Dodaj do ulubionych

Tanie noclegi w Trójmieście

07.02.13, 14:23
Witam, szukam taniego pokoju (do 50 zł/doba) dla 1 osoby w Trójmieście, pobyt min. tygodniowy, w marcu. Jeżeli znacie takie miejsca, sprawdzone, z życiowymi gospodarzami, wpisujecie. Z góry dzięki :)
Obserwuj wątek
    • inka1976 Re: Tanie noclegi w Trójmieście 08.02.13, 14:20
      Możesz spróbować poszukać przez formularz, na pewno zajmie Ci to mniej czasu niż przeglądanie stron i wykonywanie telefonów. Tu np. jest coś takiego: zapytanie o nocleg, piszesz tylko gdzie, kiedy i w ile osób chcesz jechać, a dostajesz propozycje z cenami na maila.
    • martina-0 Re: Tanie noclegi w Trójmieście 08.02.13, 22:29
      Centrum Edukacji Nauczycieli na ul. Hallera w Gdańsku ma bazę hotelową, gdzie cena chyba nie przekracza 50 zł. Jeżdżą tam bezpośrednie tramwaje z PKP Gdańsk Główny, trzeba wysiąść na przystanku Wyspiańskiego, a z Głównego jedzie się tam max. 15 min.
            • martina-0 Re: Tanie noclegi w Trójmieście 12.02.13, 13:21
              Akademiki wszystkich uczelni to bardzo dobry pomysł, ale nie wszystkie z nich są dostępne poza sezonem. Najlepiej zadzwonić do domu studenckiego i zapytać o część hotelową, jeśli takową mają, to znaczy, że wynajmują cały rok. W lipcu i sierpniu to każdy akademik stoi otworem dla turystów.
            • red_boots Re: Tanie noclegi w Trójmieście 12.02.13, 19:25
              Zastanawiałam się nad akademikami, ale z tego, co się orientuję można tam wynająć na pojedyncze doby, a ja szukam pokoju co najmniej na tydzień i być może będę chciała jeszcze przedłużyć pobyt.
              Dzwoniłam do Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku i tam mi powiedzieli, że mogą mi wynająć na 3 doby (40 zł za nocleg). Dla mnie 3 doby to za krótko. Dodatkowo w trakcie dnia trzeba być poza schroniskiem, co niekoniecznie musi mi być na rękę.
              Podzwonię jeszcze po akademikach, popytam, a nuż.
            • martina-0 Re: Tanie noclegi w Trójmieście 12.02.13, 19:55
              AKADEMIKI UNIWERSYTET GDAŃSKI
              (Gdańsk i Sopot)
              www.ug.edu.pl/pl/info_dla_stud/?tpl=akademiki_tel#DS_2
              AKADEMIKI POLITECHNIKA GDAŃSKA
              akademiki.pg.gda.pl/
              AKADEMIKI GUMED
              www.akademiki.gumed.edu.pl/
              AKADEMIKI AKADEMII MUZYCZNEJ
              www.amuz.gda.pl/pds_pl_v2.php?site=akademik&a=7
              AKADEMIKI ASP
              www.asp.gda.pl/strona/kategoria/223/dom_studenta_asp........................................................
              www.akademikigdansk.pl/gdansk...........................................................
              katalog.trojmiasto.pl/turystyka_i_noclegi/akademiki...............................................................
              katalog.trojmiasto.pl/turystyka_i_noclegi/schroniska_hostele................................................................
              • morison36 Re: Tanie noclegi w Trójmieście 28.06.13, 11:34
                Martina zapomniałaś o:
                AKADEMIKI AKADEMII MORSKIEJ W GDYNI:
                www.akademiki.am.gdynia.pl/

A jak ktoś szuka "luksusów" za rozsądną cenę można też skorzystać z hosteli, np.
                Hostel Mały Żagiel przy samej plaży w Gdyni:
                www.malyzagiel.pl/
    • martina-0 Re: Tanie noclegi w Trójmieście 15.02.13, 22:11
      sopot-noclegi.oupis.pl/o-nas/ - ok. 60 zł poza sezonem, 90 w sezonie
      www.cen.gda.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=26 - ok. 50 zł
      www.akademiki.am.gdynia.pl/sdm4
      www.akademikigdansk.pl/
      akademiki.pg.gda.pl/promocja/akademik/ (DS 9 - 35 zł, DS 4 i 6 - 80 zł)
      oupis.pl/osrodek/dom-nauczyciela-gdynia/
      www.wbpg.org.pl/index.php5?id=1219
      noclegi-sopot.pl
      noclegiwsopocie.pl
      sopot-kwatery.pl
      trojmiasto-noclegi.pl
      kwaterywsopocie.pl
      sopot-pokoje.pl
      noclegi-wgdyni.pl
      kwaterywgdyni.pl/
      gdynia-kwatery.pl/
      noclegi-wgdansku.pl/
      kwatery-gdańsk.pl/
      gdansk-tanienoclegi.pl/
      turystyka3miasto.pl/
    • travel-on Re: Tanie noclegi w Trójmieście 16.12.13, 11:21
      dla jednej osoby to zawsze ciężko coś fajnego dostać w niskiej cenie ;/ W kwestii noclegów w Trójmieście mogę polecić Apartamenty Sopot mialem okazję skorzystać z apartamentu Bella mieszkając w 6 osób koszt był niski jak na strzeżoną posesję z halą garażową - zwłaszcza, że jak ktos był w Sopocie to wie ile tam parkingi kosztują :P 50 zł/doba na strzeżonym... niemal tyle co doba dla 1 os.
    • montegeo Re: Tanie noclegi w Trójmieście 11.01.14, 15:09
      jednoosobowy - łazienka na korytarzu - 50 zł - w Gdańsku
      Możliwe też inne opcje, w tym ze śniadaniem. Ok. 1600 metrów od ścisłego centrum miasta.

Druga propozycja - w gdyńskiej dzielnicy Witomino - tutaj
      Tylko tam są chyba minimum dwójki. Ale można się przecież dogadać :-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka