Dodaj do ulubionych

Konwerter plików Zimbra na PST

30.07.22, 14:48
Konwerter plików Zimbra na PST do przesyłania / eksportu z Zimbra do programu Outlook

Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na konwersję plików Zimbra TGZ do formatu Outlook PST, na tej platformie otrzymasz kompletne rozwiązanie do konwersji plików TGZ do formatu PST.

Zimbra to plik, który przechowuje i udostępnia różne usługi użytkownikom na całym świecie. Wszystkie pliki w kliencie poczty Zimbra są zapisywane w formacie .tgz.

Pobierz teraz

Co więcej, wiele razy użytkownicy muszą konwertować swoje pliki Zimbra TGZ do formatu Outlook PST, ponieważ klient poczty MS Outlook obsługuje tylko format pliku PST. W tym blogu dowiemy się, w jaki sposób użytkownik może wykonać konwersję swoich plików Zimbra TGZ do formatu Outlook PST.

Dlaczego użytkownicy muszą konwertować swoje pliki Zimbra TGZ do formatu Outlook PST?

Zimbra ma prosty interfejs użytkownika do zarządzania wieloma kontami użytkowników. Ułatwienia dostępu są powolne w porównaniu z Outlookiem. W rezultacie użytkownicy migrują do programu Outlook, ponieważ jest szybki i łatwy w użyciu. Oferuje funkcje zarządzania danymi i bezpieczeństwa.

Problem polega na tym, że pliki Zimbra TGZ nie są dostępne bezpośrednio w kliencie poczty MS Outlook. Tak więc użytkownik musi przekonwertować swój plik TGZ do formatu pliku PST programu Outlook.

Jak przeprowadzić migrację skrzynek pocztowych Zimbra do formatu PST programu Outlook?

Aby przeprowadzić migrację skrzynek pocztowych Zimbra TGZ do formatu Outlook PST, użytkownik może skorzystać z dwóch opcji. Te dwie opcje obejmują;

1. Rozwiązanie ręczne
2. Zautomatyzowane narzędzie

Omówimy oba te rozwiązania dotyczące konwersji.

Przewodnik krok po kroku dotyczący konwersji za pomocą MS Outlook

Rozwiązanie ręczne to złożona metoda, którą użytkownicy powinni stosować. Ponieważ jednak jest to metoda bezpłatna, której należy przestrzegać, użytkownicy szukają tego rozwiązania. Poniżej znajdują się kroki ręcznej konwersji plików Zimbra TGZ do formatu Outlook PST;

Krok 1- Otwórz aplikację MS Outlook Mail w swoim systemie. Po otwarciu programu Outlook zostaniesz poproszony o dodanie lub utworzenie nowego konta lub kliknij menu Plik, a następnie kliknij opcję Informacje, a następnie wybierz przycisk „Dodaj konto”.
Krok 2 — udostępnia opcję konfigurowania programu Outlook do łączenia się z kontem e-mail. Kliknij Tak, aby kontynuować.
Krok 3 – Wybierz opcję Konfiguracja ręczna lub Dodatkowe ustawienia typu serwera i ponownie kliknij Dalej.
Krok 4- Wybierz POP lub IMAP i kliknij Dalej.
Krok 5- Wprowadź wszystkie wymagane dane, takie jak adres e-mail, imię i nazwisko, serwer poczty przychodzącej / wychodzącej, typ konta, nazwa użytkownika, hasło i inne.
Krok 6- Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji kliknij przycisk [Inne ustawienia...].
Krok 7 – Przejdź do zakładki Serwery wychodzące, wybierz Serwer poczty wychodzącej (SMTP) wymaga uwierzytelniania i wybierz opcję Użyj tych samych ustawień, co serwer poczty przychodzącej.
Krok 8 - W tym samym oknie przejdź do zakładki Zaawansowane, ustaw wymagane opcje pod etykietą Serwer przychodzący, wybierz SSL i zmień port na 993.
Krok 9 – Aby zmienić ustawienia serwera poczty wychodzącej, wybierz TLS jako typ połączenia szyfrowanego i kliknij port na 587 Next, aby zakończyć proces konfiguracji konta.

Oto kroki, które użytkownik musi wykonać, aby ręcznie przekonwertować pliki Zimbra TGZ do formatu Outlook PST.

Konwerter Zimbra na PST — zautomatyzowane rozwiązanie

Narzędzie Konwerter plików Zimbra na PST jest jednym z zaawansowanych narzędzi do konwersji plików Zimbra TGZ do formatu Outlook PST. Aplikacja jest w pełni przetestowana przez profesjonalistów i zapewnia doskonałe wyniki każdemu użytkownikowi. Użytkownicy bez utraty danych lub przeszkód w danych mogą przekonwertować plik TGZ na format PST. Z dużą dokładnością i łatwym procesem konwersji wszystkie pliki TGZ są konwertowane za pomocą tego zaawansowanego narzędzia. Proces konwersji plików TGZ staje się łatwy podczas korzystania z tego zaawansowanego narzędzia.

Jak przekonwertować pliki Zimbra TGZ za pomocą narzędzia Zimbra do PST Converter

Kroki konwersji plików Zimbra do formatu PST są bardzo łatwe przy użyciu narzędzia do konwersji Zimbra na PST. Poniżej są podane kroki?

Krok 1- Zainstaluj i uruchom narzędzie Konwerter plików Zimbra na PST w swoim systemie
Krok 2- Wybierz pliki TGZ, które chcesz przekonwertować
Krok 3 – Teraz uzyskaj podgląd tych plików
Krok 4- Wybierz format, w którym chcesz przekonwertować Zimbra TGZ na Outlook PST do
Krok 4- Dodaj lokalizację, aby zapisać przekonwertowane pliki TGZ
Krok 5- Na koniec naciśnij przycisk konwersji

Te kroki może po prostu wykonać każdy użytkownik bez żadnych przeszkód.

Zastosowania i zalety używania Zimbra do konwertera Outlook

1. Pełna migracja skrzynek pocztowych Zimbra do programu Outlook jest wykonywana, w tym elementy takie jak e-maile, załączniki, kontakty i kalendarze.
2. Umożliwia masowe tworzenie kopii zapasowych kont Zimbra w tym samym czasie bez utraty limitów konta.
3. Użytkownik może również wybrać migrację tylko wybranych folderów skrzynki pocztowej Zimbra do programu Outlook.
4. Struktura i właściwości wiadomości e-mail są zachowywane podczas konwersji Zimbra na PST.
5. Integralność plików jest utrzymywana przez aplikację
6. Łatwe do wykonania kroki, które może wykonać każdy użytkownik, nawet z tła niezwiązanego z technologią

Streszczenie

W tym blogu omówiliśmy konwersję plików Zimbra TGZ do formatu Outlook PST. Podaliśmy wystarczające informacje o technikach, z których użytkownik może skorzystać, aby przekonwertować pliki TGZ do formatu PST. Jednak użytkownicy będą mogli korzystać z narzędzia Konwerter plików Zimbra na PST do konwersji plików TGZ do formatu PST ze względu na funkcje zapewniane przez aplikację.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka