Dodaj do ulubionych

Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje

12.07.09, 20:28
Tragedia :(
Mam nadzieje, ze policja znajdzie sprawcow.
I znajmie sie wreszcie tym, co powinna,
zamiast objadac sie hot-dogami na sluzbie (np. Kornicka)
albo wyciagac kase z bankomatow przy Szkolnej i udawac,
ze nie widzi, co sie dzieje wokol.
To samo dotyczy straznikow miejskich. Potrafia szukac jeleni przy
Sierocej, Szkolnej, Paderewskiego etc., a menelstwo i inne hordy
maja gdzies...
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje IP: *.man.poznan.pl 12.07.09, 22:27
      Ogromna tragedia.
      Mam nadzieje ze znajdą sie osoby które pomogą w ujęciu sprawców, bo tak naprawdę
      gdyby nie pomoc społeczeństwa policja byłaby ślepą formacją, istniejącą samą w
      sobie.
      Co do tego czym zajmuje się policja w Poznaniu zgadzam sie w 100%-ach z
      przedmówcami.
      Porównałbym więc ją do tajemnicy poliszynela.
      Spisywanie młodocianych dreptających trawę, rowerzystów jeżdżących po chodniku,
      studentów z piwkiem na juwenaliach (byłem świadkiem, a piwko owszem można pić,
      ale o tam za płotkiem na terenie zamkniętym juwenaliów) - pewne rzeczy można
      zrozumieć ale naprawdę są poważniejsze i przede wszystkim WAŻNIEJSZE DLA
      SPOłECZEŃSTWO sprawy - wiedzą o tym wszyscy łącznie z policja (chyba).
      A obżeranie sie na służbie hot-dogami na ulicy Kórnickiej heh... i ukrywanie
      zaraz obok za kioskiem, wyczekując studenta przechodzącego do akademika (nie ma
      przejścia dla pieszych przed akademikiem), to już widzę poznańska legenda.
      Sam byłem kiedyś świadkiem pobicia w godzinach popołudniowych przez grupę
      pijanych "karków" młodego, bogu ducha winnego chłopaka, spacerującego ze swoją
      dziewczyną. Policja zjawiła się dokładnie po 40 minutach ( bo korki na mieście
      ), później wszystko ok, ale interwencja skończyła sie zdaniem Pana policjanta
      "No teraz to nawet nie wiadomo gdzie ich szukać".
      • wiktor_l Re: Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje 12.07.09, 23:05
        Policja to juz nie jest waaaadza.
        Robcie cos z tym. Za kazdym razem jak widzicie policjantow spiacych za kioskem,
        żrących po kątach na slużbie, spisujcie numer auta, godzinę i podawajcie do KWP.
        Ja tak robię, ostatnio nawet walcze z policją krzakową, ktora dba o nasze
        bezpieczenstwo siedząc w octavii kombi w krzakach na Lechickiej.
        • drhuckenbush Re: Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje 13.07.09, 15:34
          Wlasnie ze wzgledu na szacunek do tej, jak i innych ofiar.
          Czy nadal uwazacie, LEWACY, ze sprawca nie zasluguje na smierc? Czy nadal
          uwazacie, ze odebranie mu zycia byloby niehumanitarne? Ze dozywotnie ciezkie
          wiezienie jest nieludzkie, bo on ma rodzine? Ze on nie jest z gruntu zly i ze
          nalezy go resocjalizowac?
          • kazek100 Re: Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje 14.07.09, 11:18
            My lewaki uczymy się historii i wiemy, że najwyższy poziom
            przestępczości, zwłaszcza tej poważnej, był zawsze w krajach, w
            których sposobem na rozwiązywanie problemów była kara śmierci.

Inni się nie uczą i powtarzają populistyczne farmazony. I wkładaja w
            usta przeciwników poglądy, które tak spłaszczają i trywializują, że
            w niczym one nie przypominają tego, czym były.
            • drhuckenbush Re: Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje 14.07.09, 13:13
              Mowiac o przestepczosci w krajach, w ktorych kara smierci jest dozwolona w
              pewien sposob manipulujesz faktami. Mianowicie niestety w wiekszosci
              cywilizowanych panstw kara smierci nie jest stosowana. Czyli jesli porownujesz
              kraje gdzie jest kara smierci do krajow, gdzie jej nie ma, to niestety
              porownujesz kraje niecywilizowane z cywilizowanymi. Nic wiec dziwnego, ze wynik
              jest taki jak napisales.
              Ja proponuje, zebys zrobil porownanie w srodowisku bardziej spojnym. Czyli np. w
              USA stany, w ktorych stosuje sie kare smierci do tych w ktorych sie jej nie stosuje.
              Dodam ze swojej strony, ze te ktore sie wycofaly dawno temu z kary smierci, po
              zaobserwowaniu nadnaturalnego wzrostu przestepczosci, zaczynaja do kary smierci
              wracac.
              W Europie przecietny wyrok dozywocia trwa 7 lat. Europa jest rajem dla seryjnych
              mordercow, gwalcicieli. Wiedza, ze nie spotka ich tu zadna kara - zaraz sie
              odezwa "obroncy praw czlowieka" i beda mowili o "nieludzkim" traktowaniu
              gwalciciela. Ludzie, jak Wam nie wstyd spojrzec w oczy ofierze lub jej rodzinie?
              Moze powiecie, ze posuwam sie za daleko - ale uwazam, ze "obroncy praw
              czlowieka" (mam na mysli tych, co wierza w resocjalizacje i sa przeciwni karze
              smierci) sa wspolwinni kazdego brutalnego morderstwa, gwaltu, kradziezy, napadu.
    • Gość: Gość Bójka przed lokalem: 21-latek nie żyje IP: *.man.poznan.pl 12.07.09, 23:34
      jp - nie ironizuj.
      Prawda jest taka że szanse na złapanie tego bandyty są i to pewnie nie małe .
      Nie wierze że nikt nic nie widział to po pierwsze, noc z soboty na niedzielę -
      kręci sie w tych okolicach sporo osób, poza tym to centrum miasta, taksówkarze,
      monitoring, ludzie wychodzący z imprez itd.
      A przede wszystkim ten nożownik nie znalazł sie tam przypadkiem, to pewnie
      psychol dla którego przechadzanie po mieście z nożem jest na porządku dziennym,
      więc i pewnie już był notowany na policji.
        • energy52 Re: Kamery! Na Szkolnej jest monitornig!!! 13.07.09, 09:50
          Monitoring w naszym mieście to fikcja. Mi skasowano samochód praktycznie pod
          kamerą monitoringu ale sama policja stwierdziła, że nie ,ma co liczyć na wgląd w
          nagranie i znalezienie sprawcy, ponieważ monitoring działa okazjonalnie. Mieli
          rację. Postępowanie zostało umorzone a mnie naprawa auta wyniosła prawie 10 tys.
          zł ( na szczęście miałem AC ).
          • w_miare_normalna Re: Kamery! Na Szkolnej jest monitornig!!!-jestem 19.07.09, 18:33
            kuzynką Mateusza-zamordowanego.
            Jest nagranie, na którym niestety nie widać sprawcy.Widać szamotaninę
            i całą sytuację, ale niestety nie widać twarzy,był zmrok-3 w nocy.
            Niestety do dziś (minęło 7 dni) nie zgłosił się żaden świadek, nikt
            nic nie widział, nikt nic nie wie.
            Z nagrania wiemy, że prawdopodobnie Mateuszowa chciano okraść, ale
            powiedział, że nic nie odda, więc wywiązała się bójka, później
            Mateusz został zaatakowany 2 razy nożem.
            W piątek pochowaliśmy Mateusza, poszukajmy to ZWIERZE zanim zrobi
            krzywdę komuś innemu, bowiem jeśli raz odważył się użyć nożą, może to
            zrobić drugi raz.

Prosimy o jakiekolwiek informacje.
            Wiemy ,że od początku widział wszystko młody chłopak, który wracał z
            CORNERA lub COLOCWIUM, prawdopodobnie chciał pomóc, ale został
            przepędzony ..Odezwij się !!!
    • w_miare_normalna !!!!!!!!!!!!!! 19.07.09, 18:23
      W nocy z 12/13 lipca na Ul.Szkolnej został zamordowany 20 letni
      Mateusz R.Został pchnięty 2 razy nożem,nie odzyskawszy przytomności
      zmarł w niedzielę rano.Niestety sprawcy nie odnaleziono.
      Poszukujemy świadków tego zdarzenia, liczy się każdy szczegół, każda
      informacja jest na wagę złota.
      W razie jakichkolwiek informacji proszę dzwonić pod nr- 692245079
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka