Dodaj do ulubionych

Węgry - Balaton lub Hajbudobuszlo

22.06.05, 19:16
Chcemy z mężem wybrać się w tym roku na Węgry. czekam na rady i opinie na
temat urlopu na Węgrzech. A może ktoś chce się dołaczyć??? Chętnie pojedziemy
większą paczką...
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: K. Re: Węgry - Balaton lub Hajbudobuszlo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 22:57
      Ja spędziłam dwa lata temu udane wakacje w Hajduszoboszlo. Miejsce jest super i
      godne polecenia. Baseny są rewelacyjne, woda cieplutka. Okolica przepiekna,
      wiele miejsc do zwiedzenia- m. in. Debreczyn. Jest tam bardzo wielu Polaków,
      polski jest językiem uzywanym, nawet w restauracjach jest menu po polsku- w
      Hajduszoboszlo, bo w Debreczynie juz nie. Polecam. Z chęcia pojechałabym tam
      jeszcze raz!!!!
    • Gość: sławek Re: Węgry - Balaton lub Hajbudobuszlo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 08:43
      Balaton w 2003 odradzali nam Węgrzy u których mieszkaliśmy , susza i niski
      poziom wody,dużo błota i komarów.Hajduszoboslo nie znam,ale wklejam link.Duże
      wrażenie zrobił na mnie Tokaj.Ogólnie jest dość drogo,ale to musisz ocenić
      osobiście.Ja wolę wypoczynek na Słowacji.
      hajduszoboszlo.prv.pl/
      • Gość: Kasia Re: Węgry - Balaton lub Hajbudobuszlo IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.05, 21:22
        Zdecydowanie polecam Hajduszloboszlo.
        • Gość: Asia Re: Węgry - Balaton lub Hajbudobuszlo IP: *.wlb.vectranet.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 25.06.05, 16:30
          Jakie ceny noclegów są w Hajduszloboszlo.
          Ile średnio kosztuje osobodzień ??? W PLN . Pozdrawiam !!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka