Dodaj do ulubionych

Dowiedz się, jak eksportować pliki MBOX w programi

23.02.22, 07:54
Konwerter MBOX na PST do eksportu plików MBOX w Outlooku 2019, 2016, 2013, 2010 itd.

Podsumowanie: Ten artykuł zawiera najlepsze rozwiązanie do eksportowania plików MBOX w Outlooku 2019, 2016, 2013, 2010 i innych poniższych wersjach. Omówimy ręczne i automatyczne sposoby rozwiązywania wszystkich pytań dotyczących tego procesu konwersji. Możesz zastosować dowolną metodę, aby wykonać ten proces bez żadnych strat i błędów. Zacznijmy od wprowadzenia formatu plików MBOX i PST dla lepszego zrozumienia.

Plik MBOX to rozszerzenie pliku Thunderbirda, które przechowuje pojedynczą wiadomość e-mail z załącznikami. Zawiera również treść i wiadomość w tekście ASCII. Z drugiej strony, tabela przechowywania osobistego (PST) jest również formatem plików programu MS Outlook, ale przechowuje całą bazę danych programu Outlook, taką jak wiadomości e-mail, wpisy kalendarza, kontakty, notatki, zadania itp.

Ponieważ plik PST zawiera wszystkie dane programu Outlook, ważne jest, aby przekonwertować plik MBOX na PST. Teraz zacznijmy od wielu procedur, aby wiedzieć, jak eksportować pliki MBOX w Outlooku.

Metody dodawania pliku MBOX do programu Outlook

Zwykle istnieją dwa możliwe rozwiązania, jedno jest ręczne, a drugie zautomatyzowane, jak Softaken MBOX to PST Converter. Rzućmy okiem na te sposoby:

• Procedura ręczna
• Procedura automatyczna

eksportuj pliki MBOX w programie Outlook PST za pomocą metody ręcznej

Proces ręczny jest odpowiedni dla kilku lub pojedynczych plików MBOX. W przypadku zbiorczych danych MBOX ta technika zawodzi. Ta metoda nie jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników nietechnicznych. Ta technika jest dość złożona i do jej zastosowania potrzebne są informacje techniczne. Konwersja plików MBOX do formatu PST jest bardzo długim i bardzo skomplikowanym procesem. Ręczne rozwiązanie ma kilka wad.

• Potrzebuje pomocy technicznej w migracji bazy danych
• Jest to czasochłonne.
• Wymaga kilku kroków technicznych
• Brak gwarancji bezpieczeństwa danych

Konwerter MBOX na PST — szybko i bezpiecznie dodawaj plik MBOX do programu Outlook PST

Nie jesteś zadowolony z metody ręcznej i nadal szukasz lepszej opcji, aby dowiedzieć się, jak dodać plik MBOX do Outlook PST? Następnie po prostu pobierz i uruchom narzędzie MBOX to PST Converter na dowolnym systemie komputerowym. Jest to idealne i bezpośrednie rozwiązanie dla wszystkich użytkowników do wykonania procesu konwersji pliku MBOX do PST, w tym załączników. Korzystając z tego oprogramowania, każdy może importować pakiety folderów e-mail MBOX do programu Outlook PST tylko w jednej rundzie procesu. Rozwiązanie umożliwia zbiorcze eksportowanie pliku MBOX do PST. Ze względu na swoją samodzielną jakość konwerter nie wymaga wcześniejszej instalacji żadnego innego narzędzia. Zautomatyzowana aplikacja obsługuje wszystkie wersje MS Outlook, w tym najnowszą wersję Microsoft Outlook 2019.

Wyjątkowe cechy konwertera MBOX na PST

Szybko dodawaj pliki lub foldery MBOX: Oprogramowanie może dodawać wiele plików MBOX, a także folder zawierający wiele plików MBOX, w celu szybkiej migracji.
Wykonaj konwersję wsadową: narzędzie umożliwia użytkownikowi korzystanie z metody importu wsadowego i zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Dzięki niemu użytkownik może przenieść wszystkie dane naraz.
Brak ograniczenia rozmiaru pliku: narzędzie działa z dowolnymi dużymi plikami MBOX, nie ma ograniczenia rozmiaru pliku PST.
Zaawansowana opcja filtrowania: Korzystając z opcji Filtruj, użytkownicy uzyskują możliwość eksportowania tylko ważnych wiadomości e-mail. Pomaga w wyborze wiadomości e-mail według podanych kryteriów (Do, Od, Temat, Zakres dat, Wyklucz foldery itp.), a także może je przenosić.
Obsługuje wszystkie systemy operacyjne: działa na wszystkich wersjach systemu Windows, takich jak Windows 10, 8.1, 8.0, 7, XP itp.

Wniosek

Po całej tej dyskusji wszystkim użytkownikom MS Outlooka łatwiej jest teraz zrozumieć, jak eksportować pliki MBOX w Outlooku. Teraz możesz skorzystać z wersji demonstracyjnej, która jest w stanie wyeksportować kilka elementów wiadomości e-mail z każdego folderu MBOX. Skorzystaj z tego darmowego oprogramowania, aby zrozumieć pełne działanie i funkcjonalność narzędzia. Uzyskaj nieograniczoną konwersję dzięki licencjonowanej wersji aplikacji do konwersji MBOX na PST.

Wspominać:- www.softakensoftware.com/mbox-to-outlook-converter.html
Obserwuj wątek
  • somitsvk Re: Dowiedz się, jak eksportować pliki MBOX w pro 05.08.22, 07:49
   MailsDaddy MBOX to PST Converter tool is the most effective solution to load and import data from MBOX-based email client to Outlook PST format. It has multiple features that allow technical and nontechnical users to migrate mailboxes from MBOX to Outlook PST format. If you want to try the free demo version of the software then you can also use it.
   Get more detail: www.mailsdaddy.com/mbox-to-pst-converter/
  • somitsvk Re: Dowiedz się, jak eksportować pliki MBOX w pro 19.09.22, 14:44
   You have to try MailsDaddy MBOX to PST Converter tool to export MBOX files to Outlook PST format. This GUI tool has multiple options that help you to convert MBOX to PST, Office 365, EML, MSG etc. The software does not require any technical skill to convert emails from MBOX-based email client to Outlook PST format. The free demo version of the tool exports 20 emails from each mailbox.

   Read more: Convert MBOX to PST
  • kristenacronzie Re: Dowiedz się, jak eksportować pliki MBOX w pro 26.10.22, 06:52
   Profesjonalna metoda konwersji pliku MBOX w formacie Outlook PST odbywa się za pomocą internetowego konwertera MBOX na PST innej firmy, ponieważ narzędzie znacznie ułatwia tę procedurę konwersji i jest bezpieczna dla użytkowników. Oto moja rekomendacja dla oprogramowania konwertującego MBOX na PST. aplikacja. Zapewnia bezpłatną wersję próbną również w celu potwierdzenia użytkownika o jego funkcjach i funkcjach.

   odwiedź tutaj: www.sametools.com/convert/mbox/
  • somitsvk Re: Dowiedz się, jak eksportować pliki MBOX w pro 22.11.22, 13:40
   If you want a simple way to load and export MBOX file to Outlook PST forma then you can go with MailsDaddy MBOX to PST Converter tool. This GUI software has various advanced features and conversion options that helps technical and nontechnical user to transfer data from MBOX-based email client to Outlook. User can also use the free demo version of the software and export 20 emails from each mailbox.

   Read more: techpairs.com/offline-export-method-from-mbox-to-outlook-pst/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka