Dodaj do ulubionych

Błąd IBM Notes nie został pomyślnie uruchomiony

13.08.22, 14:52
Błąd IBM Notes nie został pomyślnie uruchomiony — rozwiązany

Cóż, wiemy, że IBM Notes, znany również jako Lotus Notes, jest szeroko używany przez użytkowników. Klient poczty e-mail Lotus Notes zapewnia różne funkcje bezpieczeństwa i dlatego wielu użytkowników preferuje tego klienta poczty e-mail.

Wiele razy użytkownicy napotykają błędy podczas uruchamiania IBM Notes. W tym blogu przedstawimy informacje o problemach napotykanych przez użytkowników podczas korzystania z programu IBM Notes oraz o tym, jak użytkownik może je rozwiązać.

Pobierz teraz

Jakie są przyczyny problemów?

Oto niektóre z omówionych przyczyn problemów, z którymi borykają się IBM Notes;

1. Przyczyną problemu jest Lotus Notes 9.0.1 FP9. Tak, gdy użytkownik przełączy się z bieżącej edycji Lotus Notes na Notes 9.0.1 FP, a następnie wprowadzi hasło, IBM Notes nie uruchomi się i po chwili na ekranie pojawi się błąd.
2. Głównym powodem jest to, że użytkownik próbuje zainstalować program Notes, a plik notes.exe nie działa, co powoduje nieprawidłowe ładowanie aplikacji Lotus Notes.

To są przyczyny problemów napotkanych, gdy IBM Notes nie został pomyślnie uruchomiony.

Ręczne naprawianie błędu

Możemy postępować zgodnie z poniższą procedurą, aby ręcznie naprawić błąd. Zasadniczo, po wystąpieniu tego problemu w SPR ATHANAZ2H55, NSD wskazuje, że nie ma stosu wywołań dla Lotus Notes na Win 10. Następnie zostanie on naprawiony w Notes 9.0.1 FP10 IF6.

Rozwiązanie 1: Zainstaluj aplikację Lotus Notes jako administrator systemu Windows.
Rozwiązanie 2: Użyj 9.0.1 FP8 pomimo uwag 9.0.1 i poczekaj na aktualizację do FP10 IF6.
Rozwiązanie 3: Uruchom klienta poczty e-mail Lotus Notes w trybie surowym.
Rozwiązanie 4: Zamknij aplikację IBM Lotus Notes. Skopiuj folder Lotus Notes JVM z instalacji dla wielu użytkowników i uruchom ponownie program Notes.
Rozwiązanie 5: Zamknij program Lotus Notes. Usuń folder Notes JVM i zezwól systemowi CMS na wypchnięcie klienta do tego samego systemu. Po zakończeniu uruchom ponownie program Lotus Notes i sprawdź, czy działa.
Rozwiązanie 6: Zamknij program Notes, zezwól systemowi CMS na ponowne przeniesienie klienta na ten sam komputer, a po zakończeniu zrestartuj program Notes.
Ta metoda musi być stosowana przez użytkowników, aby ręcznie naprawić problem z niepowodzeniem IBM Notes.

Metody alternatywne

Jak widać, przetwarzanie tej metody jest bardzo długie, dlatego wybór narzędzia NSF Converter w celu rozwiązania problemów z IBM Notes będzie niezawodny. Aplikacja działa sprawnie i bez wysiłku oraz rozwiązuje problemy użytkowników. Bez przeszkód użytkownik może korzystać z tego zaawansowanego narzędzia i wykonać kilka prostych czynności. Kroki są łatwe do wykonania przez każdego użytkownika. Co więcej, pliki są prawidłowo zarządzane przez aplikację, a przy odpowiednim skanowaniu plików są one konwertowane do różnych formatów plików, dzięki czemu użytkownicy mogą prawidłowo zarządzać swoimi plikami NSF. Podczas korzystania z tego zaawansowanego narzędzia nie ma utraty lub uszkodzenia danych.
Ponadto aplikacja zapewnia wiele różnych funkcji, które pomagają każdemu użytkownikowi konwertować pliki NSF. Użytkownik może korzystać z tego zaawansowanego narzędzia w dowolnym systemie operacyjnym Windows, ponieważ kompatybilność aplikacji jest niesamowita. Użytkownicy muszą wypróbować bezpłatną wersję demo, która jest dostępna dla użytkowników.

Jak działa aplikacja

Aby użytkownik mógł przekonwertować swoje pliki NSF za pomocą narzędzia Lotus Notes do programu Outlook Converter, aby naprawić błędy IBM Notes, musi wykonać kilka prostych kroków. Te kroki może wykonać każdy użytkownik.

Krok 1- Zainstaluj konwerter kontaktów NSF w swoim systemie
Krok 2 – wprowadzenie aplikacji
Krok 3- Dodaj pliki kontaktów NSF, które chcesz przekonwertować
Krok 4- Podgląd plików kontaktów NSF
Krok 5- Wybierz format, w którym chcesz przekonwertować pliki kontaktów NSF
Krok 6- Wykonaj kroki, klikając przycisk „Konwertuj teraz”.

Bez żadnych przeszkód użytkownicy mogą wykonać powyższe kroki. Zrzuty ekranu z tych kroków są również dostępne w aplikacji.

Ostatnie słowa

W tym blogu dowiedzieliśmy się o problemach, z którymi boryka się IBM Notes, oraz o technikach ich rozwiązywania. Użytkownik może ponadto przekonwertować swoje pliki NSF na inny format, aby rozwiązać ten problem. Podręcznik, a także profesjonalna metoda, służą do rozwiązywania problemów z IBM Notes.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka