Dodaj do ulubionych

Apartamenty na sw. Czeslawa - Zielony Taras

IP: *.icpnet.pl 23.01.07, 20:33
Czy ktos z Was orientuje sie moze w tej ofercie? Co sadzicie o developerze
(Zielony Taras) i o samej lokalizacji (Wilda)...
Obserwuj wątek
    • monitor940 Re: Apartamenty na sw. Czeslawa - Zielony Taras 24.01.07, 00:44
      Ja sie orientuje.... 6200 brutto za metr. Lepsze wykonczenia, klimka, wypasne
      parapety. Genralnie ma to byc apartamentowiec. BArdzo blisko centrum, niestety
      po niewlasciwej stronie Krolowej Jadwigi; budynek bedzie osadzony w srodku
      starych wildeckich kamienic.... I dlatego caly czas sie waham...
    • Gość: magalena Re: Apartamenty na sw. Czeslawa - Zielony Taras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 08:42
      napisz coś wiecej o tej inwestycji, kto jest investorem i w którym konkretnie
      miejscu to powstanie. ja mieszkam na Wildzie od 5 lat i jestem absolutnie
      zachwycona tą dzielnicą. zdaje sobie sprawę że dzielnica cieszy się kiepską
      sławą w mieście i jak się tam przeprowadzałam (z polanki) to byłam baardzo
      załamana, jednak teraz nie zamieniłabym tej dzielnicy na żadną inną ;-)
    • Gość: gacek Re: Apartamenty na sw. Czeslawa - Zielony Taras IP: *.icpnet.pl 11.02.07, 17:35
      Witam
      Zdecydowanie odradzam inwestowanie i wspołprace z ta firmą .Developer
      nierzetelny i niewywiazujacy sie z terminów, sam i wiele innych przyszylych
      mieszkanców drugiej inwestycji czekamy juz 6 mc na odbiór naszych mieszkan w
      ciagłych obawach o kolejne przecioganie terminów.
      Ponadto brak kontaku z developerem i jakich kolwiek informacj o stanie
      inwestycji nie ma tu miejsca.Firma nie podchodzi uczciwie do swoich klientow ,
      przekonałem sie na własnej skórze.

PS I ten sprzedawca któremu wydaje sie ze pojadł wszystkie rozumy robiacy z
      siebie błazna jakich mało .

Radze każdą umowe analizować z prawnikiemi i zabezpieczyć sie na każda
      ewentualnosć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka