Dodaj do ulubionych

Ladne i tanie kwatery w Grzybowie-polecam

IP: *.eranet.pl 28.02.07, 21:07
Oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5-cio osobowe w Grzybowie k.Kolobrzegu. Wszystkie
bardzo ladne, nowe, z lazienkami, TV, czajnikami. Mozliwosc korzystania z
kuchni. Jest tez pokoj z aneksem kuchennym i osobnym wejsciem. Mozna zrobic
grilla, posiedziec przed domem, na zielonej trawce. Parking przed Domem (teren
ogrodzony). Bardzo blisko do morza (jakies 400m), w poblizu mnostwo sklepow,
barow, fast foodow.

Pokoje w cenach od 30 do 40zł za osobe. Dzieciaczki do 2 roku zycia, nie
wymagajace osobnego miejsca do spania, maja pobyt gratis.

Bardzo ladna, czysta i szeroka plaza.
W poblizu lasy, laki - mozna spacerowac i jezdzic rowerem.
Niedaleko stadnina koni.
Co 10min kursuja autobusy do Kolobrzegu.

Nasza strona www (ze zdjeciami) www.domgrzybek.com
E-mail: mdrobka@gmail.com lub mdrobka@o2.pl
Telefony: 605 615 420 lub 607 397 975
Obserwuj wątek
    • Gość: Janek9930 Re: Ladne i tanie kwatery w Grzybowie-polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 22:08
      Wiecie, że pokochałem Grzybowo. Ale wkurza mnie forowanie tego GRZYBKA na
      forum. Zwłaszcza że są skargi od innych na szybciutkie ściąganie ich ogłoszeń.
      Pytam więc, dlaczego grzybowski Grzybek co 3 dni od nowa się reklamuje gdy o
      innych wiemy mało? Zresztą w ogłoszeniach sprzed miesiąca Grzybek chciał 25 zł
      a teraz już 30-40zł. AUTOReklama? Proszę bardzo ale za własną kasę. Jak ktoś
      spyta o kwatery - wtedy zrozumiem wpis ale nie nachalnie od siebie kilka razy
      od nowa!
        • Gość: Dom Grzybek Re: Ladne i tanie kwatery w Grzybowie-polecam IP: *.eranet.pl 01.03.07, 19:39
          Drodzy Panstwo,
          ogloszenie zamieszczam po to, aby osoby szukajace kwater na tym forum, mogli je
          znalezc i wziac pod uwage. To po pierwsze. Po drugie - skad Panstwo wiecie, ze
          ogloszenia innych laduja w koszu? Sami jestescie kwaterodawcami? (jesli tak, to
          juz rozumiem skad ta krytyka). Ja osobiscie nic nie wiem o jakims zakazie
          zamieszczania ogloszen, i dla Panstwa wiadomosci nie jestem wlascicielka
          Gazety.pl, ani nie znam adminow. Dlaczego Panstwo widza tu jakis spisek?
          Drogi Panie Janku,
          nie wiem gdzie Pan widzial informacje jakobym mowila, iz mam pokoje za 25 zł.
          Najtańszy pokój to 30 i nigdy taniej nie bylo.

I na koniec moja prywatna uwaga: forum jest na temat wakacji nad morzem, wiec
          uwazam, ze moje posty sa jak najbardziej na temat. Osoby, ktore tu zagladaja
          zapewne szukaja informacji na temat wakacji. Po moim temacie widac, ze w poscie
          jest oferta, wiec osoby niezainteresowane nie musza przeciez czytac.

Pozdrawiam,
          Małgorzata Zamarlik
      • Gość: Adam Re: Ladne i tanie kwatery w Grzybowie-polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.07, 14:17
        Żenująca jest ta zazdrość moi rodacy. Kobieta normalnie w świecie zareklamowała
        możliwość wynajęcia pokoi a wy jak hieny zawistne od razu sprowadziliście
        wszystko do parteru. Trochę kultury!

Pani Eli proponuje nie Netykiete a etykiete – dobrego zachowania – czy ma Pani
        pojecie co to jest? Zawiść, zawiść, zawiść… współczuje Pani z całego serca.

Panie ‘Janek9930’, czytam Pana wypowiedzi nie pierwszy raz i szkoda słów na
        opisywanie Pana postów. Proponuje czasem dwa razy pomyśleć zanim coś Pan napisze.

Panią która umieściła ogłoszenie serdecznie pozdrawiam! Spotkałem się z taką
        samą akcją oczerniającą mój dom wczasowy „Zawisza”, śmiem nawet podejrzewać że
        tak jak w moim przypadku pisze to jedna osoba.

To przykre że rodacy takie rzeczy mogą robić. Wstyd i żenujący brak kultury.

Pozostaje mi życzyć Pani i sobie nie goszczenia takich ludzi u siebie w pensjonacie.
        • Gość: Janek9930 Re: Ladne i tanie kwatery w Grzybowie-polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 14:38
          > To przykre że rodacy takie rzeczy mogą robić. Wstyd i żenujący brak kultury.

Dokładnie - tylko z tej drugiej strony. Aż dziwię się , że takie ogłoszenia nie
          dostają od razu bana. Takie bezczelne wrzucanie się w to forum to prawdziwy
          brak kultury i pokaz własnego poziomu.
          Jeszcze raz podkreślam - reklama na tym forum? - DOBRZE - ale tylko jako odpis
          na zapytania ludzi, którzy szukają kwater - ŻLE - jeśli jest to wpis w
          założonym przez siebie wątku, czyli wpis nr 1.
          Jako tako nie mam nic przeciwko, Grzybkowi i kwaterze Mygduły, którzy rażąco to
          forum zaśmiecają (z opisu sądzę nawet ze to mogą być fajne kwatery). Co do pana
          ZAWISZY nie pamietam o co dokładnie chodziło i nawet nie chce mi się szukać.
          • Gość: j Re: Ladne i tanie kwatery w Grzybowie-polecam IP: 83.3.184.* 06.03.07, 16:43
            Janek9930 ma rację. Nie jest to forum "ogłoszenia turystyczne" ani"wypromuj sie za darmo". Jeśli nie będzie reakcji na nachalną reklamę to szybko będzie mozna zmienić nazwę tego forum, a znalezienie jakiejkolwiek opinni będzie trudne pośród mnóstwa świeżych ofert :). A Grzybek to chyba nowowybudowany domek i stawia pierwsze kroki w reklamowaniu się :).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka