Dodaj do ulubionych

Softaken Lotus Notes do Outlook Converter

30.08.22, 14:08
Softaken Lotus Notes do Outlook Converter - dla łatwej konwersji

Wielu użytkowników używa oprogramowania Softaken do eksportowania wiadomości e-mail Lotus Notes NSF File do formatu Outlook PST. Dla użytkowników technicznych narzędzie jest niezwykle wydajne, szybkie, nowoczesne, bezpieczne, techniczne i proste w użyciu. Oprogramowanie zapewni 100% dokładność procesu migracji i będzie przenosić wsadowe pliki NSF szybko i bez ich uszkodzenia. Oprogramowanie oferuje prosty interfejs użytkownika, który umożliwia użytkownikom szybkie eksportowanie potrzebnych danych. Możesz korzystać z tej aplikacji za darmo, pobierając wersję Free Demo, która umożliwia eksport do 10 pozycji do formatów PST.

Konwertuj plik NSF na plik PST w prostych i łatwych krokach

Od wydania programu Outlook 2019 użytkownicy Lotus Notes poszukują narzędzia do konwersji plików NSF na PST, aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji programu Outlook. Niestety obaj klienci poczty pochodzą od różnych gigantów technologicznych i żaden z nich nie zapewnia narzędzia do migracji danych.
Na szczęście użytkownicy mogą korzystać z narzędzia importu/eksportu. Jednak ze względu na pośrednie podejście importu/eksportu nie jest to niezawodne rozwiązanie do konwersji wielu plików NSF.

Softaken Konwerter Lotus Notes na Outlook to zautomatyzowane narzędzie opracowane specjalnie w celu ułatwienia procesu konwersji i uczynienia go bezproblemowym nawet dla osób nie będących technokratami. Pozwól, że wyjaśnię ci jego proces.

• Najpierw zainstaluj i otwórz oprogramowanie.
• Następnie kliknij przycisk Dodaj plik NSF.
• Dodaj pliki NSF i kliknij opcję Outlook PST na pasku wstążki.
• Teraz poprosi o zaznaczenie/odznaczenie podfolderów do konwersji; wybierz według potrzeb.
• Następnie użyj opcji filtrowania na kryteriach opartych na klasie wiadomości i zakresie dat. Można również skorzystać z funkcji tłumaczenia wiadomości e-mail i mapowania folderów.
• Na koniec przejrzyj folder, aby zapisać przekonwertowane pliki PST, a następnie wybierz typ i rozmiar PST dla wynikowych plików PST.
• Po zakończeniu wszystkich ustawień kliknij przycisk Dalej. Teraz rozpocznie się proces konwersji i wyświetli raport dziennika na żywo.

Zobacz, jak prosty jest proces konwersji NSF na PST dzięki narzędziu Softaken NSF do PST.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka