Dodaj do ulubionych

Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ?

08.03.12, 18:18
Szukam szkoły która oferowałaby zajęcia indywidualne w rozsądnej cenie :)
Byłabym wdzięczna za wskazówki :)
Obserwuj wątek
    • baba67 Re: Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ? 08.03.12, 19:22
      CZy naprawde tak bardzo boisz sie ryzyka?
      Lektor z dzialalnoscia wyjdzie taniej jesli ktos ma dzialalnosc to znaczy ze ma i uczniow a skoro ma uczniow to znaczy ze jest niezly. Masz chyba za duzo kasy i chcesz nia poczestowac pieczeniarzy bo lektor w szkole dostaje 60% tego co Ty tam zostawisz.Oglos sie na gumtree i sprawdz kilka osob.W Berlitzu lekcja z dobrym fakt lektorem kosztuje ponad 100 zl. naprawde dobrego lektora na wolnym rynku masz a 60 z dojazdem.Zaoszczedzona kase przeznacz na szczytny cel jesli jestes filantropka a nie na nowe BMW wlasciciela szkoly.
      • mamanr1 Re: Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ? 09.03.12, 12:10
        Nie do końca się z tym zgadzam. Nie w każdej szkole jest tak. Chodziłam na francuski do Szkoły Języka Francuskiego właśnie w stolicy i płaciłam...hmm...coś około 1300-1400 zł za 60 h w semestrze. Skoro lektor bierze 60 zł za godzinę, to wychodzi 3600 zł. Myślisz,że wcześniej nie rozpatrywałam nauki indywidualnej u lektora? Rozpatrywałam i patrzyłam na takich co biorą po 30 zł, i tak wychodziło drożej. Zdecydowałam się na szkołę, dzięki której zdałam B2, a właściciel nie jeździ BMW. ;) Dlatego radzę się rozejrzeć, a nie patrzeć tylko na "sieciówki", bo ceny i warunki tam rzeczywiście mogą odstraszyć.
        • baba67 Re: Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ? 09.03.12, 13:58
          Ale to nie o to chodzi. Autor watku chce chodzic na INDYWIDUALNE lekcje w szkole jezykowej, czyli dobrze jak przeplaci 40%.Nie spotkalam jeszcze osoby tak chetnej do wyrzucania pieniedzy.
          Kursy to co innego ale nie kazdy jest w stanie dobrze skorzystac z kursu, ja na przyklad bez nauki indywidualnej niczego bym nie osiagnela bo jestem rozlazla i na kursie mysle o niebieskich migdalach.
    • yennefer111 Re: Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ? 11.03.12, 00:23
      Polecam firmę Trainwell (www.trainwell.com.pl) a zwłaszcza Pana Cormaka (native speaker- fantastycznie uczy), firma ta oferuje lekcje z dojazdem do domu lub biura klienta, uczę się z nimi od prawie roku i jestem zadowolona. ceny mają przystępne a do tego jak się zapłaci z góry za kilka lekcji to otrzymuje się dodatkową lekcję w gratisie.
        • jankowska_aleksandra Re: Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ? 12.03.12, 11:56
          W szkole do której chodziłam też można było wykupić indywidualne lekcje, specjalnie dostosowane do naszych oczekiwań i wcale dużo więcej się nie za nie nie płaciło, z tego co pamiętam. Trzeba po prostu mieć szeroko oczy otwarte, a można trafić na naprawdę fajne i niedrogie oferty. Nie tylko w szkołach, ale i u korepetytorów.
          • aniulek22 Re: Indywidualnie Warszawa dobra szkoła ? 04.08.12, 22:38
            dołaczam sie do pozytywnej opinii o firmie Trainwell. Miałam u nich indywidualne zajęcia przygotowujące do egzaminu BEC (Business English Certificate)-jak na krótki okres czasu na przygotowanie (tylko 3 m-ce przy spotkaniach raz góra dwa razy w tygodniu) to byłam dośc zadowolona z wyniku bo dostałam 70proc. (ocena C), brakowało mi zaledwie paru procent do oceny B. Cena też była w miare przystęna w porównaniu do innych szkół na rynku. Jak będę chciala sie przygotowac do kolejnych egzaminów to na pewno do nich wrócę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka