Dodaj do ulubionych

tunezja - ważne!!! Proszę o rady

IP: *.chello.pl 26.07.05, 13:38
Za tydzień wyjeżdżam do Tunezji i mam w związku z tym kilka pytań od osób,
które być może już tam były:
1. Czy to prawda że linie Tunisair mają limit bagażu 15 a nie 20 kg?
2. Czy woda w morzu jest aż tak pełna glonów że nie można się kąpać?
3. Czy ta Tunezja naprawdę jest tak okropna?!? Przeczytałam dużo opinii na
forum i jestem załamana :-((( Jadę z Oasis Tour
Proszę o wasze opinie!
Obserwuj wątek
    • konrad.boryczko Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady 26.07.05, 13:44
      1. Zadzwon na lotnisko i sie spytaj
      2. Oczywiscie. Plywa tam takze yeti i potwor z Loch Ness
      3. Oczywiscie. Jedza dzieci a zagryzaja kotami.
      Nie czytaj opini na forum tylko po prostu jedz i baw sie szampansko. Szkoda
      czasu na frustratow.
      Bylem w Tunezji dwa razy, raz takze z Oasis. OK.
      pzdr.
    • trufla11 Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady 26.07.05, 14:05
      ad. 1 Tak. Linie Tunisair mają limit 15 kg. Jezeli podróżuje kilka osób można
      łączyć bagaże ale jeden nie może być cięższy niż 32 kg.
      ad. 2 W Hammamed nie było aż tak dużo glonów, tylko po sztormie w nocy. Jest za
      to dużo kamieni ale są też miejsca piaszczyste.
      ad. 3 Nie jest aż tak źle. Polecam zwłaszcza wycieczkę na Saharę.
      Miłego wyjazdu
    • Gość: Geckon Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady IP: *.jgora.dialog.net.pl 26.07.05, 17:25
      Prosta zasada, niezadowolony bedzie krzyczał na lewo i prawo. Zadowolony, powie
      o tym tylko zapytany. 10000 z tego forum było w tunezji a tylko 100 napisało
      jak im było zle ...

Tunezja jest piekna i wspaniała, tak jak kazdy kraj na swiecie, trzeba tylko
      patrzec pozytywnie na wyjazd a wszystko bedzie wspaniałe. Jak z góry załozysz
      ze bedzie do dupy to tak bedzie. Gdziekolwiek bys nie pojechała.
      • patkapiwonska Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady 27.07.05, 10:53
        czego sie bac bo nie rozumiem. ja byłam w Tunezji w zeszłym roku i powiem
        szczerze że przed wyjazdem trochę sie naczytałam na forum głupot że tam
        niebezpiecznie a to nie prawda i musiałam sama się przekonać. Tunezyjczycy są
        na ogół bardzo mili i sympatyczni bo przecież Tunezja ŻYJE z turystyki i
        naprawdę cenia turystów. Świetny kraj i ja się od nich nauczyłam wielu rzeczy
        (zaprzyjażniliśmy się z paroma tubylcami ). Szczerze polecam Tunezję....
    • Gość: Zadowolony Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady IP: *.rmf.pl / *.rmf.pl 27.07.05, 15:53
      Byłem w Souess 2 tygodnie. NAPRAWDĘ ZAWODOWO!!!!! Wyjechaliśmy z TUI. Jedna
      rada. Piwo jest nie najlepszej jakości. Lepiej na pierwsze dni pobytu zaopatrzyć
      sie w Żywca. Docenisz to :-) Później radzę przerzucić sie na winko. Nie jest
      drogie od 3 do 10 dinarów (czyli od ok. 8 do 28 PLN) za flaszkę. I radzę szukać
      ichniejszego sklepu General Magasine. Ceny jak w naszych hiperach :-) Poza tym
      ludzie niezwykle mili i uprzejmi i z byle powodu mozna sobie z nimi pogadać. POLECAM
      • Gość: Ania Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.05, 12:44
        Byliśmy w zeszłym roku w Tunezji z biurem Scan Holiday w hotelu Saadia i było
        cudownie. Tak bardzo się nam podobało że w tym roku również tam jedziemy,
        zastanawiamy się nad Djerbą. Z włsnego doświadczenia radzę wykupić opcje all
        incl.
        Lecieliśmy liniami tunezyjskiemi i wydaje mi się że bagaż mógł być do 20kg, ale
        tak na 100% lepej dowiedziec się w biurze podróży. Na pewno jeśli jedzie się w
        dwie osoby to oni sumuja bagaż bo pamiętam że my mieliśmy wlasnie taką
        sytuację.
        Glonów trochę było ale nie jakoś strasznie dużo, byliśmy w październiku.
        A sama Tunezja bardzo nam się podobała, polecam wycieczkę na Saharę.
    • Gość: martka Re: tunezja - ważne!!! Proszę o rady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 16:07
      Piekny kraj, super wakacje, mili ludzie!!!Szczegolnie polecam Sousse, poza tym
      wycieczki wykupywane na miescie, o polowe tansze niz hotelowe a zawsze da sie
      wytargowac jakis sosatek-kupilismy wycieczke 2 dniowa dzipem po Tunezji gdzie
      punktem docelowym byla Sahara i dostalismy jeszcze poł dniowa wycieczke do
      pzrepieknego monastiru!Naprawde warto!\Tunezyjczycy sa rewelacyjnie sympatyczni
      chociaz wszystko w ramach zdrowego rozsadku, nikt cie nie wyzwie jezeli czegos
      nie kupisz tylko pozyczy miłego dnia!Goraco polecam!Bylam z exim tours-dostalam
      hotel z malenkim okienkiem, od razu dali mi inny z ładnym balkonem!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka