Dodaj do ulubionych

Fajne wakacje + kurs językowy

01.02.13, 15:31
Kursy dla dzieci i młodzieży - niektóre z reprezentowanych przez nas szkół oferują kursy dla dzieci i młodzieży. Z kursów mogą skorzystać osoby w wieku 9-17 lat (w zależności od szkoły). Niektóre szkoły stosują inne kryteria wiekowe np. 16-20 lat. Kursy wakacyjne obejmują zajęcia w wymiarze 15-20 lekcji tygodniowo (można zamówić więcej) oraz bardzo bogaty program zajęć pozalekcyjnych. Osoby do 16-tu lat znajdują się pod stałą opieką pracowników szkoły. Osoby powyżej 16-tu lat mogą natomiast organizować swój wolny czas samodzielnie. Podczas kursu uczniowie mogą zamieszkać z lokalnymi rodzinami lub w akademiku. W większości szkół opłata za kurs zawiera wszystkie świadczenia.
Zapraszamy: www.tt.edu.pl
Obserwuj wątek
    • ewka183 Re: Fajne wakacje + kurs językowy 20.03.13, 12:30
      www.jokerangielski.pl/kolonie/ Polecam wyjazd do Bułgarii z angielskim.
      Przedział wiekowy 6-17 lat
    • bettinek Re: Fajne wakacje + kurs językowy 04.06.13, 23:27
      No to ja właśnie znalazłam takie 2 w 1 w Native Travel - wprawdzie nie dla dzieci ale fajne wakacje należą się każdemu bez względu na wiek! :))))
    • 0panpawlik Re: Fajne wakacje + kurs językowy 25.07.13, 16:19
      Z tego co wiem takie kursy wakacyjne są super. Znajomy wysłał kiedyś swojego synka na taki wyjazd. Dobre jest to że dzieci uczą się "od małego" jak UŻYWAĆ języka angielskiego a nie czystej teorii i wszystkich 16 czasów.
    • beniaminekben Re: Fajne wakacje + kurs językowy 27.07.13, 00:56
      Właśnie szukam na abcnauka jakiegoś fajnego kursu. Mój przedszkolak jest trochę leniwy ale jak ma się do niego odpowiednie podejście i się go zainteresuje to wtedy w ot wszystko chwyta. Dlatego zależy mi na sprawdzonej szkole / kursach. Jak na razie przeglądam opinie na abcnauka.pl/
      • 0panpawlik Re: Fajne wakacje + kurs językowy 29.07.13, 15:26
        Może na tym listingu coś znajdziecie www.favore.pl/uslugi/szko%C5%82a%20j%C4%99zyka%20angielskiego.html tylko nie wiem jak tutaj jest z organizowaniem wyjazdów. Na pewno są to szkoły powszechnie znane w większości. Pewnie kilka z nich posiada swoje strony internetowe z ofertą kolonii, obozów, wyjazdów etc.
        • wl.o Re: Fajne wakacje + kurs językowy 30.07.13, 17:42
          można wyjechać na rodzinny kurs językowy np. na Maltę, dzieci maja wtedy własne zajęcia a rodzice własne, razem spędzają tylko popołudnia i weekendy, takie kursy znajdziecie na tt.edu.pl
          • marcintumazewski Re: Fajne wakacje + kurs językowy 31.07.13, 12:17
            Szukacie bloga gdzie przeczytacie zarówno opnie, wywiady, przewodniki po firmach, kursach, destynacjach na wyjazd językowy za granicą? Zapraszam na bloga o nauce angielskiego za granicą! Strona to kursy-angielskiego-za-granica.pl
            • 0panpawlik Re: Fajne wakacje + kurs językowy 31.07.13, 15:14
              Fajne oferty, na prawdę. Godne uwagi.
    • amin-a12 Re: Fajne wakacje + kurs językowy 11.09.13, 20:31
      BEZPŁATNY KURS ON LINE Tekst linka
    • lipkaa4 Re: Fajne wakacje + kurs językowy 10.11.13, 10:59
      od dwóch lat inwestuje w doskonalenie swojego angielskiego, jestem studentką dlatego chodzę na kursy w wakacje, w tym roku byłam na kursie w TFLS i baardzo mi się podobał, super lektorzy sa w tej szkole
    • active-learning Re: Fajne wakacje + kurs językowy 24.01.14, 23:41
      Fajna sprawa,

ja podaję link do konkursu, w którym można wygrać wakacyjny, konwersacyjny kurs języka angielskiego przez Skype:

www.facebook.com/KursyAngielskiegoPrzezSkype/posts/226350894212343
      Zapraszam i życzę powodzenia.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka