Dodaj do ulubionych

Eksportuj niedostępne pliki EDB do plików PST prog

28.10.21, 08:44
Każdy użytkownik szuka szybkiego i łatwego podejścia do eksportu z formatu EDB do pliku PST. Chociaż Outlook oferuje kilka ręcznych sposobów eksportowania plików EDB do PST, ukończenie całego procesu pochłania czas i wysiłek. Wielokrotne problemy z metodą ręczną są częstym problemem podczas migracji plików. W tej chwili użyj specjalistycznego narzędzia, takiego jak Softaken Narzędzie do konwersji EDB na PST. Za pomocą tego narzędzia możesz bezproblemowo eksportować niedostępne pliki EDB do plików PST programu Outlook.

O narzędziu EDB do PST Converter

Jeśli chcesz najpierw pobrać lub kupić to narzędzie, musisz znać jego funkcje. Softaken Narzędzie do konwersji EDB na PST jest wyposażony w kilka fajnych funkcji, a niektóre z nich są wymienione poniżej:

Konwertuje pliki EDB na PST i inne formaty plików oraz klienta poczty e-mail: - To narzędzie migruje pełne dane EDB do wielu formatów plików, takich jak PST, MSG, EML, CSV, HTML, PDF, TXT, DOC JPG, PNG itp. Możesz także eksportuj EDB do klientów poczty e-mail Office 365, chmury itp. Możesz otworzyć plik wynikowy w wybranej lokalizacji.

Zapisuje dane w tym samym folderze: — Ta migracja EDB do PST umożliwia zapisanie pliku wynikowego w podobnej lokalizacji. W związku z tym opcja Zapisz w podobnej kopercie powoduje pobranie kolejnego rekordu do obszaru dokumentu źródłowego.

Importuj załączniki PDF osobno: - To narzędzie do konwersji EDB na PST może zapisywać załączniki PDF indywidualnie. Po wybraniu tej ekskluzywnej funkcji zostanie utworzony nowy folder, w którym po zakończeniu migracji zostaną zapisane pliki załączników w nowej lokalizacji. Ta pojemność jest adekwatna, gdy wybierzesz projekt dokumentu PDF.

Filtr poczty i opcja filtru zadań: - Możesz wybrać pojemność kanału poczty i kanału zadań, aby przenieść wiadomości z określonego zakresu dat. Aby wyznaczyć przyzwoity zasięg, naprawdę chciałeś wpisać tutaj daty rozpoczęcia i zakończenia.

eksportuj wiadomości e-mail bez żadnego załącznika: - Wykorzystanie migracji wiadomości bez elementu połączeń, aby przenieść tylko wiadomości. Wyklucza wszystkie załączniki z wiadomości e-mail podczas procesu migracji.

Bezpłatna wersja demonstracyjna: - Użytkownicy mogą korzystać z wersji próbnej narzędzia do konwersji EDB na PST, aby zrozumieć funkcjonalność i jego wydajność. Dzięki wersji demonstracyjnej tego narzędzia możesz wyeksportować 50 e-maili na raz w dowolnym wybranym formacie.

Krok po kroku Praca z narzędziem EDB do PST Converter

1. Pobierz i uruchom narzędzie Softaken EDB do PST Converter.
2. Dodaj plik EDB, klikając opcję Pojedynczy plik lub Wiele plików / folderów. Kliknij Następny.
3. Przyciśnij Pliki lub Wybierz folder, aby wybrać dokument lub kopertę z potrzebnej struktury i naciśnij przycisk Dalej.
4. Tutaj zobaczysz strukturę drzewa, z której musisz wybrać pliki, które chcesz przekonwertować.
5. Wybierz plik PST jako konfigurację zapisu, zaczynając od menu rozwijanego. Kliknij Konwertuj.
6. Jest wiele wymaganych elementów, które mogą Ci się przydać. Możesz więc ich używać zgodnie z potrzebami.
7. Teraz wybierz ścieżkę docelową i kliknij przycisk eksportu, aby przejść dalej.
8. Na koniec kliknij przycisk pobierania raportu, aby pobrać wynikowe informacje PST.

Ostateczny werdykt

Konwerter EDB na PST to kompletne narzędzie do eksportowania z formatu pliku EDB do PST, gdy masz problemy z użyciem innej metody. To narzędzie do konwersji EDB na PST zawsze działało dobrze i konwertowało wszystkie pliki EDB bez żadnej złożoności. Aby odróżnić podstawowe cechy tego urządzenia, możesz spróbować adaptacji demo. Następnie przejdź do wersji licencji, aby wyeksportować wszystkie dane z EDB do plików PST online.
Obserwuj wątek
  • jaennyvebapil Re: Eksportuj niedostępne pliki EDB do plików PST 29.10.21, 10:32
   Jestem tutaj, aby zapewnić najlepsze oprogramowanie do konwersji danych EDB na PST firmy Datavare, które jest zorientowane na wyniki w przypadku odzyskiwania EDB i konwersji danych EDB do pliku PST Outlook. Oprogramowanie EDB do PST automatycznie wykrywa lokalizację pliku edb i wyodrębnia z niego wszystkie typy błędów, aby ponownie można je było wykorzystać w pliku programu Outlook, wykonując konwersję.

   Jest to bezpłatne rozwiązanie Datavare EDB do PST Converter Software, które nigdy nie traci danych w momencie korupcji i zapewnia łatwe i proste kroki w celu odzyskania danych z pliku EDB do pliku PST Outlook wraz z wyodrębnianiem wiadomości e-mail, kalendarzy, dzienników, notatek, plików EDB, elementy skrzynki odbiorczej, elementy skrzynki nadawczej, foldery spotkań i terminy.

   Możesz płynnie używać Free EDB do PST, który ładnie działa w celu naprawy uszkodzonego, uszkodzonego pliku EDB, a także obsługuje konwersję pliku EDB do pliku PST Outlook, EML, MSG, HTML i EMLX. Oprogramowanie zdolne do obsługi wszystkich typów MS Outlook i Exchange Server w zestawie - 97, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013 2016 i 2019. MS Outlook jest bardzo wymaganą instalacją na maszynie do konwersji pliku EDB na PST i konwersji EDB plik do pliku MSG.

   Czytaj więcej: www.datavare.com/software/edb-to-pst-converter.html
  • dominicwill Re: Eksportuj niedostępne pliki EDB do plików PST 09.11.21, 13:09
   Możesz wybrać ręczne metody konwersji EDB do formatu PST, ale techniki ręczne są procesem czasochłonnym, długotrwałym i mogą powodować występowanie lub utratę danych. w tej sytuacji zalecamy konwerter EDB na PST, który może w łatwy sposób przekonwertować plik EDB na plik PST i zapisać różne formaty, takie jak PST, EML, MSG, HTML i VCF. Oprogramowanie działa wydajność poprzez konwersję pierwszych kilku elementów na folder. Zapewnia również bezpłatną wersję demo i szybkie wyniki.

   Odwiedź tutaj:- www.gaintools.com/exchange/edb-to-pst/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka