Dodaj do ulubionych

Narzędzie do konwersji plików NSF na PST

21.10.21, 08:00


Potrzebuję narzędzia NSF do PST Converter dla łatwości i skuteczności, które może przekonwertować prawie wszystkie dane w pliku NSF na PST. Jakie jest idealne narzędzie do konwersji pliku NSF na plik PST?
Obserwuj wątek
  • namiga3051 Re: Narzędzie do konwersji plików NSF na PST 23.10.21, 07:19
   Aby przekonwertować plik Lotus Notes na plik PST, w tym wszystkie elementy wiadomości e-mail, takie jak zadania, kontakty, załączniki, dzienniki, dokumenty, notatki, harmonogram i inne, użyj tego narzędzia Softaken Konwerter programu Lotus Notes do programu Outlook. Oprogramowanie zawiera fantastyczną funkcję, która pozwala eksportować elementy skrzynki pocztowej Lotus Notes do PST lub innych plików, takich jak MBOX, ICS, vCard, EMLX, Office 365 i MSG. Ten program może dzielić duże pliki PST na mniejsze pliki PST.
  • dominicwill Re: Narzędzie do konwersji plików NSF na PST 26.10.21, 11:21
   Możesz także wypróbować aplikację NSF Converter, która pomaga przenosić wszystkie pliki NSF w formacie pliku PST programu Outlook, w tym wszystkie wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze, zadania, notatki itp. wraz z załącznikami. Jest to bardzo prosty GUI, każdy może z łatwością obsługiwać i pracować z tym narzędziem bez żadnych umiejętności technicznych. To oprogramowanie obsługuje wszystkie wersje MS Outlook i Windows OS. Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną oprogramowania.

   Odwiedź tutaj:- www.gaintools.com/nsf/
  • dedrucagno Re: Narzędzie do konwersji plików NSF na PST 26.10.21, 14:55
   W tym poście chcę podkreślić wysoce wydajne i niezawodne oprogramowanie do konwertera NSF na PST. Dzięki temu narzędziu NSF do Outlook PST Converter użytkownik może po prostu przenieść plik NSF, w tym wszystkie jego wiadomości e-mail, do nowego pliku PST. Narzędzie do konwersji NSF do PST to jedno doskonałego oprogramowania, które pomaga przywrócić wiadomości e-mail z pliku NSF i przekonwertować je do nowego formatu pliku Outlook PST ze wszystkimi właściwościami poczty e-mail. www.pcinfotools.com/pl/nsf-do-pst-konwerter/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka