Dodaj do ulubionych

SYSessential konwertera Lotus Notes na Outlook

09.07.22, 19:55
Proste sposoby przełączania NSF na format pliku PST MS Outlook

Jeśli zdecydowałeś się przejść na MS Outlook z Lotus Notes, będziesz musiał zaimportować wiadomość e-mail z Lotus Notes do Outlooka. Użytkownicy są zmuszani do importowania Lotus Notes do Outlooka w wyniku postępów w Microsoft Outlook.

Różne powody skłaniają użytkowników do pracy w Outlooku zamiast w Lotus Notes. Może to wynikać z lepszych funkcji, interfejsu użytkownika, większej pojemności pamięci itp. Używa Lotus Notes. pliki nsf, aby zapisać ich zawartość na komputerze lokalnym, podczas gdy program Outlook zapisuje swoje dane na lokalnym dysku twardym jako plik PST.

Aby zaimportować Lotus Notes do Outlooka, użytkownik musi przekonwertować pliki NSF na PST. Nie ma bezpośredniej metody konwersji plików.nsf na.pst, ale użytkownik może rozważyć użycie metody ręcznej.
Jednak metoda ręczna nie kosztuje ani grosza, ale metody te wiążą się z ryzykiem uszkodzenia plików i utraty danych. Lepiej więc, aby użytkownicy poszukali profesjonalnych konwerterów. Użytkownicy mogą patrzeć w kierunku korzystania z SYSessential konwertera Lotus Notes na Outlook. Wraz z konwersją zbiorczą oprogramowanie jest bardzo wydajne w dodawaniu wielu dużych plików NSF. Zapewnia zachowanie oryginalności danych podczas konwersji. nsf do.pst.

Wszyscy użytkownicy uznają to narzędzie za łatwe w użyciu dzięki lepszemu graficznemu interfejsowi użytkownika. Dostępna jest wersja demo bez oprogramowania. Korzystając z wersji próbnej, użytkownicy mogą konwertować i zapisywać pierwsze 10 elementów w folderze.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka