Dodaj do ulubionych

Martwe dusze w poznańskim przedszkolu

03.01.06, 23:29

te "martwe dusze" nie pasują do tego tekstu, szczególnie że chodzi o
przedszkole. Mozna to nazwać inaczej a nie jak by się czytało o jakimś domu
opieki. naganny, rzecz jasna, jest cały proceder ale tekst cierpki przez te
"martwe dusze" w przedszkolu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wkurzony rodzic Re: Martwe dusze w poznańskim przedszkolu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.06, 23:06
      Po prostu super. Miasto likwiduje przedszkola, bo nie chce dopłacać do dzieci, a
      ta durna baba oszukując wyciąga kasę. To ja chodzę od jednego do drugiego
      radnego i błagam o wstawiennictwo za likwidowanym przedszkolem, a tu się
      okazuje, że pieniądze zabiera jakaś idiotka. A przez nią radni tracą zaufanie do
      innych ucziwych przedszkoli.

Błagaj opatrzność, żebym cię idiotko nie spotkał, bo nie ręczę za swoje
      zachowanie. :(
      • Gość: dyrektor000 Re: Martwe dusze w poznańskim przedszkolu IP: *.icpnet.pl 08.01.06, 18:15
        tak zgadzam się w całej kwestii ,ale potwierdza to tezę że w dużym przedszkolu
        taka sytuacja nie zaistniałaby , bo dyrektorki duzych przedszkooli nie muszą
        tak kombinować by utrzymać placówkę , one po prostu mają pieniadze na prawie
        wszystkie wydatki . Ja i moje kolezanki też jestesmy oburzone bo takie sytuacje
        dają cień na całe srodowisko. Walczy Pan o swoje przedszkole ale czy zapytał
        Pan dyrektorkę czy ma czarodziejską różdżkę i potrafi czarować by z dotacji
        ktorą ustalili ci sami radni do których pan sie teraz zwraca o pomoc mogła
        utrzymać przedszkole. A utrzymać przedszkole to zaplacić czynsz , pensje i
        dodatki do nich , kupić papier kredki farby i jeszcze 1000 innych rzeczy .
        Prawda jest taka drogi Panie że w znanych mi malych przedszkolach dzieki
        zapobiegliwości personelu tylko one funkcjonują a i tak zawsze dostają
        negatywne oceny bo nie spelniają warunków sanitarnych , organizacyjnych / za
        mała powierzchnia / i oczywiście finansowych / I nachodzi mnie pytanie dlaczego
        tak kombinowała i czy warto bylo - odpowiadam nie warto bylo bo jest spalona
        jako dyrektor i pośrednio nauczyciel , a sytuacja przedszkola nie ulegla
        zmianie i ani radni ani wszyscy święci jej nie pomogą , takie sytuacje mogą
        mieć miejsce w innych przedszkolach bo tonący brzytwy się trzyma ale nie warto
        bo te kilkaset złotych miesięcznie nie pokryje niedoborów żadnej placówki . I
        szlag mnie trafia że kladzie to sie cieniem na placowkach przedszkolnych a
        własciwie oświatowych , i tak jak Pan powiedział radni i wladze tracą zaufanie
        do innych uczciwych przedszkoli . A tak na marginesie chciałabym wiedzieć co
        pan z nią zrobi jak ją spotka ??????????Pozdrawiam
        • Gość: adam Re: Martwe dusze w poznańskim przedszkolu IP: *.icpnet.pl 08.01.06, 23:57
          no a dlaczego poznańskie przedszkola należą do jednych z najdroższych w Polsce??
          dlatego, ze matki samotnie wychowujące płaca mniej - a w rzeczywistości zyją na
          kocią łapę a ja dopłacam im do zycia, dlatego że mamy ponoć super rozwinięty
          system pomocy dla wielodzietnych itd.. a z jakiej racji ja mam dokładać innym a
          zabierać swojemu dziecku??
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka