Dodaj do ulubionych

Pedofile i homoseksualiści w statystyce?????

16.05.06, 21:44
Gdzie znajdę dane statystyczne o pedofilach i homoseksualistach?
Są przecież chyba jakieś badania o ilości homo(i bi)seksualistów wśród
pedofili. Choćby wśród tych złapanych. Np Dyrygent jest gejem pedofilem, ale
z kolei psycholog jest pedofilem, ale chyba nie gejem (może bi?)
Jak na razie słyszę tylko słowo na słowo.
Słowo choćby Wierzejskiego, kntra słwo Niemca, czy SzczukI

Czy statystyki są niewygodne dla politpoprawnych?
Czy też ich brak?
Jeżeli brak, to dlaczego??
Tylu socjologów, psychologów siedzi po uczelniach, robi za autorytety, a
statystyk nie ma???

Obserwuj wątek
    • Gość: kiks4 Re: Pedofile i homoseksualiści w statystyce????? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.06, 10:31
      Panie.nikt- od tej strony Cie nie znałem.
      Po tym poscie mogę zacząć podejrzewac, że masz podobne zainteresowania jak prześliczny poseł Wierzejski, tepiący gejów w każdym miejscu i o każdej porze.
      Ja ilekroc go słyszę czy widzę w TV to przypominam sobie film American Beauty. Może widziałeś? Na tle amerykańskiego chłamu był czyms odkrywczym, więc jesli nie widziałeś- poszukaj, chćby na płycie.
      Otóż jedna z postaci- sąsiad, oficer amerykańskiej armii podejrzewa obsesyjnie swego syna o homoseksualizm. W końcowych scenach okazuje sie, że to tatuś przez całe życie walczył ze swoimi skłonnościami, ożenił sie ale obawiał się, że przekazał swemu synowi w genach tę skłonność i stąd jego lęki i jego agresja wobec homoseksualizmu. Wypisz, wymaluj- historia nszego posła!
      Strzeż się więc takich fobii, a jeśli je odczuwasz- zastanów się, skąd się biorą - drogi Nikcie
    • l.george.l Podobno jestem pedofilem 17.05.06, 10:37
      wg Giertycha, bo podpisałem się na liście przeciwko pełnienia przez niego funkcji ministra edukacji. Tak więc możesz przyjąć, że listy protestacyjne są niczym innym jak spisem powszechnym pedałów i pedofilów. Poproś kancelarię premiera, by Ci podała, ile osób w Polsce już się podpisało i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie.
      • trajan_bez_ziemi Re: Podobno jestem pedofilem 17.05.06, 10:53
        Co tu dużo mówić, Wierzejski takim gadaniem tylko ośmiesza prawdziwych
        konserwatystów. Zniża się do poziomu przeciwnika, a wszystkie media radośnie
        podchwycaja jego wypowiedzi. Po raz kolejny te niedobitki PRL-u z LPR robią
        krecią robotę polskiej prawicy.

Wierzejski ośmiesza poważny problem, jakim jest faktyczne zatajanie statystyk.
        Homoseksualiści to zaledwie kilka procent społeczeństwa, a jednocześnie około
        50% pedofili. Statystyki mówią same za siebie. Większośc afer pedofilskich
        dotyczy właśnie homoseksualistów. Należy o tym mówić, ale nie w taki sposób jak
        czyni to Wierzejski, bo efekt bedzie tylko odwrotny.
        Takie wypowiedzi jak jego (np. o pałowaniu) są bezlitośnie nagłaśniane przez
        media (no i trudno tu mieć pretensje), a potem wykorzystywane do osmieszania np.
        problemu pedofilii.

Jednocześnie, rzecz jasna nie oskarżając wszystkich pedałów o pedofilię,
        przytoczę przeczytany kiedyś cytat z jednego z ich forów. Brzmiał on mniej
        więcej tak: "nie powinniśmy piętnować pedofili, bo sa podobnie jak my
        mniejszością seksualną (SIC!!!) i mogą być nam pomocni".
        Myślę, że cytacik równiez mówi sam za siebie.
        • drunner Re: Podobno jestem pedofilem 17.05.06, 11:21
          > Homoseksualiści to zaledwie kilka procent społeczeństwa, a jednocześnie około
          > 50% pedofili. Statystyki mówią same za siebie. Większośc afer pedofilskich
          > dotyczy właśnie homoseksualistów.
          No to albo 50% albo większość, zdecyduj się.

> Takie wypowiedzi jak jego (np. o pałowaniu) są bezlitośnie nagłaśniane przez
          > media (no i trudno tu mieć pretensje), a potem wykorzystywane do osmieszania
          np
          > .
          > problemu pedofilii.

Podaj mi z łaski swojej przykład ośmieszania przez media problemu pedofilii, bo
          ja się z takim nie zetknąłem. Chyba że wiedzę o mediach czerpiesz z
          rydzykowego imperium...
          • trajan_bez_ziemi Re: Podobno jestem pedofilem 17.05.06, 11:45
            Czytam swój post i faktycznie, wyraziłem sie nieprecyzyjnie. Mam na myśli
            ośmieszanie, przemilczywanie problemu pedofilii wśród homoseksualistów, który ma
            całkiem spore rozmiary. Ale polityczna poprawnosć nie zezwala na prezentowanie
            faktów sprzecznych z "postepem".
            • grendelek Re: Podobno jestem pedofilem 17.05.06, 11:22
              pan.nikt napisał:

> Sądzę, że pieprzył farmazony zarówno Wierzejski, jak i Biedronie i spółka.
              > Dlatego pytam o liczby.

Z rzadka to czynie, ale racje masz. OBaj pieprza, choc czasem Biedron z wiekszym
              sensem. Wierzejski to palantunio jakich ze swieca szukac. W moim prywatnym
              rankingu wyprzedzil Przemyslawa Edgara.

A co do badan, to nie slyszalem o czyms takim. A szkoda, sam jestem ciekaw jak
              wyglada taka statystyka. Mysle jednak, ze znacznie bardzoej przerazajaco
              wygladalaby statystyka zdarzen o charakterze pedofilskim w rodzinach
              "klasycznych", szczegolnie patologicznych.
            • Gość: kiks4 Re: Podobno jestem pedofilem IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.06, 11:26
              pan.nikt napisał:

> Sądzę, że pieprzył farmazony zarówno Wierzejski, jak i Biedronie i spółka.
              > Dlatego pytam o liczby
              -------------
              bez obrazy- panie.nikt- ale mnie tylko interesuje, dlaczego z takim zapałem podejmujesz tę tematyke. I stąd moje przypuszczenie.
              Ja uważam, że dopóki nie dochodzi do łamania prawa- orientacja seksualna jest prywatną, bardzo prywatną sprawą samych zainteresowanych. I nikomu nic do tego. Ludzie muszą mieć prawo do małej sfery intymności we współczesnym swiecie, który z technikami wywiadowczymi włazi coraz głębie w ich prywatnośc.
              Powtarzam- tak długo, jak długo nie dochodzi do łamania prawa. Pedofilia jest łamaniem prawa ale nawet jeśli 50 % pedofili to geje to nie jest to wystarczający powód do niszczenia wszystkich gejów.
              Ty jesteś- o ile wiem blondynem. I wyobraź sobie, że ze statystyk wynika, że najwięcej cięzkich przestępst popełniaja blondyni. Czy z tego ma wynikac, że blondynów najlepiej od razu, za sam wygląd zamykać w więzieniach czy pałowac przy każdej okazji??? Chcesz tego???
    • mikaelgrizzly Re: Pedofile i homoseksualiści w statystyce????? 17.05.06, 11:40
      Wystarsczy pomysleć, gdzie szukać.

I nie, Wikipedia nie jest żydo-lewako-masońsko-cotamjeszczechceszobrzucićłajnem
      stroną, tylko świetnym, weryfikowalnym źródłem informacji.

en.wikipedia.org/wiki/Child_sexual_abuse
      en.wikipedia.org/wiki/Roman_Catholic_sex_abuse_cases
      en.wikipedia.org/wiki/Commercial_sexual_exploitation_of_children
      en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_of_children
      en.wikipedia.org/wiki/Pedophilia
      A statystyki nie są niewygodne, bo są źródłem ważnej informacji. A że są
      powszechnie dostępne, tylko wystarczy poszukać, to nie zawracamy sobie głowy
      wyszukiwaniem ich dla niepełnosprawnych Internetowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka