Dodaj do ulubionych

angielski- korepetycje szukam!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 22:27
szukam korepetytora, angielski, warszawa, centrum, dla początkujących, prosze
o info z ceną za godzinę, interesuje mnie szybkie rozpoczęcie lekcji, czekam
na odpowiedź, pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: donkam Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 15:24
      dojeżdżam ,pisz na maila: kam.p@interia.pl , podaj zakres, proponowane dni, cena:dogadamy się.
    • agatia Re: angielski- korepetycje szukam! 30.07.05, 14:05
      Gość portalu: aga napisał(a):

> szukam korepetytora, angielski, warszawa, centrum, dla początkujących, prosze
      > o info z ceną za godzinę, interesuje mnie szybkie rozpoczęcie lekcji, czekam
      > na odpowiedź, pozdrawiam

hi
      jestem mgr anglistyki ucze od kilku lat kontakt do ,nie
      agatia@gazeta.pl
    • Gość: robert Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.chello.pl 31.07.05, 03:24
      witam, prosze o mejla na adres biologia5@gazeta.pl, jestem dostepny codziennie
      od godz. 15. cena (niska :) za lekcje do ustalenia . pozdrawiam
    • lolinka2 Re: angielski- korepetycje szukam! 03.08.05, 15:30
      Zależy czy ma być tanio czy fachowo. Jeśli fachowo, zapraszam na
      www.cujlogos.webpark.pl

Przypuszczalnie drobne negocjacje cenowe wchodzą w rachubę.
      • Gość: baba67 Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.acn.waw.pl 03.08.05, 17:17

Pomylilas sie chyba, lolinka- forum lowieckie to chyba w hobbystycznych...
        55 zl za 45 min niezaleznie od liczebnosci grupy...bosh-wiec grupa moze miec i
        10 osob.
        Za takie pieniadze to ja mam namiar na supernativa z kilkunastoletnim
        doswiadczeniem na lekcje indywidualne.
        A twierdzenie ze albo tanio albo fachowo nie musi podpierac reklamy
        zdzierajacej skore z ludzi placowki.
        • Gość: Ulka Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.05, 15:09
          A dzwonilas do Lili /niezbyt drogo i fachowo/ - tel. 837 27 56.
          • Gość: Marco Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 10:25
            Lila jest Ok, przygotowala mnie do egz., dobrze go zdalem.
            • Gość: topbest1 Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 12:44
              olewajcie babe67....nic nie umie bo gdy coś umiała uczyłaby powyżej FCE...bryndza..nudzi się i szuka faceta..
              • baba67 Re: angielski- korepetycje szukam! 06.08.05, 13:42

Czy mozesz sie sie laskawie ode mnie od%$#@&*%$c , pierwotniaku ?
                pomyliles adres - forum dla takich, co zamiast mozgu maja zupelnie inna
                substancje jest gdzie indziej.
        • agatia Re: angielski- korepetycje szukam! 07.08.05, 17:50
          Gość portalu: baba67 napisał(a):

>
          > Pomylilas sie chyba, lolinka- forum lowieckie to chyba w hobbystycznych...
          > 55 zl za 45 min niezaleznie od liczebnosci grupy...bosh-wiec grupa moze miec
          i
          > 10 osob.
          > Za takie pieniadze to ja mam namiar na supernativa z kilkunastoletnim
          > doswiadczeniem na lekcje indywidualne.
          > A twierdzenie ze albo tanio albo fachowo nie musi podpierac reklamy
          > zdzierajacej skore z ludzi placowki.

Nie wiem kim jest baba ale 50 zl wsrod mgr anglistyki - czyli
          fachowo to cena wyjsciowa, wiec jednak cena wiaze sie z fachowoscia.
          Nie wiem jak moga sie oglaszac ludzie a najczesciej studenci jakichs
          dziwnych wydzialow i oferowac swoje uslugi, jesli sami maja marne
          advanced albo (az strach pomyslec) fce
          • baba67 Re: angielski- korepetycje szukam! 07.08.05, 19:03

Nie ma chyba znaczenia kim jestem-chodzilo mi o ceny, jakie wyczytalam we
            wklejce u lolinki.
            Byla tam stronka szkoly jezykowej, ktora kasuje 55zlp za 45min zajec W GRUPIE
            NIEZALEZNIE OD JEJ LICZEBNOSCI.
            Jestem zszokowana taka cena- bo tyle bierze znajomy native (za 45min) za lekcje
            indywidualna.
            Uwazam, ze lektor ktory bierze sie za wyzsze poziomy (na przyklad przygotowanie
            do CAE) musi byc naprawde dobry, a to kosztuje.
            Natomiast co do nizszych poziomow to nie demonizujmy - nie trzeba byc
            koniecznie magistrem zeby kogos czegos nauczyc-liczy sie pasja i osobowosc, a
            takze doswiadczenie.
            W niektorych przypadkach(korepetycje na poziomie SP)branie lektora za 30 zl to
            czyste marnotrawstwo kiedy wystarczylby nawet ktos z FCE za 20.

• baba67 Re: angielski- korepetycje szukam! 07.08.05, 19:10
              Oczywiscie chodzilo mi o branie lektora za 50 zl.
              Ja rozumiem, ze jestes niezadowolona, ze juz nie masz takiego ruchu w interesie
              za swoja cene, jaki byl jeszcze kilka lat temu, ale CAE nie jest znow takim
              marnym egzaminem jak sugerujesz.
              moze zamist poprawiac sobie samopoczucie cudzym kosztem pogodzilabys sie z
              regulami rynku.
        • Gość: k Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.pism.pl 08.08.05, 17:03
          czesc. jestem studentka IV roku europeistyki. mieszkam na ochocie, cena lekcji
          to 25 zł/60 min. pozdrawiam i zapraszam:) moj mail: ktopol@gazeta.pl
    • Gość: topbest1 Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 12:35
      Ludzie, przytulcie BABE 67 to jej ulży...mam już swoje lata...
    • matthewo Re: angielski- korepetycje szukam! 07.08.05, 12:52
      a moze z native speakerem? jestem z Australii, ale mowie tez pon polsku i mam
      doswiadczenie w nauczaniu, jesli jestes zainteresowana to napisz na maila
      matthewolejnik@gmail.com lub zadzown 0668241482 8311451 pozdrawiam,Mateusz
    • Gość: k Re: angielski- korepetycje szukam! IP: *.pism.pl 08.08.05, 17:05
      czesc. jestem studentka IV roku europeistyki. mieszkam na ochocie, cena lekcji
      to 25 zł/60 min. korepetycji udzielam od paru lat. pozdrawiam i zapraszam:) moj
      mail: ktopol@gazeta.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka