Dodaj do ulubionych

Eksportuj skrzynkę odbiorczą programu Outlook do

28.02.22, 13:41
Eksportuj skrzynkę odbiorczą programu Outlook do formatu MBOX — łatwo i niezawodnie!

„Jeśli szukasz rozwiązania umożliwiającego wyeksportowanie skrzynki odbiorczej Outlooka do formatu MBOX, to trafiłeś na właściwą platformę. Na tym blogu przedstawimy Ci świetne rozwiązanie do konwersji skrzynki odbiorczej programu Outlook do formatu MBOX!”

MBOX to format pliku obsługiwany przez ponad 21 wiadomości e-mail, w tym Mozilla Thunderbird, Apple Mail itp., A pliki MBOX przechowują tylko wiadomości e-mail i załączniki. W takim przypadku użytkownik musi wyeksportować Outlooka do MBOX.

Tutaj zapewnimy najwygodniejszy sposób eksportowania Outlooka do MBOX.

Podczas eksportowania z programu Microsoft Outlook możesz chcieć przenieść wszystkie lub więcej wiadomości z programu Outlook do nowego klienta poczty e-mail. MBOX to otwarty format pliku e-mail i kompatybilny z innymi klientami Outlook. Wiadomości e-mail programu Outlook są zapisywane jako pliki PST / OST. Format przechowywania wiadomości e-mail MBOX nie jest tradycyjnie obsługiwany przez program Outlook, co sprawia, że ​​przenoszenie wiadomości e-mail do Thunderbirda lub innych klientów poczty e-mail jest prawie niemożliwe.

Jak wyeksportować skrzynkę odbiorczą Outlooka do formatu MBOX?

Aby wyeksportować skrzynkę odbiorczą Outlooka do formatu MBOX, użytkownicy mogą skorzystać z dowolnej z poniższych metod.

* Profesjonalne podejście
* Natywne podejście

Natywne podejście

To rozwiązanie do eksportowania skrzynki odbiorczej programu Outlook do formatu MBOX jest tradycyjne i jest złożoną metodą eksportowania plików programu Outlook do formatu MBOX. Ale chociaż jest to metoda bezpłatna, użytkownicy próbują za jej pomocą eksportować swoje pliki Outlooka do formatu MBOX.

Poniżej podano metodę eksportowania skrzynki odbiorczej programu Outlook do MBOX:

Krok 1 – Najpierw otwórz aplikację MS Outlook
Krok 2- Teraz przejdź do menu Plik
Krok 3 – Otwórz Kreatora importu/eksportu i wybierz opcję Importuj/Eksportuj.
Krok 4- Następnie naciśnij opcję „Importuj z innego programu lub pliku” i kliknij prawym przyciskiem myszy opcję „Dalej”.
Krok 5- Następnie wybierz „Plik folderu osobistego (.pst)”, a następnie kliknij przycisk „Dalej”.
Krok 6: Aby zlokalizować lub zapisać migrowany plik PST, kliknij opcję Przeglądaj i wybierz sposób zapisania migrowanego pliku PST.
Krok 7 – Teraz kliknij przycisk Dalej i naciśnij przycisk „Zakończ”.

Profesjonalne podejście

Używanie aplikacji innej firmy do eksportowania skrzynki odbiorczej programu Outlook do MBOX jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ całe Twoje bezpieczeństwo jest zachowywane przez aplikację. Ponadto, dzięki różnym zaawansowanym funkcjom, użytkownikom wygodniej jest eksportować skrzynkę odbiorczą programu Outlook do MBOX. Prześledźmy procedurę eksportu;

Krok 1 – Najpierw zainstaluj ten plik PST w narzędziu do migracji MBOX
Krok 2 – Teraz dodaj pliki PST programu Outlook, które chcesz przenieść
Krok 3 – Uzyskaj podgląd wszystkich wybranych plików
Krok 4- Teraz dodaj lokalizację, w której chcesz zapisać migrowane pliki PST
Krok 5- Teraz w końcu naciśnij przycisk „Konwertuj teraz”.

Trudności w podejściu praktycznym

Postępując zgodnie z praktycznym podejściem do eksportu plików programu Outlook, użytkownicy napotykają wiele problemów i błędów.

• Utrata danych
• Błąd danych
• Brak bezpieczeństwa i ochrony danych
• Prywatność użytkowników może zostać naruszona
• Nie jest to wydajne rozwiązanie do eksportowania skrzynki odbiorczej programu Outlook
• W obliczu złożoności

I wiele innych problemów, aby uniknąć tego rodzaju problemów, użytkownik musi skorzystać z profesjonalnego rozwiązania. Konwerter Outlook na MBOX zapewnia, że ​​użytkownicy nie napotykają żadnego z tych problemów i mogą bez problemu eksportować swoje pliki MBOX. Aplikacja naprawia również swój błąd, jeśli taki istnieje. Użytkownicy mogą również dostosować aplikację według własnego wyboru. Ponadto, jeśli użytkownik przechodzi z jednego systemu do drugiego, musi wielokrotnie powtarzać tę samą procedurę, dlatego wygodniej będzie, jeśli ma zainstalowany program Outlook do MBOX Converter.

Ostateczne słowa

Korzystne dla użytkowników będzie wyeksportowanie skrzynki odbiorczej programu Outlook do MBOX poprzez zainstalowanie narzędzia Outlook do MBOX Converter. Aplikacja wykonuje niezawodne zadanie eksportowania i może być używana przez każdego użytkownika bez technologii. Bez żadnych ograniczeń użytkownicy mogą eksportować pliki skrzynki odbiorczej programu Outlook do formatu MBOX.

Wspominać:- www.softakensoftware.com/outlook-pst-converter.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka