Dodaj do ulubionych

Nauka angielskiego - polecam!

29.05.10, 12:46
Jeśli chcesz nauczyć się, doszlifować język angielski, to
zdecydowanie polecam sprawdzone szkoły językowe działające w wielu
miastach. Sprawdź sam/sama, dowiedz się więcej. Na wszystkie pytania
i wątpliwości odpowie konsultant.
www2.speakup.pl/Novem_Kwiecien/
Obserwuj wątek
    • luna_4114 Re: Nauka angielskiego - polecam! 17.06.10, 23:46
      polecam akademie językowa boston w bielsku - z nauczycielem pracuje metodyk,
      dobierają program do klienta, również można z nimi wyjechać za granice/ do
      Anglii. szkoły w Anglii pilnują aby nie było zbyt wiele osób z tego samego kraju
      na tym samym turnusie. polecam. szczegóły na ich stronie: akademiaboston.pl
      • kal_ho_naa_ho Re: Nauka angielskiego - polecam! 22.06.10, 12:50
        Ja myślę, że lepiej jest podczas nauki języków zapisać się na kurs, bo dzięki
        temu mamy większą motywację do nauki no i nauczymy się języka bez błędów. Jakiś
        czas temu moją uwagę przykuła oferta szkoły Axon. Mają naprawdę super kursy i
        zajęcia. Pracuje się na autorskich podręcznikach a raz w tygodniu, żeby
        sprawdzić, czego się nauczyliśmy są zajęcia na komputerze.
        • noon25 Re: Nauka angielskiego - polecam! 23.06.10, 13:46
          Mogę sie podpisac pod kal_ho_naa_ho - maja faktycznie świetne propozycje kursów
          co najważniejsze to małe grupy i dodatkowe ułatwienia do nauki języka typu,
          slajdy, komputer itp. a to bardzo pomaga przy nauce języka obcego.
        • ericastefani Re: Nauka angielskiego - polecam! 22.07.10, 11:24
          A słyszał ktoś o AXONIE? Bo chcę się zapisać, słyszałam że mają placówkę w
          Bielsku Białej, skąd pochodzę, więc tak by mi pasowało. A nie wiem czy Speak Up
          też ma filię tam? Czy jak już miałabym wybierać, to która szkoła jest lepsza?
          • juja05 Re: Nauka angielskiego - polecam! 22.10.10, 20:38
            Ja się zapisałam do Axona, ale nie jestem zadowolona. Za mało konwersacji, mam nadzieje , że to się zmieni. Na razie tylko tłumaczenie jakiegoś tekstu i pytania do niego, potem standardowo homework. Na początku lekcji odczytywanie każdy po jednym zadaniu zadania, potem test i pytanie pod tekstem. Nie było jakiejś metodyki w tym, lektor kazał zapisywać słówka, których się nie rozumie, czy zwroty, czasem coś na wyrywki objaśniał przy tablicy. Jakoś mnie nie przekonują, niezbyt mi się podoba.
    • gosc1992 Re: Nauka angielskiego - polecam! 26.07.10, 12:33
      A ja myslę, że własnie warto uczyć się w domowym zaciszu, zwłaszcza
      jak nie masz czasu na dojazdy do szkół językowych czy pieniędzy na
      nie. Ja pół roku temu znalazłam bardzo fajny kurs internetowy, i to
      za darmo. Codziennie mam nową lekcję. Mogę wam polecić, bo jest
      dobry:
      www.darmowy-kurs-angielskiego.mediagold.pl/
    • no1bestschool Re: Nauka angielskiego - polecam! 12.08.10, 19:26
      Witam !!!
      No1 Best School Warszawa- Ursus ul.Dzieci Warszwy 48 tel.22 396 50 70
      www.NajlepszaSzkolawUrsusie.pl
      Najnowocześniejsza szkoła językowa w Ursusie ,sale wyposażone w tablice
      interaktywne ,specjalnie wyposażona sala dla dzieci , kawiarenka internetowa ,
      biblioteka , miła atmosfera.
      DOŚĆ MIERNOTY i TANDETY !!!
      Prowadzimy również zajęcia w firmach i u klienta indywidualnego 80pln./60min.
      Nasze filmy : www.youtube.com/user/no1bestschool
    • kubakrzyzanowski Re: Nauka angielskiego - polecam! 14.09.10, 13:53
      Studiowałem w szkole Bell przez 7 lat i zawsze byłem zadowalony. Zacząłem od poziomu "Upper-Intermediate" i w czerwcu zdałem CPE - pass B. Ktoś mi powiedzał że organizują kursy nauczycielskie i wielu najlepszych nauczycieli w Warszawie zdało tam certyfikaty. Świetna kadra nauczycieli. Ja im ufam bo naprawdę wiedzą co robią. Polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka