Dodaj do ulubionych

Nauka angielskiego - Toruń

07.07.13, 23:54
Kto może polecić jakąś dobrą szkołę językową w Toruniu dla dzieci? Słyszałam dobre opinie o oxfordziestation. Warto?
Obserwuj wątek
    • aga-ta13 Re: Nauka angielskiego - Toruń 26.09.13, 23:37
      O tej szkole nic nie wiem,także nie wypowiadam się...ale moje dzieci (teraz 5 i 6lat) chodziły już do Hellen na Legionów-nie polecam!, do Mr Rabbit-lepiej ale lektor zdawał się być bardziej z przymusu niż z powołania...aktualnie dziewczynki chodzą do Teddy Eddie na Wrzosach (Zbożowa) i jak narazie (po miesiacu nauki) jest to najlepsza szkoła, bardzo fajna metoda, dziewczynki uwielbiają piosenki z płyt o Teddym, a lektorzy-jeden lepszy od drugiego:) nie samowicie angażują dzieciaki w angielski...żałuje, że dla dorosłych nie ma takiej metody:/
      • dklaudia1703 Re: Nauka angielskiego - Toruń 28.11.13, 21:45
        Jak moge polecic cos do nauki angielskiego i nie tylko to polecam tę aplikację play.google.com/store/apps/details?id=pl.gkstudio.KoalaLocker.Language.quiz&hl=en
        sama kożystam z niej już dość długo i jestem bardzo zadowolona, pykam słówka nawet na przystanku. Fajna sprawa, że można ustawić sobie np. odblokowanie ekranu jako quiz językowy i tworzyć własne słowniki, pomimo że jest dużo darmowych. Na serio polecam a aplikacja jest darmowa. Moze sie przyda.
    • tikitam Re: Nauka angielskiego - Toruń 27.09.13, 12:41
      Jeśli dla dzieci to tylko i wyłącznie Teddy Eddie na Wrzosach. Polecam bo mój synek na sobotnie zajęcia już się nie może doczekać. Zawsze dumnie maszeruje na nie z teczką pod pachą i usmiechem na buźce. Także polecam!
    • witoldski Re: Nauka angielskiego - Toruń 25.10.13, 16:34
      Mój syn przewiną się przez trzy szkoły. Teraz jest już za duży na kursy dla dzieci (: Co mogę doradzić - o oxford station pierwszy raz słyszę. Hellen Doron jest mocno przereklamowana i mimo, że to sieć to praca poszczególnych lektorów radykalnie się od siebie różni pod względem jakości. Teddy Bery - początek fajny ale z czasem robi się tak...schematycznie, lektor twardo trzyma się programu bez patrzenia na to czy poszczególne dzieci nadążają. Młodszą córkę zapisaliśmy do Mr. Rabbit na Rubinkowie. Jesteśmy zadowoleni, fajna lektorka, indywidualne podejście, malutkie grupy. Koleżanka żony zapisała dziecko w ich innej placówce, chyba gdzieś na Podgórzu, i też jest ok. Minus - chyba mają dość dużo dzieci i ciężko było mi zmienić termin zajęć w ciągu roku. Zona była tez w Mała Lengua ale tylko na lekcji pokazowej wiec nie wiele mogę powiedzieć.

• kkmwilk Re: Nauka angielskiego - Toruń 16.08.16, 12:54
        Zgadzam się z opinią odnoście Mr. Rabbit. Moja córka (8 lat) i córka (4 latka) też uczęszczają do tej szkoły. Bardzo fajna atmosfera i konkretni lektorzy. Jeśli chodzi o zmianę terminu zajęć to faktycznie jest ciężko w trakcie roku. Jak mój syn nie mógl pojawić się na zajęciach bo był chory, to pani w sekretariacie ustala termin odrabiania tych zajęć u innej grupy. Pani letorka od mojej córeczki to kobieta skarb! Małe dzieci nie chcą sie od niej odkleić, przez co trudno jest mi ją wyciągnąć ze szkoły.
    • 71karolina Re: Nauka angielskiego - Toruń 07.08.14, 22:50
      A ja mojego Adasia zapisałam do Oxfofd Station i nie mogę narzekać. Nauczyciel ma świetny kontakt z dziećmi, w przystępny sposób uczy poszczególnych bloków tematycznych. Małe grupy, nikt nie jest anonimowy, no i cenowo też nie wygląda to źle na tle innych szkół.
    • anna1234 Re: Nauka angielskiego - Toruń 03.09.18, 18:05
      Mój syn chodzi do go4progress, organizują kursy w jego szkole (i chyba nie tylko jego). Ogólnie bardzo dobrze wypada to cenowo, ok 100 zł miesięcznie, a obsługę mamy lepszą niż we wspomnianej Helen Doron, regularne ewaluacje, co tydzień informacja o przerobionym materiale, zajęcia pokazowe, no i przede wszystkim Adam chce i lubi tam chodzić, bo jest to w godzinach świetlicy. Z tego co wiem teraz otwierają też siedzibę na Lecha obok Piasta, na pewno pójdę na otwarte z córką (pięć lat) Dam znać po otwartych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka