Dodaj do ulubionych

Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie?

15.06.09, 21:33
Gdzie możecie polecić fajny domek nad morzem dla rodziny 2+ 1, czyli
dla rodziców i 1 dziecka, może to być domek 2-3 osobowy. Jaka
miejscowośc, cena, warunki, może namiary (strona internetowa)?
Najlepiej, by domek posiadał aneks kuchenny, łazienkę i taras.
Obserwuj wątek
    • j.monisia Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 16.06.09, 10:51
      Zobacz na:

www.villaisabella.prv.pl
    • nadmorze.de Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 16.06.09, 18:00
      Witam
      www.nadmorze.de
      Tel. 0507875796
      Pozdrawiam
    • kornelia152 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 18.06.09, 10:04
      witam izapraszam do pucka wiecej informacji na
      str.www.pokojegoscinnepuck.pl.tl pozdrawiam kornelia kowalska
      • olanowak24 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 19.06.09, 21:43
        Zapraszamy serdecznie - www.fajnemiejsce.jaroslawiec.pl/ ,
        pozdrawiam :)
    • marcin.73 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 20.06.09, 01:21
      Wszyscy proponują własne ośrodki, a ja zaproponuje miejsce gdzie byłem, i bardzo mi się podobało: www.lazurmorze.pl/
      Byłem w drewnianych domkach - jest wszystko czego potrzebujesz: duży, zdaszony taras (nawet w największy deszcz nie zasiekało pod dach), dobrze wyposażony aneks kuchenny, czysta łazienka i plac zabaw dla dzieci. Jeżeli cena Ci odpowiada, to polecam z czystym sumieniem. Do plaży 5 min. spacerkiem, blisko sklep ogólnospożywczy i budka z nabiałem oraz przepysznym pieczywem. Miejscowość bardzo urokliwa, chociaż śledząc forum widzę, że nie wszystkim się podoba, ale dla mnie nr 1 z nadmorskich miejscowości.
      • anczi87 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 15.02.16, 18:59
        polecam www.domkibalos.pl
    • majkelowna Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 20.06.09, 01:46
      Mielno, Mielno, Mielno i jeszcze raz Mielno :)
      Cudowne miasteczko nad khym, tez cudownym polskim morzem :P
    • ibron74 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 24.06.09, 21:58
      Zapraszam do Willi Róża w Rowach -wysoki standard. Szczegóły na mojej stronie
      www.villaroza.nadbaltykiem.pl.
      • marek198855 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 18.06.13, 11:27
        Cześć. Bardzo fajne, przytulne, ładne i tanie domki nad morzem są w Dąbkach w Zachodniopomorskim, byłem i polecam :)
        • Gość: Karol Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.wroclaw.mm.pl 17.01.15, 12:00
          Najlepsze domki nad morzem, to w Ośrodku Swallow . My trafiliśmy całkiem przez przypadek ale to był naprawdę fantastyczny urlop. Grzybowo to bardzo fajne miasteczko, spokojne bez masy turystów. Bardzo blisko do morza, do lasu gdzie można pospacerować i odpocząć. Sam Ośrodek bardzo przyjazdy dla każdego, czyściutko i przyjaźnie.
          • wczasowicz15 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 07.05.15, 23:28
            Polecam szczególnie miejscowość Jarosławiec i ośrodek domków Lajolla. Bardzo przyjazne, komfortowe miejsce do spędzenia urlopu z całą rodziną. Obsługa na miejscu bardzo profesjonalna dba o każdy szczegół aby wypoczynek był udany, od czystości domków po zaopatrzenie w drewno aby napalić w kominku w zimniejsze dnia. Polecam naprawdę Piotr z rodziną.
          • Gość: beata Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: 185.22.136.* 07.08.15, 12:34
            JA MOGĘ OSTRZEC Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA PRZED DOMKAMI W USTRONIU MORSKIM PRZY UL. WIEJSKIEJ 13. właściciele zimni ludzie nastawieni tylko na kasę, nie szanujący ludzi a domki chałtura.
          • Gość: Lolka Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.interkar.pl 10.08.15, 08:16
            Może ktoś jeszcze będzie szukał - jeśli domki Władysławowo to www.domkibaltyckie.pl. Fajna lokalizacja i wysoki standard biorąc pod uwagę ceny. Jestem już drugi raz.
    • max.mimi Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 18.06.13, 12:51
      POLECAM: www.domek-nawyspie.zaplanujurlop.com.pl i www.domek-nawyspie.hejwakacje.pl
    • zan26 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 18.06.13, 17:14
      Zapraszam do USTKI - ośrodek położony wśród zieleni, duży, ogrodzony teren, posiadamy domki drewniane i pokoje w Pensjonacie.
    • adamwylly Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 19.06.13, 18:38
      Wczasy rodzinne w domkach poleca Dukat SPA w Dąbkach - tylko 50 m od morza.
      Rewelacyjne warunki 7 dni z wyżywieniem tylko 540 zł
      Na terenie ośrodka duży teren z placami zabaw, strefa SPA, pokoje zabaw dla dzieci, animacje, domowe przedszkole

po więcej informacji kliknij tutaj domki nad morzem dukat
    • adam21.0 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 19.06.13, 22:16
      morze u nas www.adam.jaroslawiec.pl
    • lena-mama Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 03.07.13, 15:18
      W Łebie jest super baza domków letniskowych- na każdą kieszeń. Polecam Chomiczówkę i Filarówkę. Najlepiej sprawdź na noclegi w Łebie- mają fajną wyszukiwarkę, więc jak wpiszesz swoje kryteria to na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
      Poza tym Łeba ma świetne duże i czyste plaże. Polecam!
      • anczi87 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 15.02.16, 19:02
        domki Balos w karwi....super dla rodzin z dziećmi na ogromnej ogrodzonej działce, rzut beretem do morza www.domkibalos.pl
    • Gość: Gość Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.14, 09:15
      Ja lubię spokojne miejscowości, gdzie mozna naprawdę wypocząć od zgiełku i wrzasku miast, np. Bobolin koło Dąbek, jest tam dużo domków które można wynająć - www.wdomkach.pl/nad-morzem/dabki/domki-nad-morzem-sowia-polana-dabki.html, oraz wiele innych.
    • Gość: lekitek Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.14, 09:18
      Ja lubię spokojne miejscowości, gdzie mozna naprawdę wypocząć od zgiełku i wrzasku miast, np. Bobolin koło Dąbek, jest tam dużo domków które można wynająć - Domki w Bobolinie koło Dąbek, oraz wiele innych.
    • sebastianek2009 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 23.06.14, 21:48
      Polecamy, Sarbinowo spokojna rodzinna miejscowość z atrakcjami, idealna dla rodziny z dziećmi, piękna promenada, szeroka plaża. Domki murowane nowe, plac zabaw., parking.

zacisznydomek-sarbinowo.jimdo.com/
      • bkik Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 13.08.14, 19:17
        Byliśmy w lipcu w małej i spokojnej miejscowości - Bobolinie obok Dąbek. W samej miejscowości bardzo spokojnie - idealne miejsce do wypoczynku z dziećmi. Polecam ośrodek w którym byliśmy - www.sowiapolana.pl - idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
    • Gość: Antek Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.14, 22:33
      Polecam gorąco domki letniskowe SIELANKA: www.facebook.com/DomkiLetniskoweRusinowo?ref=hl , wspaniali właściciele, świetne ceny w stosunku do oferowanych warunków. Miejscowość spokojna, bez tłumów, idealna na urlopowy wypoczynek!
      • Gość: Rybcia Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.06.15, 20:26
        Może ktoś będzie szukał czegoś na ten rok - jeśli nieduży budżet to www.letnik.pl/Domki-holenderskie-Wladyslawowo_id2348 a jeśli wygodnie to www.domkibaltyckie.pl. Byłam w obu - są w podobnej lokalizacji i z bardzo ładnym widokiem.
    • jane.k84 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 12.06.15, 00:41
      A ja bym polecił Owocowe Domki w Sarbinowie. Super sprawa z owocami....
      Kompleks nowy, blisko morza. Sprawdźcie sami: www.owocowedomki-sarbinowo.pl
      pozdro
      JM
      • jane.k84 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 12.06.15, 00:42
        chyba link nie zadziałał: www.owocowedomki-sarbinowo.pl
    • Gość: ania Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: 185.22.136.* 07.08.15, 12:37
      ja mogę ostrzec przed wynajmowaniem domkow w USTRONIU MORSKIM WIEJSKA 13 DOMKI CHAŁTURA napewno nie dla rodziny z dziećmi a właścicieli trudno nazwać miłymi.
    • Gość: Paweł P. Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.mnc.pl 12.01.16, 12:16
      www.uprojektantek.pl
      www.balfala.pl
      Byłem i tu i tu. Komfortowe, jest wszystko,Polecam
    • anczi87 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 15.02.16, 18:56
      polecam www.domkibalos.pl -domki wybudowane 3 lata temu, nowe ,na ogromnej działce bardzo dużo przestrzeni dla dzieciaków, świetny plac zabaw i rzut beretem do morza. jeździmy tam od 3 lat z dwójką dzieci obecnie 5 i 7 lat dwukrotnie w trakcie wakacji pod koniec czerwca wtedy jest mniej ludzi i spokojniej oraz w pod koniec lipca ;) szczerze polecam dla rodzin z dziećmi :) domki są super wyposażone -praktycznie we wszystko, jest gril i taras :) w ogóle polecam Karwię- nie ma tyle wiary co we Władku czy w Jastrzębiej a plaża jest szeroka z bialutkim piaskiem ;)
    • anczi87 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 15.02.16, 18:58
      polecam www.domkibalos.pl domki wybudowane 3 lata temu, nowe ,na ogromnej działce bardzo dużo przestrzeni dla dzieciaków, świetny plac zabaw i rzut beretem do morza. jeździmy tam od 3 lat z dwójką dzieci obecnie 5 i 7 lat dwukrotnie w trakcie wakacji pod koniec czerwca wtedy jest mniej ludzi i spokojniej oraz w pod koniec lipca ;) szczerze polecam dla rodzin z dziećmi :) domki są super wyposażone -praktycznie we wszystko, jest gril i taras :) w ogóle polecam Karwię- nie ma tyle wiary co we Władku czy w Jastrzębiej a plaża jest szeroka z bialutkim piaskiem ;)
    • Gość: Anchela Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.16, 09:30
      Jeśli ktoś szuka domku nad morzem na ten rok i lubi Władysławowo, to domki Bałtyckie są fajne.
      Mają to na czym zależało zafirze - aneks, łazienkę i taras. Ale są dość duże jak na 3 osoby.
      Stronka www.domkibaltyckie.pl, ceny były bardzo spoko w porównaniu do jakości...ale nie pamiętam dokładnie, sprawdź sobie na stronie.
    • jaduffy Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 17.06.16, 20:00
      Wszystkie te warunki spełniają całoroczne domki letniskowe Władysławowo "u Golli" adres to www.domkiugolli.pl Zapłacicie około 200 zł za nocleg. Polecamy!
    • beata.k-ska Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 20.06.16, 15:27
      No właśnie, podpinam się pod pytanie, najlepiej w miejscowości, gdzie nie ma za wielu turystów?
      • wodnik1111 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 25.01.17, 17:13
        Myślę że w sezonie turystów jest wszędzie bardzo dużo, ale koniec czerwca lub początek lipca jest znacznie mniej więc z dziećmi to chyba lepiej... My lubimy bardzo Jarosławiec ale o ile większe domki śmiało mogę polecić "AMBER" i tu nie ma się czego czepić (domek duży więc dla dwóch rodzin ok), to z mniejszymi już trochę gorzej.. W ubiegłym roku byliśmy w domkach "AMELIA" i rozczarowanie maksymalne.. Byliśmy też w "SŁONECZNEJ POLANIE" jest ok ale bardzo głośno bo obok jest duże wesołe miasteczko. W Sarbinowie "OSADA KALINA"- same pozytywne opinie , ja jednak takiej nie wystawię.. Myślę że trafić w naprawdę fajne i czyste miejsce wbrew pozorom wcale nie jest takie proste, my cały czas szukamy i mam nadzieję że rok 2017 to będą w końcu udane wakacje. Napiszę opinię w lipcu, tym razem Ustronie Morskie..
    • ziaja7787 Re: Fajne domki nad morzem-gdzie polecacie? 06.03.17, 15:30
      Nie wiem czy ktoś z forumowiczy korzystał z ofert noclegowych w Sianożętach, które znaleźć można na stronie pod adresem www.imperiall.pl. Ja uważam, że warto bo ośrodek dysponuje różnymi formami noclegowymi, a do dyspozycji swoich gości proponuje basen, spa, salę gimnastyczną a nawet pokój zabaw dla dzieci. Polecam, bo mile wspominam spędzony tam urlop!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka