Dodaj do ulubionych

Konwerter poczty Zimbra do programu Outlook

29.07.22, 14:37
Jak przekonwertować pliki poczty Zimbra TGZ na Outlook PST?

Przegląd: Jeśli chcesz przekonwertować pliki e-mail Zimbra TGZ na plik PST programu Outlook? Następnie musisz przeczytać ten artykuł, w którym dowiesz się, jak przenieść dane pliku Zimbra TGZ do programu Outlook PST. Miliony użytkowników muszą importować plik danych Zimbra do programu Outlook. Dlatego niniejszym wyjaśniamy cały proces migracji wiadomości e-mail Zimbra do Outlooka. Pozostań więc przy tym poście i rozwiąż swoje pytanie.

Zimbra to jeden z popularnych programów pocztowych dla użytkowników komputerów stacjonarnych. Jest to w pełni darmowy program o otwartym kodzie źródłowym, opracowany i wydany w 2005 roku. Możesz kupić komercyjną wersję aplikacji Zimbra, w której możesz uzyskać dodatkowe korzyści. Aplikacja Zimbra dobrze obsługuje wszystkie ogólne protokoły, takie jak IMAP, POP3 itp.

Pobierz teraz

Z drugiej strony Outlook ma dużą bazę użytkowników i jest również znany jako menedżer informacji osobistych. Ma kilka zalet w stosunku do programu komputerowego Zimbra, takich jak dostępność danych w trybie offline, przyjazność w użyciu, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, inteligentne funkcje zarządzania danymi itp. Z tego powodu ogromna liczba klientów chce eksportować swoje dane z Zimbra do programu Outlook.

Profesjonalna metoda eksportowania pliku Zimbra TGZ do programu Outlook PST
Ze względu na kilka zaawansowanych funkcji programu Outlook użytkownicy chcą wybrać go jako swojego głównego klienta poczty e-mail. W ten sposób powstaje potrzeba przeniesienia wszystkich danych z konta Zimbra do programu Outlook. Nie jest to łatwe, jak się wydaje. Użytkownicy muszą wybrać odpowiednie rozwiązanie migracji danych z pliku poczty Zimbra TGZ do pliku PST programu Outlook.

Wiele aplikacji może pomóc w konwersji danych skrzynki pocztowej Zimbra do formatu pliku PST. Jednak wybór idealnej użyteczności nie jest łatwy. Niniejszym udostępniamy jedno takie inteligentne narzędzie, tj. Softaken Konwerter Zimbry. To oprogramowanie oferuje bezpośredni i bezpieczny eksport elementów danych pliku Zimbra TGZ do formatu pliku PST. Nie ma potrzeby posiadania zaawansowanych umiejętności technicznych, aby przeprowadzić migrację za pomocą tego oprogramowania. Ta aplikacja jest dobrze zaznajomiona z działaniem na wszystkich komputerach z systemem Windows.

Zamiast wybierać dowolne darmowe rozwiązanie, eksperci sugerują ten zautomatyzowany program. Ręczna konwersja skrzynki pocztowej Zimbra na PST może być ryzykowna i skomplikowana. Dlatego większość użytkowników uważa, że ​​wybiera rozwiązania innych firm i unika ręcznych sposobów.

Uwaga: Bezpłatna wersja próbna tego narzędzia umożliwia eksportowanie pierwszych 10 elementów z konta Zimbra do pliku PST programu Outlook. Aby przenieść wszystkie wiadomości e-mail z pliku danych Zimbra TGZ do pliku PST programu Outlook, należy zakupić licencję na oprogramowanie na dożywotnie użytkowanie.

Jak przekonwertować wiadomości e-mail z Zimbra TGZ na Outlook PST?

Działanie tego narzędzia jest doskonałe i można je lepiej zrozumieć za pomocą prostych kroków wyjaśnionych poniżej:

1. Zainstaluj i uruchom program Konwerter poczty Zimbra do programu Outlook w systemie Windows.
2. Przeglądaj wymagany plik Zimbra TGZ, który chcesz przekształcić w plik Outlook PST.
3. Znajdź podgląd wszystkich elementów w pliku Zimbra TGZ. Teraz naciśnij przycisk Eksportuj.
4. Wybierz opcję pliku PST w opcjach eksportu.
5. Tutaj również wspomnij o ścieżce do zapisania przekonwertowanego pliku PST.
6. Aby rozpocząć zadanie eksportu, naciśnij przycisk Konwertuj.

Rozpoczyna się przenoszenie wiadomości e-mail z folderu i podfolderów TGZ do formatu pliku PST. Teraz możesz sprawdzić plik PST we wspomnianej lokalizacji wyjściowej. Ponadto użytkownicy mogą łatwo otworzyć ten plik PST w dowolnej wersji programu Outlook, takiej jak Outlook 2021, 2019, 2016, 2013, 2010 itp.

Konwerter Zimbra na MS Outlook – główne funkcje i zalety

Ten zestaw narzędzi ma kilka zalet dla użytkowników, zwłaszcza pod względem szybkości i dokładności. Ten program ma genialne funkcje, które wymieniamy poniżej:

Niezależna konwersja: Ten program jest całkowicie niezależny, co oznacza, że ​​bez instalowania klienta poczty e-mail Zimbra lub Outlook można konwertować elementy pliku TGZ do formatu pliku PST.

Eksportuj dowolny ogromny plik Zimbra TGZ: Możesz przesłać dowolny ogromny plik TGZ, aby wyeksportować swoje dane do formatu pliku PST. Nie ma ograniczeń co do rozmiaru i liczby plików. Ponadto plik TGZ o dużym rozmiarze nie spowolni procesu konwersji.

Prawidłowe skanowanie i podgląd pliku TGZ: Przed rozpoczęciem procesu konwersji ta aplikacja w pełni skanuje plik TGZ i pokazuje szczegółowy podgląd na ekranie oprogramowania. Następnie narzędzie przeprowadza konwersję Safe & Sound.

Zachowaj strukturę folderów i właściwości meta: Otrzymasz dane w pliku PST w tej samej strukturze, co wcześniej w pliku TGZ. Ponadto nie ulegną zmianie elementy metadanych, takie jak formatowanie, temat, do, DW, UDW, od, załączniki itp.

Wiele opcji konwersji: oprócz opcji zapisywania PST, oprogramowanie zawiera inne opcje, takie jak EML, MBOX, MSG, EMLX, HTML, VCF i ICS. Bez żadnych kłopotów możesz wyeksportować dane z pliku TGZ do dowolnego formatu.

Eksport całego pliku danych Zimbra do pliku PST: Całe dane pliku TGZ są wygodnie eksportowane do formatu pliku PST przez to narzędzie. Konwertuje wszystkie wiadomości e-mail, notatki, kontakty, kalendarze, zadania itp. Z pliku TGZ do pliku PST.

Całkowicie łatwe i proste narzędzie: Gdy zobaczysz kroki, ten program będzie prosty w obsłudze. Posiada przyjazny interfejs użytkownika, dzięki czemu nawet nietechniczni użytkownicy nie napotkają żadnych problemów w obsłudze oprogramowania.

Dostępny w wersji bezpłatnej i płatnej: Aby zwiększyć wrażenia użytkowników z tego programu, udostępniliśmy bezpłatną kopię licencji. Uświadomi to użytkownikom cechy i funkcje programu poprzez konwersję kilku elementów.

Windows Friendly Toolkit: Ten kreator jest w pełni przyjazny dla wszystkich wersji systemu operacyjnego Windows. Możesz elastycznie konwertować elementy pliku TGZ na format pliku PST w systemie Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 i innych.

Wniosek

Mam nadzieję, że po skorzystaniu z profesjonalnego rozwiązania wspomnianego w tym poście Twoje pytania dotyczące konwersji danych e-mail Zimbra TGZ do pliku PST programu Outlook zostały rozwiązane. Jest to jedno z przetestowanych i najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku do przeprowadzenia konwersji pliku danych TGZ do PST bez żadnego zależnego narzędzia. Zapewniając bezpieczeństwo wszystkich elementów danych, przeprowadza konwersję bez utraty i modyfikacji danych. W przypadku jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z zespołem technicznym lub porozmawiać z nami.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka