Dodaj do ulubionych

nowa inwestycja przy jasnej roli

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 10:13
Czy ktoś może wie co będzie się budowało przy ul. Jasna Rola, pomiędzy
nowobudowanymi blokami na ul. Bolka i klasyka Trustu?? Wlasnie robią jakis
płot i z tego co widzialem to robią go w taki sposob, jakby chcial zamknac
ulice przy lesie...
Obserwuj wątek
    • marta_inter Re: nowa inwestycja przy jasnej roli 13.10.06, 10:55
      Będą tam dwie inwestycje :

Przy Ekonbudzie : PBR Wyrzysk
      Blizej Trustu : Konimpex-Invest.
      • anian5 Re: nowa inwestycja przy jasnej roli 13.10.06, 13:33
        Pomyliło ci się- przy EBF Konimpex a 2 działki dalej PBR Wyrzysk działka nr
        25/12
    • Gość: Adam Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.echostar.pl 13.10.06, 11:32
      To grodzi PBR Wyrzysk.
      • Gość: ania Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: 213.17.247.* 13.10.06, 14:24
        hihi już są skargi do ZDM
        • Gość: martini Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 14:32
        • Gość: MARTINI Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.06, 14:33
          To co oni chca drogę zamknąć?? To jak ja się przez las przebije?? Bo
          naramowicka nie pojade... :)
          • Gość: koren Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.echostar.pl 13.10.06, 15:48
            Z tego co wiem, działka, ktora kupiła firma PBR SA wchodzi na droge, wiec maja
            prawo ja ogrodzić. Droga została zle wytyczona czy tez wydeptana - to nie jest
            problem firmy.
            • Gość: Gulczas Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.centertel.pl 14.10.06, 17:48
              No co do drogi to masz jak najbardziej racje. Moja "była" firma ciągneła Jasną
              Rolą gaz i były tam problemy bo droga trochę jest "przesunięta" w stosunku do
              mapy. Swoją drogą obejrzałem własnie stronę Konimpex.Wszystko ładnie pięknie,
              mapka ładna :P tylko dlaczego nikt na niej nie zaznaczył tej słynnej
              "czteropasmówki przyszłości". Ostatnio sprawdziłem w ramach czystej złośliwości
              Trust i oni też się tym nie chwalą.
          • anian5 Re: nowa inwestycja przy jasnej roli 16.10.06, 08:18
            Rzeczywiście droga została "wydeptana" w złym miejscu i powinna iść bardziej
            pod lasem. PBR Wyrzysk grodzi swoją działkę.
            • Gość: MARTINI Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 11:25
              Na "wydeptanie" nowej drogi jest jakby troche mało miejsca bo zarosła drzewkami
              • Gość: gość Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: 213.17.247.* 16.10.06, 11:43
                No ale już był problem z gazociągiem bo wyszedł im w lesie. Położyli go zaraz
                za Jasną Rolą bo wg planu miał pod nią przebiegać więc tam też powinna być
                Jasna Rola. I zaczyna się problem bo rezerwatu nie można ruszyć. Zadzwoń do ZDM
                pewnie coś wiedzą.
                • Gość: Zahir Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.echostar.pl 18.10.06, 13:04
                  Ogrodzenie nabiera kształtu, ale zagrodzą dopiero po 1 listopadzie, aby był
                  dostęp na cmentarz
    • Gość: MARTINI Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.06, 14:18
      no to juz rownaja nowa droge za dzialka wyzyska - pod samym lasem
      • Gość: anka Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: 213.17.247.* 24.10.06, 07:31
        Mzrtini albo pracujesz w ZDM albo mieszkasz w lesie!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: MARTINI Re: nowa inwestycja przy jasnej roli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.06, 09:33
          W ZDM ie za mało płacą, a w lesie jakoś za zimno... :)
          Jeżdże tamtędy codziennie bo mieszkam na Błażeja
    • Gość: Phantom Już wkrótce sprzedaż kolejnego etapu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 11:02
      Prawdopodobnie od wtorku-srody po swietach ruszy sprzedaz kolejnego etapu budowy
      PBR Wyrzysk na Naramowicach. Beda to budynki C i D, blizniacze do sprzedawanych
      w styczniu budynkow A i B.
      Dla poszukujacych lokum w dobrej lokalizacji, tuz przy rezerwacie Zurawiniec,
      bedzie to jedna z ostatnich szans zakupu mieszkania w Poznaniu w atrakcyjnej
      cenie. Inwestor, jak zreszta mozna doczytac z innych watkow na tym forum, jest
      sprawdzona firma, solidnie i na czas budujaca.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka