Dodaj do ulubionych

Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie?????

05.09.12, 17:54
witam! Od tego roku akademickiego chciałabym zapisać się na kurs języka angielskiego w Bydgoszczy, a konkretnie w Fordonie. Czy polecacie jakąś dobrą szkołę, w której mogłabym się nauczyć języka i nie wyrzucić pieniędzy w błoto? Zależy mi na konwersacji i swobodnym komunikowaniu się z ludźmi, a nie tylko kuciu słówek na blachę i na tym koniec.
Obserwuj wątek
    • juliaodromea Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 04.03.13, 15:21
      Ja trafiłam na fajną szkołę ze strony szkoly-jezykow-obcych.docel.pl/Bydgoszcz myślę, że najlepiej sprawdzić co, która z nich oferuje ;)
    • anka3542 Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 28.09.16, 22:16
      Ja chodze do Interschool i jestem zadowolona wprawdzie nie mam typowych konwersacji bo mamy podreczniki ale mozna sie duzo nauczyc no i atmosfera na zajeciach jest bardzo fajna
    • kasiajrsd Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 06.04.20, 12:04
      Nauka języka angielskiego bez względu na wszystko jest bardzo ważna, teraz nie wyobrażam sobie miejsca pracy bez znajomości tego języka. Kiedyś przytrafiła mi się przykra dosyć sytuacja, bo nie potrafiłam pomóc dwóm chłopaką, którzy mieli bilet na pociąg a ja nie umiałam im wytłumaczyć drogi. Było to bardzo ważne, żeby im pomóc bo chcieli dostać się na lotnisko tyle zrozumiałam.
      Później używałam Tlanslaotra i jakoś się wybrnęło z sytuacji, bo podeszła dziewczyna która dobrze znała angielski i wszystko im wytłumaczyła. Od tego czasu uczę się języka.

Szukałam ostatnio cioci i też natknęłam się tutaj i bardzo ciekawe informacje mogłyśmy wyczytać forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/jaki-kurs-angielskiego-w-bydgoszczy-opinie/
      • kasiajrsd Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 06.04.20, 12:05
        chłopakom*
    • sofiia Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 22.04.20, 15:47
      Wolę indywidualne lekcje z korepetytorem. Nie lubię zajęć grupowych w szkołach językowych.
    • olkaaa Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 17.05.20, 20:03
      ja jestem zapisana do Fluento Academy na lekcje online. Są indywidualne, więc lektor prowadzi zajęcia tak jak potrzebujesz, mi też zależało głównie na mówieniu i póki co jestem zadowolona. Możesz sprawdzić na www.fluentoacademy.com
    • szlakowo79 Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 17.06.21, 10:28
      Z mojej strony mogę ci polecić ciekawy kurs z questfe.pl. Sama decydujesz kiedy i jak chcesz się uczysz języka angielskiego. Sam korzystam z tego kursu jak i wiele moich znajomych. Wszyscy są zadowoleni z tego kursu. Bardzo łatwo i przyjemnie przyswaja się angielski z tym kursem online. Gwarantuje ci ze nie będziesz miała najmniejszych problemów z językiem angielskim. :)
    • mondea Re: Szkoła językowa w Bydgoszczy, jaką polecacie 28.09.21, 23:20
      Ja polecam szkołę z Warszawy languagebusiness.pl/, ale dlatego, że można się uczyć online i przez dedykowaną apkę. Mieliśmy z nimi kurs angielskiego biznesowego, są w tym rewelacyjni.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka