Dodaj do ulubionych

Praktyki na których można się nauczyć więcej ...

02.03.13, 00:00
Hej Wszystkim!!

Szukam ludzi, którzy brali udział w praktykach w Polskiej Akademii Nauk - Letnie Praktyki Badawcze, czy jakoś tak. Szukam ciekawego zajęcia na wakacje i zastanawiam się czy nie spróbować u nich? Podobno zaczynają rekrutację. Tutaj znalazłem info o nich : www.praktyki.ibspan.waw.pl/?w=1&q=node/35
Obserwuj wątek
    • aga_math Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 23.04.13, 12:47
      Brałam udział w Praktykach i zdecydowanie polecam jeśli:
      - Poważnie myślisz o swoim starcie na rynku pracy
      - Chcesz dużo się nauczyć
      - Zastanawiasz się jak praktycznie wykorzystać swoją wiedzę ze studiów
      - Interesujesz się zarządzaniem projektami i rozwijaniem start-upów
      - Chcesz realizować interesujące projekty z pogranicza świata nauki i świata biznesu.

Umiejętności zdobyte podczas Praktyk wykorzystuję do dziś w pracy zawodowej!
      • marcin.bulkowski Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 27.04.13, 13:18
        Dzięki wielkie za informację!
    • marcin.bulkowski Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 15.05.13, 00:45
      Pula miejsc na IX Letnie Praktyki Badawcze się wypełnia. Zachęcamy zatem do szybkiego przesyłania zgłoszeń! Pospieszcie się, jeśli chcecie wziąć udział!
      • aga_math Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 27.05.13, 20:36
        Termin nadsyłania zgłoszeń na Letnie Praktyki Badawcze upływa 12 czerwca 2013 r.

Zatem naprawdę warto pospieszyć się z kompletowaniem dokumentów.
        • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 18.03.14, 18:24
          W tym roku także można wziąć udział w Letnich Praktykach Badawczych i przyczynić się do rozwiązania różnych problemów firm i instytucji. Pierwszy termin składania aplikacji mija 31.03.2014 roku.
          • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 18.03.14, 21:43
            Polecam bardzo mocno te praktyki. Można się nauczyć bardzo wielu ciekawych rzeczy i jest to niepowtarzalna okazja pracy z naukowcami z PANu.
            • aga_math Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 19.03.14, 22:21
              To już X jubileuszowa edycja. Organizatorzy z pewnością zadbają o ciekawe tematy projektów i warsztatów.
              • marcin.bulkowski Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 20.03.14, 11:03
                W to nie wątpię! Na pewno będzie super ciekawie!
            • marcin.bulkowski Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 20.03.14, 11:20
              W to nawet nie wątpię! Co roku większość praktykantów znalazła coś dla siebie!
              • entilf Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 20.03.14, 23:42
                Potwierdzam, byłem w zeszłym roku i mi bardzo się projekty spodobały.
          • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 15.04.14, 18:03
            Cały czas jest szansa wzięcia udziału w Letnich Praktykach Badawczych w Polskiej Akademii Nauk. Do 12 maja 2014 przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń.
            • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 27.04.14, 19:22
              Jeżeli nadal zastanawiacie się, czy warto zgłosić się na Letnie Praktyki Badawcze polecam zapoznać się z materiałem: panorama.tvp.pl/14547550/przez-staz-do-kariery
              • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 28.04.14, 21:55
                Jeśli jesteście zainteresowani, to polecam jak najszybciej dopiąć wszystkich formalności. Do końca rekrutacji pozostały już tylko dwa tygodnie.
              • marcin.bulkowski Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 13.05.14, 23:15
                Jeśli ktoś ciągle ma wątpliwości i nie wierzy w odmienność praktyk, polecam zapoznanie się z poniższym artykułem:
                www.pb.pl/3679941,62980,kowalski-wytyczy-sciezk...
                Na Letnich Praktykach Badawczych (www.praktyki.ibspan.waw.pl) będę poruszane również kwestie L.E.M (lem-nano.pl). Ostatnie miejsca, a więc warto się pospieszyć!
              • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 31.05.14, 13:21
                Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na tegoroczną edycję praktyk. Ostateczny termin składania aplikacji mija 16.06.2014 roku. Więcej nawww.praktyki.ibspan.waw.pl/
                • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 03.06.14, 21:54
                  Zostały już niecałe dwa tygodnie. To ostatnia szansa, żeby się załapać na tegoroczną edycję, więc niezdecydowanym polecam szybko podjąć decyzję, nim będzie zbyt późno.
                • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 13.06.14, 21:58
                  Rekrutacja na praktyki kończy się za 3 dni, więc jak ktoś by chciał się jeszcze zgłosić na nie to jest jeszcze szansa :-). Więcej na: www.praktyki.ibspan.waw.pl/
            • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 08.04.15, 23:25
              Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli, w tym roku również startują Letnie Praktyki Badawcze! Zachęcam do wzięcia udziału, bo naprawdę warto. Jest to niepowtarzalna okazja do popracowania z autentycznymi naukowcami - specjalistami w swojej dziedzinie :)
              • karolek744 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 10.06.15, 16:37
                Hurry up!
                Przyjmujemy zgłoszenia na ostatnie wolne miejsca na liście uczestników
                XI Letnich Praktyk Badawczych.
                Na Praktyki zostanie zakwalifikowanych ok. 30 starannie wybranych studentów i doktorantów, którzy w okresie wakacyjnym przez ok. 2 miesiące będą zajmować się interdyscyplinarnymi projektami komercyjnymi oraz badawczymi. Program Praktyk przeznaczony jest dla osób o szerokiej skali zainteresowań naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologię, do ekonomii i zarządzania.
                Jeżeli jesteś zainteresowany, więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie praktyk: www.praktyki.ibspan.waw.pl
                • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 14.06.15, 21:31
                  Radzę się pospieszyć to już prawdopodobnie końcówka rekrutacji.
                • kufajka3 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.06.15, 16:59
                  Ha, zgłoszenia jeszcze są przyjmowane w tym roku, właśnie czekam na odpowiedź :) Śpieszcie się, jeszcze można się zgłosić.
                  • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 24.06.15, 13:27
                    Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 28 czerwca 2015 r. Więcej na: www.praktyki.ibspan.waw.pl/?w=1&q=node/35
                    • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 24.06.15, 17:07
                      A wiadomo już coś o projektach?
    • ma.li.1993 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 30.08.13, 18:48
      Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie.
    • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 25.02.15, 15:10
      Ruszyła rekrutacja na interdyscyplinarne praktyki badawcze w Polskiej Akademii Nauk. Praktyki przeznaczone są dla osób chcących poszerzyć swoje horyzonty myślowe oraz nabyć nowych umiejętności. Więcej na: www.praktyki.ibspan.waw.pl/
      • karolinak118 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 25.03.15, 21:33
        hej, czy jeszcze jest sens wysyłać zgłoszenie? Bo właśnie przeczytałam gdzieś, że podobno oni weryfikują te aplikacje w miarę jak spływają i może już są wszystkie miejsca zajęte?
        • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 25.03.15, 21:35
          Tak. Ale trzeba się pospieszyć - czas jest do końca marca
          • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 13.04.15, 14:15
            Termin składania aplikacji na Letnie Praktyki Badawcze w IBS Polskiej Akademii Nauk został przedłużony do 30.04.2015. Zapraszam na fb www.facebook.com/pages/Letnie-Praktyki-Badawcze/103712082997776 i stronę www.praktyki.ibspan.waw.pl/
            • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 13.04.15, 21:03
              Polecam niezdecydowanym rekrutować! naprawdę warto, a jak nie spróbujecie to się nie przekonacie :)
              • karolinak118 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 27.04.15, 20:55
                ja złożyłam aplikację i ciągle czekam na odpowiedź. Może wiecie kiedy można się jej spodziewać?
                • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 27.04.15, 21:03
                  Przerobienie wszystkich aplikacji może trochę zająć. Kiedy złożyłaś?
            • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 13.05.15, 21:36
              Uwaga! Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na Letnie Praktyki Badawcze 2015. Zapraszam www.praktyki.ibspan.waw.pl/
              • wolfendoom Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 16.05.15, 19:39
                A do kiedy tym razem można?
                • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 16.05.15, 20:23
                  Ogólnie czas nie jest określony, poszukiwani są ludzie o pewnych umiejętnościach i zaangażowaniu więc jeżeli osoba spełni warunki rekrutacji to się dostaje, jeżeli nie to poszukiwania trwają dalej.
                  • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.05.15, 10:11
                    Czyli jest spora szansa, że nawet jak się postaram i ogarnę to i tak ktoś zajmie moje miejsce wcześniej?
                    • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.05.15, 15:26
                      Wiesz trzeba ryzykować, kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :-).
                      • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.05.15, 16:35
                        Git, to jutro wyślę zgłoszenie.

Najwyżej zapytam czy mogę opinię dosłać później ;)
                        • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.05.15, 21:22
                          W takim razie życzę powodzenia. Myślę że masz jeszcze duże szanse zwłaszcza jak pokażesz że Ci naprawdę zależy. Czasami ludzie rezygnują i zwalnia się miejsce.
                          • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.05.15, 21:24
                            Dzięki dzięki :)
                            • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 17.05.15, 22:01
                              Rekrutacja ciągle jeszcze trwa, zachęcam do zgłaszania się.
                              • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 26.05.15, 13:18
                                Rekrutacja nadal trwa, więc jest jeszcze szansa uczestnictwa w tegorocznej edycji praktyk.
                                • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 28.05.15, 15:16
                                  To już końcówka! Zapraszamy na LPB :)
                                  • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 29.05.15, 21:49
                                    Potwierdzam, rekrutacja już powoli się zamyka, ale zgłoszenia ciągle jeszcze są przyjmowane!
                                    • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 31.05.15, 18:39
                                      Dosyć powoli się zamyka :P
                                      • mipi14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 14.06.15, 21:26
                                        To już ostatnia okazja dostać się na tegoroczne praktyki!
                                        • bezpardonowy20 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 16.06.15, 20:14
                                          Podobno jeszcze tydzień i koniec.
                                          • moskit14 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 25.06.15, 17:04
                                            Rekrutacja na LPB15 trwa do 28 czerwca.
                                            Co do projektów to w tym roku przewidziane są z zakresu:
                                            - analizy ruchu w sieci IP - algorytmika, analiza danych,
                                            - zarządzania produkcją - optymalizacja, lean,
                                            - machine learning w algotradingu - metody uczenia maszynowego, algotrading, ekonofizyka.

a także - potencjalnie logistyka, programy lojalnościowe, crowdfunding, oraz program pokazujący zastosowania matematyki.
                                            Więc zapowiada się ciekawie :-)
    • kasojan Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 16.05.15, 19:38
      Szukam informacji od fryzjerów i specjalistów, albo od kogoś profesjonalnego w tej dziedzinie. Sama skończyłam szkołę fryzjerstwa i obecnie jestem zatrudniona w salonie. Teraz chcę zaproponować mojej pracodawczyni, żeby wysłała mnie na kurs z przedłużania włosów. Poszukałam już nawet miejsca, padło na beauty for you. Czy może mi ktoś z profesjonalistów powiedzieć,czy warto brać się za przedłużanie włosow?

Opinie jak widziałam są różne, ale dużo jest pozytywnych.

Z ciekawości zadzwoniłam i właściwie siedemset zł za kurs to jeszcze nie takie straszne.

Macie może jakieś doświadczenie, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu?
    • dotacje24 Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 13.12.15, 19:04
      Darmowy poradnik na temat dotacji
      www.wiedzaibiznes.pl/dotacje
    • kasojan Re: Praktyki na których można się nauczyć więcej 16.12.15, 16:35
      Szukam informacji od fryzjerów i specjalistów, albo od kogoś profesjonalnego w tej dziedzinie. Sama skończyłam szkołę fryzjerstwa i obecnie jestem zatrudniona w salonie. Teraz chcę zaproponować mojej pracodawczyni, żeby wysłała mnie na kurs z przedłużania włosów. Poszukałam już nawet miejsca, padło na beauty for you. Czy może mi ktoś z profesjonalistów powiedzieć,czy warto brać się za przedłużanie włosow?

Opinie jak widziałam są różne, ale dużo jest pozytywnych.

Z ciekawości zadzwoniłam i właściwie siedemset zł za kurs to jeszcze nie takie straszne.

Macie może jakieś doświadczenie, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka