Dodaj do ulubionych

Japoński poranek- wycieczka objazdowa

06.12.12, 12:45
Opis oferty:
Region:
Japonia

Opis hotelu:
TOKIO – HAKONE – GóRA FUJI – HAMAMATSU – KIOTO – OSAKADzień 1. Warszawa - Tokio Wylot z Warszawy.

Dzień 2. Tokio Przylot do Tokio i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny. Następnie wycieczka przybliżająca kulturę Japonii (metrem) z japońską ceremonią picia herbaty (w typowych japońskich kimonach). Nocleg w hotelu w Tokio.Dzień 3. Tokio Po sniadaniu całodzienne zwiedzanie Tokyo. Zobaczymy mauzoleum cesarza Meiji, twórcy współczesnej potęgi Japonii i położoną nieopodal dzielnice handlowo rozrywkową Harajuku. Następnie tysiącletnia swiątynia Asakusa oraz spacer ulicą handlową Nakamise. Na zakończenie Wschodni Ogród Pałacowy - jedyna częsć Pałacu Cesarskiego dostępna dla zwiedzających. Po południu powrót do hotelu. Nocleg w hotelu w Tokio.

Dzień 4. Tokio Po sniadaniu wyjazd do Nikko - historyczne miasto stanowi ważny osrodek kultu religijnego. Zwiedzanie kompleksu swiątynnego, w tym: Świątyni Toshogu z pagodą z XVIII wieku, kilkoma bogato rzeźbionymi bramami, zabudowaniami gospodarczymi, biblioteką i słynną w Japonii figurką spiącego kota. Następnie swiątynia Rinnoji z Pawilonem Trzech Buddów i złoconym wizerunkiem bogini miłosierdzia Kannon oraz skarbcem. Następnie wizyta w destylarni sake. Wieczorem powrót do hotelu w Tokio.

Dzień 5. Tokio – Hakone – Góra Fuji – Hamamatsu Śniadanie w hotelu, a następnie wyjazd do Hakone, i zwiedzanie wulkanicznej Doliny Owakudani. Następnie przejazd pod Górę Fuji (3776 m n.p.m.) – najwyższy szczyt i symbol Japonii. W centrum informacyjnym poznamy historię i geologiczną charakterystykę góry – wulkanu (ostatnia erupcja w 1708 r). Po południu przejazd do Hamamatsu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 6. Hamamatsu – Kioto – Osaka Po sniadaniu przejazd do Kioto i zwiedzanie miasta. Zobaczymy swiątynię Kinkaku-ji (Świątynia Złotego Pawilonu zwana również Rokuon-ji - Świątynią w Ogrodzie Jeleni) - budowla pochodzi z XIV wieku i początkowo stanowiła rezydencję szoguna Yoshimitsu Ashikagi, zamienioną przez jego syna w swiątynię. Następnie buddyjska Świątynia Kyomizu (Czysta Woda) – wpisana na listę dziedzictwa UNESCO, założona w VIII w, obecne budynki pochodzą z XVII w. Swoją nazwę zawdzięcza spływającemu z pobliskich wzgórz wodospadowi. Następnie spacer dzielnicą gejsz – Gion, założoną w sredniowieczu naprzeciwko szintoistycznego sanktuarium Yasaka. Przejazd do Osaki, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 7. Osaka Po sniadaniu wycieczka po Osace (metrem). Zobaczymy Zamek w Osace - pochodząca z XVI w konstrukcja jest jednym z symboli Japonii i odegrała ważną rolę w zjednoczeniu kraju w XVI w. Następnie Świątynia Shitenoji. Na koniec dzielnica Namba- centrum handlu, rozrywki i życia nocnego.

Dzień 8. Osaka - Warszawa Po sniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i zakończenie programu. Przelot do Warszawy.

WAW - Warszawa
DXB - Dubai
NRT - Tokyo (Narita)
KIX - Osaka (Kensai)

Rozkład lotu jest przykładowy i może ulec zmianie. Ostateczne rozkłady lotów na konkretne imprezy podajemy na potwierdzeniu rezerwacji.


Uwaga:
Ecco Travel zastrzega możliwosć zmiany rozkładu lotów oraz kolejnosci zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.Cena zawiera:przelot na trasie Warszawa-Tokyo, Osaka - Warszawa z przesiadkamiopłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNWzakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach 2 osobowych z łazienkami i klimatyzacją,sniadania w formie bufetu w hotelulokalny transport metrem, klimatyzowanymi autokarami lub busami oraz szybkimi pociągiamizwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i dodatkowo płatnych wycieczek),serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego i polskiego pilota.Cena nie zawiera:dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowanadopłaty do obiadokolacjiwycieczki i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 24600 JPY/os. (ok. 315 USD) płatne pilotowi na miejscu,napiwków dla kierowców, bagażowych i przewodników lokalnych.Wizy:Wizy nie są wymagane, podstawą wjazdu turystycznego jest polski paszport ważny min. 3 miesiącew jęz. polskimRozkład lotu (EK - Emirates Airlines): EK180 WAW DXB 14:45 22:15318U DXB NRT 02:50 17:35EK317 KIX DXB 23:40 05:10+1EK179 DXB WAW 07:30 11:30

Standard: 3

Więcej szczegółów można znaleść po wpisaniu "Japonia" w wyszukiwarkę ofert na naszej stronie Tekst linka
Obserwuj wątek
    • Gość: Erinek Re: Japoński poranek- wycieczka objazdowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 11:04
      Wycieczki objazdowe? Przecież to nie ma zbyt wiele wspólnego ze zwiedzaniem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka