Dodaj do ulubionych

Zimbra do Outlook Konwerter

14.10.21, 07:12
Oprogramowanie do konwersji Zimbra na PST jest idealnym narzędziem do przeprowadzania procesu konwersji Zimbra do PST. Dzięki temu wspaniałemu oprogramowaniu do konwersji Zimbra na PST użytkownik może łatwo konwertować wybrane foldery plików pojedynczych lub wielu. Zaufane rozwiązanie do eksportowania pełnych danych Zimbra do programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 itd. Oprogramowanie wygodnie eksportuje wiadomości e-mail Zimbra do Formaty PST, MBOX, EMLX, MSG, EML, HTML i MHTML z załącznikami. Nie ma problemów z utratą lub uszkodzeniem danych, a narzędzie może migrować całe dane Zimbra, w tym wiadomości e-mail. Oferuje również funkcje podglądu i bezpłatną wersję próbną. odwiedź tutaj, aby uzyskać więcej informacji: www.pcinfotools.com/pl/zimbra-do-outlook-konwerter/
Obserwuj wątek
  • namiga3051 Re: Zimbra do Outlook Konwerter 18.10.21, 08:36
   Darmowe oprogramowanie do konwersji Zimbra na PST doprowadzi do pełnej migracji bazy danych w plikach Zimbra TGZ, takich jak e-maile, kontakty, kalendarze, zadania, notatki i dzienniki do programu Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 i wszystkich poniższych wersji z wszystkie metadane pozostają nienaruszone.

   Softaken Konwerter Zimbra na Outlook za darmo umożliwia przeniesienie Zimbra do PST bez utraty danych, a struktura plików pozostaje taka sama jak wcześniej.

   Narzędzie TGZ to Outlook Converter ma niesamowitą funkcję, tj. opcja dzielenia plików do dzielenia wyjściowego pliku PST na mniejsze rozmiary dla łatwego dostępu dla użytkowników.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka