Dodaj do ulubionych

Gdzie nad morze we wrześniu?

24.08.12, 22:43
Witam,
wybieram się we wrześniu nad morze z dziećmi (4 osoby dorosłe, 2 trzylatków i 2 dzieci młodszych 3 i 7 miesięcy). Nie wiem dokąd jechać? Chodzi o to żeby starsze dzieci miały co robić (w razie braku pogody) i żeby można było coś zjeść, pospacerować, pozbierać muszelki. Proszę o propozycje.
Obserwuj wątek
    • funkrynicy Re: Gdzie nad morze we wrześniu? 25.08.12, 10:57
      Byłem w Krynicy Morskiej w Pokojach Gościnnych "Zacisze", blisko do morza, 50 metrów od tego obiektu znajduje się całoroczna stołówka, a ceny zarówno za wyżywienie jak i nocleg bardzo przystępne. Byłem bardzo zadowolony z kwatery, wejdź na stronę www.zacisze.mierzeja.pl
    • elf40 Re: Gdzie nad morze we wrześniu? 26.08.12, 18:52
      Zapraszam do Karwi, oferujemy pokoje z łazienkami zaledwie 15om od morza i pięknego sosnowego lasu.
      Do dyspozycji Gości parking, plac zabaw dla dzieci, internet wi-fi, kuchnia.
      tel 605 04 24 24
      www.willaelf.pl
      Serdecznie zapraszam
      • bakali Re: a może na Cypr 27.08.12, 08:45
        Nie chcę cię martwić, ale we wrześniu dzieci mogą już nie mieć co robić, już w końcu sierpnia wszystkie sezonowe atrakcje sa zwijane i nie ma już gdzie z dzieckiem pójść. Wybierz raczej większe miasto niż mała sezonową miejscowość, tam zawsze sezon trwa trochę dłużej.
    • szalonaturystka Re: Gdzie nad morze we wrześniu? 29.08.12, 14:39
      Tak jak wyżej ktoś wspomniał, najlepsze będzie większe miasto, typu Kołobrzeg, a jeszcze lepiej Trójmiasto, przykładowo Gdynia. W razie niepogody na pewno będzie co zwiedzać, np. Akwarium Gdyńskie, Centrum Nauki Experyment, Aquapark w Sopocie i wiele innych. Noclegi możecie znaleźć na hotele Gdańsk na Poltrip.pl.
    • lena-mama Re: Gdzie nad morze we wrześniu? 30.08.12, 12:23
      Na wrzesień polecam Łebę. Warto zajrzeć na ich portal noclegi łeba- maja ogromna bazę obiektów i bardzo zaawansowaną wyszukiwarkę- na pewno będzie pomocna. Dla dzieci mogę polecic ośrodek Arena Słońca- maja dużo atrakcji na niepogodne dni.
    • ruella Re: Gdzie nad morze we wrześniu? 31.08.12, 12:43
      Podpisuję się pod Kołobrzegiem, zwłaszcza że dla tych starszych dzieciaków jest tam świetna i bezpieczna ścieżka rowerowa wzdłuż wybrzeża,a miasto jest na tyle dobrze zarządzane, że co i rusz są jakieś eventy muzealne itp.
    • edom_apartamenty Re: Gdzie nad morze we wrześniu? 16.01.13, 12:23
      Wiele mniejszych miejscowości pustoszeje we wrześniu i zwija swoje atrakcje. W naszej bazie ofert znajdziesz wiele apartamentów wakacyjnych do wynajęcia na całym wybrzeżu :) Z doświadczenia polecamy Sopot - jeśli pogoda nie dopisze możecie wyskoczyć zwiedzić Gdynię lub Gdańsk :)
      lub mniej oblegane we wrześniu Władysławowo :) Możesz zabrać dzieciaki do Ocean Parku lub skoczyć na wycieczkę do fokarium na półwysep helski :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka