Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc w tematyce podstawowych informacji

26.05.22, 14:44
Szukam eksperta o lekkim piórze i dużej wiedzy na temat zakresu punktowego na świadectwach kwalifikacyjnych pod elektrykę i nie tylko.
Bardzo ciężko znaleźć na Internecie przejrzyste informacje na ten temat, które dodatkowo pozbawione są urzędowego bełkotu.

Zadaniem osoby zainteresowanej byłoby napisanie np. postu na grupie bądź nakreślenie formy współpracy.
Czy to za pieniądz czy też bez – zależy mi by powstało miejsce, gdzie osoba szukająca danej rzeczy nie musiała już odwiedzać pozostałych platform.

Mam też trochę materiałów w formie .PDF, które można by było podzielić na moduły i jakoś systematycznie je przesyłać by odbiorca miał stały przypływ różnych nowinek.

Na początek kwestie typu:

Najczęstsze prace jakie wykonujące elektryk – może też przykładowe kwoty za usługę Coś o rynku pracy – zapotrzebowanie / zarobki / wymagania Jaki zakres prac można wykonać posiadając dany punkt na uprawnieniach Jakie konkretnie urządzenia można obsługiwać będzie posiadając dane punkty na uprawnieniach
Chciałbym rozwijać takie miejsce uzupełnione dodatkowo o materiały multimedialne czy też wyposażenie niezbędne do wykonywania roboty.

Jeśli ktoś potrafi pomóc to zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej


Tutaj można zerknąć na grupę, w której już coś majstruję www.facebook.com/groups/uprawnieniasep◣━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━◢

Prośba o ocenę stylizacji/czytelność i udzielenie wszelakich porad.
Jestem dostępny pod Nr. Tel. ━Tel. 668 108 420

Kłaniam się niziutko...
dziękując z góry za odpowiedz!


Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka