Dodaj do ulubionych

Miejsce na szkolenie, konferencję SALE

26.01.15, 13:30
Warszawa to miasto, w którym każdego dnia odbywają się dziesiątki a nawet setki szkoleń. Tak wielka aglomeracja to z jednej strony zapotrzebowanie na najlepszych pracowników i ogromna konkurencja w tym względzie co dyktuje konieczność stałego dokształcania się a z drugiej strony popyt na szkolenia i kursy z wąskich specjalizacji, które przyciągają także trenerów z najodleglejszych zakątków. Taki stan rzeczy sprawia, że Warszawa jest atrakcyjnym miejscem do organizacji szkoleń przez organizatorów spoza Warszawy. Nie jest im jednak łatwo znaleźć odpowiednie miejsce: przyjazne, odpowiednio wyposażone a co najważniejsze - tanie. Bo przecież uczestnicy szkoleń bardzo często oceniają je przez pryzmat miejsca, w którym zorganizowane jest szkolenie oraz ceny, która zwykle jest kalkulowana w oparciu o koszty wynajmu sali.
Właśnie z tych przyczyn chciałabym Państwu polecić miejsce wyjątkowe: "Akademię Umiejętności" na warszawskim Ursynowie, niedaleko granicy z Mokotowem.

1. Polecam: sale szkoleniowe i konferencyjne w ośrodku szkoleniowym Akademia Umiejętności w Warszawie przy ul. Krasnowolskiej 17A. Sale na max. 40 osób w ułożeniu teatralnym oraz mniejsze z możliwością dowolnej aranżacji (teatr, konferencja, podkowa, szkoła). szczególnie salę "Szmaragdową" oraz "Fiołkową".

2. Wyposażenie sal: tablica suchościeralna, projektor multimedialny, ławki i krzesła, dostęp do światła dziennego, możliwość całkowitego zaciemnienia sal, wi-fi, flipchart;

3. Catering: barek kawowy, obiad 2-daniowy, kanapki,

4. Orientacyjny koszt jest uzależniony od czasu wynajmu i ewentualnych dodatkowych usług (katering, wynajem sprzętu)

5. Kontakt z obiektem: odz.biuro@o2.pl; tel. 22 6664589, ul. Krasnowolska 17A, Warszawa

6. Dojazd: z Metra Wilanowska każdy autobus z pierwszego przystanku od strony wyjścia z Metra. należy wysiąść na 4 przystanku Grabów.

7. Subiektywna opinia: wspaniałe miejsce z klimatem. Do dyspozycji klientów oranżeria, w której mieszkają egzotyczne gatunki zwierząt oraz przepiękna sala zabaw dla dzieci, bezpieczny parking.

8. Inne: panuje tam niezwykły klimat, super obsługa która bardzo dba o to aby klient był zadowolony. Miejsce dość elitarne. Latem można nawet odpocząć w ogrodzie na hamaku :)

O ofertę trzeba poprosić mailowo odz.biuro@o2.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka