stkłosy. Tylko dlaczego do tej śmierdzącej sprawy wsadza swój
        nos Gazeta???
        Ten cytat powyżej pokazuje stosunek zwykłych ludzi do tego problemu. Oni wolą
        chleb nawet gdy śmierdzący. Zapytajcie mieszkańców Kwidzyna, gdzie śmierdzi na
        50 km papiernia, czy papiernię zlkwidować, bo śmierdzi. Zlinczują Was za to.
        Mają na chleb dla dzieci i to jest dla nich najważniejsze. W Pile i ŚMIŁOWIE
        też. Problem smrodu i utylizacji będzie narastał we wszystkich rejonach Polski,
        Europy i świata. Nie uciekniemy od niego. Ale smród, wszelkie trujące wyziewy
        trzeba likwidować i tu nie mam zadnych wątpliwości, ale wszystko zgodnie z
        prawem, a nie politycznej hucpy.
    • Gość: 126p Re: Na terenie Farmutilu w Śmiłowie inspektorzy z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.05, 17:11
      Widzę, że to forum opanowane jest przez przyd...pasów Stokłosy.
      Każdy, pracownik Farmakutilu, który ma w domu komputer podłączony do internetu
      musi teraz bronić interesów swego pryncypała.
      Każdy, kto jest przeciw to esbek lub prowokator.
      Stary Heniu należąc do przewodniej partii ludu pracującego PZPR wziął partyjne
      pożyczki na rozwój tego śmierdzącego interesu i teraz już "demokratycznie"
      robi co chce, bo mu wszystko wolno, przecie jest demokracja.
      A wy chamy do roboty i cicho sza, mordy w kubeł, bo wam zarobki poobniża.
      Raz na rok jak wam zrobi festyn wyborczy to żryjcie tą kiełbasę z padliny i
      chlejcie do oporu to mętne piwo, szybciej zapomniecie o poniżeniu, które was
      codzień spotyka. Ale sami na to zapracowaliście. A za parę tygodni, do urn
      wyborczych całymi rodzinami, parobki. I niech mi kto zagłosuje inaczej, jak
      chce wasz Heniu. Paluszki na pieniek.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka