Dodaj do ulubionych

Niemiecki dla opiekunki. POMOCY!

08.04.10, 15:05
Hey chcialabym wyjechac do Niemiec do pracy jako opiekunka ale slabo znam
jezyk. Czy ktos zna moze jakis kurs przygotujacy do takiej pracy? Chce zaczac
jak najszbciej!
Obserwuj wątek
    • zuza.maliszewska Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 11.04.10, 14:14
      troche nie na temat. jedziesz na wlasna reke czy przez agencje?
    • oliwka1online Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 13.04.10, 09:00
      pogladaj szkopskie seriale;]]
      a terminow poucz sie z slownika. bedzie tanio. zalezy jeszcze czy opiekunka do
      dziecie czy do osob starszych.
      • biala.natka Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 13.04.10, 18:44
        Chodzi o prace jako opiekunka do osob starszych. Wszystko organizuje firma Gowork.
        • zuza.maliszewska Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 14.04.10, 13:41
          Weszlam na ich strone bo sama jestem zainteresowana "wynagrodzenie od 850 – 1150
          Euro netto " to jest miesieczna wyplata?

co do niemieckie to mialas juz wczesniej stycznosc? bo jest tam napisane ze
          komunikatywna znajomosc jest potrzeba.
          • biala.natka Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 15.04.10, 14:06
            sama jeszcze nie wiem, ale wydaje mi sie ze tak.
            no cos tam mialam w szkole ale raczej bym sie nie dogadala.
            • oliwka1online Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 17.04.10, 20:20
              jesli zalezy Ci na czasie to w gre wchodzi tylko jaksi intensywny kurs. chyba,
              ze masz takie podstawy ze wystarczy Ci wykucie sie kilkudziesieciu slowek
              • zuza.maliszewska Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 18.04.10, 19:26
                moze warto tez wybrac k0onkretny land do ktorego by sie chcialo jechac i zwrocic
                uwage przy nauce na specyfike danego regionu.
                • oliwka1online Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 20.04.10, 13:15
                  a w niemieckim jest jakas roznica? wiem, ze w rosyjskim ( moskwa - petersburg)
                  sa takie roznice, ale w niemieckim tez? no i nie wiem czy tam mozna tak wybierac
                  landy.
                  • zuza.maliszewska Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 24.04.10, 18:18
                    w sumie to nie wiem.
                    wracajac troche bardziej do tematu to chyba dosc niezle trzeba znac ten
                    niemiecki. weszlam sobie wczoraj na strone gowork i jest tam filmik w zwiazku z
                    ta praca opiekunki w Niemczech. szczerze mowiac to nie wiele z niego
                    zrozumialam. a Ty biala.natko?
                    • zuza.maliszewska Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 11.05.10, 13:58
                      a stronie gowork pojawila sie oferta kursu jezyka niemieckiego pod kontem tego
                      wyjazdu do niemiec. wiec to chyba najlepsza rada dla zalozycielki tematu ;]]
                      • biala.natka Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 24.05.10, 20:20
                        zuza.maliszewska napisała:

> a stronie gowork pojawila sie oferta kursu jezyka niemieckiego pod kontem tego
                        > wyjazdu do niemiec. wiec to chyba najlepsza rada dla zalozycielki tematu ;]]

dokladnie :)) ja juz sie zapisalam i mam nadzieje ze dostane prace!
    • luna_4114 Re: Niemiecki dla opiekunki. POMOCY! 17.06.10, 23:48
      hej, w bielsku- białej w szkolach jezykowych prowadza takie kursy. specjalnie
      przygotowany program dla wyjezdzajacych za granice/ dla opiekunek do pracy w
      niemczech. zobacz: empik albo boston.powodzenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka