Dodaj do ulubionych

kapsw ynasip ketąW

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.01, 23:39

?ćasip ymeinzcaz kat eżoM


... ale trochę to kosztuje :)))
Obserwuj wątek
    • Gość: kemaz kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.mnc.pl 10.10.01, 23:43
      !?izdun ęis maW kat ża żuJ
      izdoŁ z aineiwordzoP
      • Gość: ethanol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: 151.112.27.* 11.10.01, 03:02
        ??casipan ut yb oc oklyT !!!ynlanigyro meiklaC !!!lsymop ela ,awruk oL
        • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.01, 08:11
          (((: ukcin miom w 'l' śełibugZ !lonahtE
          (: eizdjanz ęis eszwaz tamet ćadiw kaj cęiW


          ((((((; ikwardzoP
          • Gość: ethanol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: 151.112.27.* 11.10.01, 23:48
            ."yrej el" .pn kaj kat ,"lo" kyzrko oklyt ,kcin jowt lyb ein ot ob ,"l"
            melibugz eiN
            • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.01, 00:23

              .retil hcikslop zeb zsezsip eż ,ot zezrp oktsyzsW !???"awruk ,eŁ" ćasipan
              śełaichc eżom A .zaret - meimuzoR
              • Gość: ethanol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: 151.112.27.* 12.10.01, 03:00
                kesolgz hcikslop hcynkeip hcyzsan ut mam eiN .eindalkod oN
    • Gość: 9009akna kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.01, 13:36
      łsymop ynjaf
      ejcalutarg
      rdzop
    • Gość: ariom Re: kapsw ynasip ketąW IP: 10.10.10.* / 62.148.83.* 12.10.01, 14:04
      ?eicilśym kaJ .ćadyzrp ot ęis um eżom ogecz od ęis łaiwanatsaz i kapsw łiwóm
      einnyłp yrótk ucpołhc o ecjórT w małazsyłS.
      .owtał eizdjyzrp ein żet oget einatyzcdo maw eż - eizdęb im ąhceicop ela -
      ycarp ęhcort oławotzsok ienm eizdęb - źdeiwopyw ązsżułd o ęzsukop ęis aj eżom oT
      • Gość: rW_abuK Re: kapsw ynasip ketąW IP: *.investbank.pl 12.10.01, 14:38

        (-: kapsw żet ęis mełasipdop ,eicizdiw kaJ
        (-: awabaz anteiwŚ
        eimedom an ęzsiw ein eż ,ezrboD

        abuK
        • Gość: anoif Re: kapsw ynasip ketąW IP: 217.8.178.* 12.10.01, 15:50
          ozdrab ot endurt, ela repus.
          ap, ap, ap
          ikczaizub
          • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.01, 18:15

            (((: ułyt do yzc ,udozrp do ęis mełasipdop aj yzc eicjindagz A
            • Gość: 9009akna kapsw ynasip ketąW:eR IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.01, 21:20
              meiw ein on
              • radost2001 Re: kapsw ynasip ketąW:eR 14.10.01, 11:00
                ZROJELOK ! YMAM AREDIL!

                Kaj casipan kinyzrkyw od ulyt? i kanz zapytania aninatypaz zet? ordzop (:
                (:
                • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW:eR IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.10.01, 11:58
                  radost2001 napisał(a):

                  > ZROJELOK ! YMAM AREDIL!
                  >
                  > Kaj casipan kinyzrkyw od ulyt? i kanz zapytania aninatypaz zet? ordzop (:
                  > (:


                  (((: eheH !ćiwatsw i eipohsotohP .pn enazrtsul eicibdo ogej ćiborz eżoM
    • Gość: ethanol Re: kapsw ynasip ketąW IP: 151.112.27.* 15.10.01, 23:07
      .acak mam ezswaz ela ,umezc meiw eiN .uklaizdeinop eibul eiN
      • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.01, 23:15
        eizdnekeeW op einweP
        • Gość: 9009akna kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.01, 13:06
          eleizdein w żuj mam aj
          • Gość: ethanol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: 151.112.27.* 16.10.01, 23:42
            .cakepezrp anzom kenoizd sokaj ceiw ezcar meikwip eis anar do eleizdein W
            • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 17.10.01, 08:23

              (((: aromuh eicuzcop am ajckadeR (: meiktąw myt z eicezaG w jarozcw ymśilyB
              • Gość: ethanol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: 151.112.27.* 17.10.01, 22:08
                ?alzsezrp yruznec zeb "awruk" ajom I ?ylyb mat izdeiwopyw ezsan I ?eicezag
                jeworeipap W .wow
                • Gość: lol Re: kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.01, 23:17

                  (((:żet ątzserz ajoM.
                  (...) kat ęis aławotnezerp "awruk" ajowT
                  • Gość: 9009akna kapsw ynasip ketąW :eR IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.10.01, 21:05
                    uktąw oget z łaimś ęis atat jóm
    • Gość: lol ???jelad ymezsiP ???tsej oc i oN IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.01, 22:26
      • Gość: 9009akna ???jelad ymezsiP ???tsej oc i oN :eR IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.01, 17:52
        ćasip ymeżom
        rdzop
        • ethanol Re: ???jelad ymezsiP ???tsej oc i oN :eR 31.10.01, 20:41
          ?oc oklyT !!!ymezsip
          • Gość: lol Re: ???jelad ymezsiP ???tsej oc i oN :eR IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.01, 22:13

            ))): omas ot elkywz kaJ
            • Gość: 9009akna ???jelad ymezsiP ???tsej oc i oN :eR IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.01, 21:41
              zcałp ein ,ąnzyzcżęm źdąb

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka