Dodaj do ulubionych

Klub Inwestorski...szukam chetnych

22.09.06, 15:51
witam;) szukam ludzi zainteresowanych GPW i inwestowaniem na gieldzie ,
chcacych poszerzac swoja wiedze w Klubie Inwestorskim. blizsze info na temat
takiego klubu znajduje sie pod linkiem:
www.sii.org.pl/edu_kluby.php
Obserwuj wątek
    • Gość: Agnieszka Re: Klub Inwestorski...szukam chetnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 18:59
      Witam!
      Mam pytanie, czy udało Ci się założyć taki klub, bo wiem , że ogłoszenie było
      sprzed 2 miesięcy. Ja pisze pracę magisterską na temat funkcjonowania tych
      klubów w Polsce, a specjalnie nie ma o czym pisać, bo ich jest mało. Dodam , że
      taka idea mi się spodobała i nawet w swoim gronie zebrałam kilka osób , którym
      ten sposób edukacji spodobał się. Problem się pojawił wtedy, gdy okazało się ,
      że nie można otworzyc rachunku w biurze maklerskim dla tekiej formy jaka jest
      klub inwestorski. Dostałam wiadomość z SII, że informacje o tym jak rozpocząć
      działalność klubu są nieaktualne. Zdziwiło mnie to tym bardziej, że w dwóch
      bankach zgodzono się na otwarcie takiego rachunku. Bayłabym wdzięczna za
      kontakt, czy działacie i czy udało sie przebrnąć przez formalności. chętnie
      ewewntualnie, gdyby nasz klub przetrwał podzielilibyśmy sie doświadczeniami na
      tematy organizacyjne takiego spotkania. Skoro szukasz chętnych na formu to
      domyślam się, że trudno ci takie osoby zebrać w swoim gronie. Bardzo by mi
      zależało na kontakcie. mój adres agneswas@poczta.fm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka