Dodaj do ulubionych

Zimbra do Outlook Konwerter

14.10.21, 07:12
Oprogramowanie do konwersji Zimbra na PST jest idealnym narzędziem do przeprowadzania procesu konwersji Zimbra do PST. Dzięki temu wspaniałemu oprogramowaniu do konwersji Zimbra na PST użytkownik może łatwo konwertować wybrane foldery plików pojedynczych lub wielu. Zaufane rozwiązanie do eksportowania pełnych danych Zimbra do programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 itd. Oprogramowanie wygodnie eksportuje wiadomości e-mail Zimbra do Formaty PST, MBOX, EMLX, MSG, EML, HTML i MHTML z załącznikami. Nie ma problemów z utratą lub uszkodzeniem danych, a narzędzie może migrować całe dane Zimbra, w tym wiadomości e-mail. Oferuje również funkcje podglądu i bezpłatną wersję próbną. odwiedź tutaj, aby uzyskać więcej informacji: www.pcinfotools.com/pl/zimbra-do-outlook-konwerter/
Obserwuj wątek
  • namiga3051 Re: Zimbra do Outlook Konwerter 18.10.21, 08:36
   Darmowe oprogramowanie do konwersji Zimbra na PST doprowadzi do pełnej migracji bazy danych w plikach Zimbra TGZ, takich jak e-maile, kontakty, kalendarze, zadania, notatki i dzienniki do programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i wszystkich poniższych wersji z wszystkie metadane pozostają nienaruszone.

   Softaken Konwerter Zimbra na Outlook za darmo umożliwia przeniesienie Zimbra do PST bez utraty danych, a struktura plików pozostaje taka sama jak wcześniej.

   Narzędzie TGZ to Outlook Converter ma niesamowitą funkcję, tj. opcja dzielenia plików do dzielenia wyjściowego pliku PST na mniejsze rozmiary dla łatwego dostępu dla użytkowników.
  • glensmith Re: Zimbra do Outlook Konwerter 27.05.22, 08:55
   Użytkownicy mogą używać tej aplikacji dla narzędzia TGZ Exporter Tool do migracji pliku Zimbra do formatu pliku PST. Oprogramowanie TGZ Exporter umożliwia również konwersję różnych formatów plików, takich jak PST, EML, EMLX, MSG i MBOX. Oprogramowanie konwertuje wszystkie dane wiadomości e-mail i załączników z plików Zimbra TGZ do formatu PST programu Microsoft Outlook. To narzędzie ma również funkcję bezpłatnej wersji demonstracyjnej dla użytkowników, w której użytkownicy mogą bezpiecznie przekształcić pierwsze 10 wiadomości e-mail z każdego folderu całkowicie za darmo.

   Odwiedź tutaj, aby uzyskać więcej informacji: www.betavare.com/tgz/
  • kdetools91 Re: Zimbra do Outlook Konwerter 27.05.22, 19:29
   Jak przekonwertować wielu użytkowników z Zimbra do programu Outlook za pomocą oprogramowania KDETools Konwerter Zimbry (wszystko w jednym), które eksportuje bezpośrednio dane z pliku Zimbra *TGZ do pliku PST programu Outlook, bezpośrednio do usługi Office 365, serwera Exchange, Gmaila i innych internetowych klientów poczty e-mail.

   ---------------------------
   www.kdetools.com/zimbra/
   ---------------------------

  • lijinebcolin Re: Zimbra do Outlook Konwerter 16.07.22, 10:45
   Używanie jednego z SYSessential Konwerter Zimbra na Outlookto doskonały sposób na konwersję Zimbra na PST. Inne cechy tego narzędzia. obejmują możliwość zarządzania przekonwertowanym plikiem Zimbra na PST w oprogramowaniu oraz możliwość szybkiego i fachowego zlokalizowania miejsca, w którym się znajduje. Przekonwertuje całą skrzynkę pocztową bez popełniania błędów. Obsługuje wszystkie wersje Windows i Microsoft Outlook, w tym 2019. Możesz pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka