Dodaj do ulubionych

Porto, Portugalia: niedrogie noclegi u Polki

30.01.20, 17:03
Witajcie podróżnicy, dzień dobry!

Nazywam się Dorota i mieszkam w Porto od ponad 10 lat, gdzie zajmuję się wynajmowaniem ✓niedrogich miejsc noclegowych Polakom przybywającym do tego miasta oraz ich ✓oprowadzaniem.

Jako gospodarz oferuję nie tylko nocleg: wyjaśniam, co warto zobaczyć, zaznaczam na mapie ciekawe miejsca, które nie widnieją w przewodnikach, polecam regionalne potrawy i restauracje, jak również pomagam planować dni wycieczki według indywidualnych upodobań gości. Noclegi u mnie to więcej niż zwykłe miejsce do spania, a kontakt ze mną nie ogranicza się do przekazania kluczy: to pomoc, wskazówki i rady, dzięki którym Wasz pobyt w Porto będzie wyjątkowy. Kocham Portugalię i jej mieszkańców, robię więc wszystko, co w mojej mocy, aby moi goście dobrze poznali ten kraj i spędzili najlepsze wakacje swojego życia!

✓Moje pokoje znajdują się w dwóch mieszkaniach w samym centrum miasta, 5-10 minut od głównej stacji metra, Trindade, i 20 minut od rzeki Douro - dzięki dogodnej lokalizacji mieszkań moi goście do większości zabytków mają rzut beretem, przez co oszczędzają na komunikacji miejskiej. Jeśli marzy Wam się Ocean, to również można do niego dojść na piechotę lub też dojechać metrem lub autobusem: nieopodal mieszkań znajdują się przystanki autobusów 500 i 502, którymi dojedziecie na plażę i do dzielnicy portowej Matosinhos, pełnej knajpek i restauracji ze świeżą rybą i wyśmienitym winem.

✓Wszyscy moi goście mogą skorzystać z darmowej wizyty oraz degustacji wina w jednej z najstarszych piwnic z winem porto, gdzie menadżerem jest mój przyjaciel, co wiąże się z dodatkową oszczędnością 12 euro/osoba.

✓Pokoje można rezerwować poprzez stronę Noclegi w Porto na Facebooku, bez dodatkowych opłat manipulacyjnych, lub na stronie airbnb.

Zapraszam do kontaktu!
Dorota

-------------------------------------
tel: 00351918948793
mail: dorota_poland@hotmail.com
Facebook:
www.facebook.com/NoclegiwPorto/
www.facebook.com/PrzewodnikpoPorto/
✓Oto niektóre z opinii o pokojach:

Kasia, październik 2014: Dorota jest bardzo miłą, sympatyczną i pomocną osobą. Pokój był czysty, łóżka wygodne. Świetna lokalizacja.

Agnieszka, luty 2015: Bardzo miło spędziliśmy czas u Doroty. Czuliliśmy się rzeczywiście jak u siebie w domu. Bardzo dogodna lokalizacja mieszkania – blisko do centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki cennym wskazówkom jakich nam udzieliła Dorota mieliśmy niezapomniany czas w Porto. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy.

Natalia, maj 2015: Dorota to wspaniała gospodyni, była dla nas bardzo pomocna, udzieliła świetnych rad i udzieliła wskazówek na temat zwiedzania Porto 🙂 Mieszkanie znajduje się bardzo blisko zabytkowego centrum miasta, wszędzie można dojść na piechotę. Jeśli kolejny raz w Porto, to tylko u Doroty! 🙂 Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy 🙂

Beata i Darek, wrzesień 2015: Dorota, Jeszcze raz dziękujemy za możliwość goszczenia u Ciebie. Było nam niezmiernie miło. Szkoda tylko, że nie mogliśmy dłużej zostać, bo dzięki Tobie ten wyjazd należy do najbardziej udanych. Tyle zobaczyliśmy w tak krótkim czasie, prawdopodobnie bez Twoich wskazówek nigdy by się nam to nie udało. Mam nadzieję, że jeszcze raz uda nam się spotkać!

Patryk, wrzesień 2016: Dorota to bardzo miła i sympatyczną osoba, która dba o swoich gości. Z chęcią doradziła i zaznaczyła jakie miejsca warto odwiedzić w centrum miasta i okolicach. Mieszkanie/pokój czyste/y i bez zastrzeżeń. Polecam!

Kasia, wrzesień 2017: Dziękujemy Ci Doroto bardzo za ugoszczenie nas u siebie. Dzięki Twoim wskazówkom spędziliśmy w Porto wspaniałe 4 dni i na pewno jeszcze tam kiedyś wrócimy. Powodzenia ze wszystkim! P.S. Moi znajomi wybierają się do Porto w październiku, przekazałam im do Ciebie kontakt. Buziaki 🙂

Kasia, październik 2017: Dorota jest świetną gospodynią! Od razu mega pozytywne wrażenie:) Pokój czysty, miejsce też dobre.

Oktawia, październik 2018: Gorąco polecam mieszkanko u Doroty! 🙂 Lokalizacja świetna , wszędzie blisko, centrum. Mieszkanie według opisu, wszystko się zgadzało. A Dorota? Bardzo pomocna, przesympatyczna osóbka, dająca cenne wskazówki i dużo uśmiechu ! 🙂

Jacek, maj 2018: Ze wszystkich moich dotychczasowych podróży, Dorota okazała się najsympatyczniejszym, najbardziej pomocnym i najbardziej uroczym gospodarzem. Świetny kontakt, pomoc i rada dostępna nie tylko w chwili przyjazdu ale i przez cały pobyt, powodują że człowiek czuje się zdecydowanie pewniej w nowym, jeszcze nie odkrytym mieście, jednocześnie oszczędzając czas dzięki kompletowi rad i zaznaczeń na mapie punktów które warto odwiedzić. Dorota zna wiele miejsc bardzo „klimatycznych” o niedostępnej dla zwykłych turystów historii i dzięki temu pobyt w Porto staje się niepowtarzalny i unikalny. Troska o sąsiadów i ich spokój również świadczy o empatii Gospodyni, wzbudza we mnie wielki szacunek. Warunki w mieszkaniu bardzo dobre, jest wszystko potrzebne do wygodnego odpoczynku po męczącej eksploracji. Pokoje duże i przestronne, mieszkanie w bardzo dogodnym punkcie do zwiedzania. Będę bardzo miło wspominał ten pobyt. Dorotko: DZIĘKUJĘ BARDZO, mam nadzieję że się jeszcze spotkamy 🙂

Iwona, maj 2019: Dzieeeeeeeekujemy! Dorota jest przesympatyczna, przeurocza i bardzo pomocna! Zwiedzanie Porto z Jej wskazówkami to sama przyjemność.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka