Dodaj do ulubionych

Żłobki-proszę o opinie

14.03.10, 23:00
Witam.Zastanawiam się nad żłobkiem dla mojej córci-miałaby wtedy rok i 3
miesiące.Czy zadowoleni jesteście z opieki na PCk? rok temu ktoś zapowiadał że
powstanie prywatny żłobek na Gołębiowie-czy ruszył?a co ze żłobkiem na
Rapackiego o którym była mowa w artykule jakiś czas temu,powstanie?czy ruszył
Krasanal na Limanowskiego, jeśli tak czy zadowolenie jesteście rodzice?bardzo
proszę o info.
Obserwuj wątek
    • Gość: carlo Re: Żłobki-proszę o opinie IP: 80.249.4.* 15.03.10, 08:23
      Żłobki w naszej "metropolii" są aż dwa. Jeden właśnie na PCK a drugi niedawno
      otwarty (grudzień ubiegłego roku) na Limanowskiego. I do tego drugiego właśnie
      chodzi mój synek. Wejdź na stronę: krasnal.radom.pl to sobie poczytasz, z
      tym że oprócz miesięcznej opłaty (380 zł) musisz wpłacić jednorazowe wpisowe w
      wysokości 400 zł. Personel i kierownictwo to bardzo sympatyczni ludzie. Jak na
      razie nie mam tej placówce nic do zarzucenia. Naprawdę starają się zapewnić
      dzieciom dobrą opiekę i wyżywienie. I wszystko byłoby O.K. gdyby nie problemy z
      zaparkowaniem i nawróceniem w stronę Borek. Przez to remonty ulic jest to
      prawdziwy problem. Szczególnie teraz gdy zamknęli Tytoniową i nie ma jak
      dojechać do 1905 roku. Po południu to totalny koszmar. Ale sam żłobek generalnie
      jest godny polecenia.
      • sylwek_81 Re: Żłobki-proszę o opinie 15.03.10, 22:32
        Bardzo dziękuję.Mam jeszcze kilka szczegółowych pytań, jeśli mogłabym prosić o
        odpowiedź.Ile jest dzieci ogółem?ile dzieci przypada na 1 opiekunkę?czy dzieci
        nie są zaniedbane-tzn np.czy opiekunki zmieniają regularnie pieluchy?
        • lukrecja34 Re: Żłobki-proszę o opinie 16.03.10, 06:42
          moja córka już drugi rok chodzi do żłobka na PCK i jesteśmy bardzo
          zadowoleni.wiadomo-państwowy żłobek,jedyny w Radomiu więc grupy większe ale
          opiekunki spisują się na medal.córka w żłobku nauczyła się obsługi
          nocnika,przynosi mnóstwo zabaw,piosenek.dziecko jest czyste,nakarmione i
          zadowolone :) opłata za m-c to ok. 180 zł ale oczywiście za dni nieobecności
          odliczana jest stawka żywieniowa.dojazd jest ok.,zaparkować jest łatwo.
          i chyba to wszystko :) polecam
      • Gość: carlo Re: Żłobki-proszę o opinie IP: 80.249.4.* 16.03.10, 08:30
        Jak już napisałem dzieci są otoczone dobrą opieką. Pewnie ze dziecko nie będzie
        tak doglądane jak w domu przez rodzica ale opiekunom nie można nic zarzucić.
        Jaki jest stan liczebny dzieci i opiekunów trudno mi powiedzieć ponieważ ten
        żłobek cały czas się rozwija. Ciągle są przyjmowane nowe dzieci ale i nowe
        opiekunki. O szczegółach porozmawiaj z kierownictwem. To bardzo sympatyczni
        ludzie.
            • Gość: xxx Re: Żłobki-proszę o opinie IP: *.radom.vectranet.pl 08.04.10, 19:44
              A może ktoś podpowiedzieć zestresowanemu tacie czy to prawda że w
              żłobku dzieci tak często chorują? Planuję oddać dziecko do żłobka
              ale dziś usłyszałem taką opinię, że tam tydzień jest zdrowe i
              tydzień choruje i tak w koło. Może to naiwne pytanie
              niedoświadczonego rodzica ale jeśli możecie to napiszcie jak jest z
              waszego doświadczenia?
                • sylwek_81 Re: Żłobki-proszę o opinie 15.04.10, 00:20
                  Dzięki za opinie.Ja z kolei słyszałam więcej złych opinii. Dziecko mojej
                  koleżanki musiało mieć przemywane oczko i niestety Pani zapominała o tym.Raz
                  koleżanka przyszła wcześniej córkę odebrać i Pani w pośpiechu wycierała
                  zaropiałe oczko.Druga sprawa że córka miała za rzadko zmienianą pieluszkę,
                  czasem były odparzenia a jak nie było to wiadomo-centymetrowa warstwa kremu:(
                  Było to ponad 2 lata temu,może teraz się coś zmieniło.No ale czekamy jeszcze na
                  więcej opinii...
                  • lukrecja34 Re: Żłobki-proszę o opinie 15.04.10, 07:35
                    z tego co wiem to rodzice mają dbać o zdrowie dziecka-a nie pani w żłobku,która
                    nie ma w obowiązku w tym przypadku pamiętać o chorym oku dziecka.
                    moja córka nigdy nie nabawiła się żadnego odparzenia,pieluchy zmieniane
                    regularnie.ja nie mam powodu do narzekania:)
    • Gość: Sławomir Re: Żłobki-proszę o opinie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.08.20, 09:13
      Dzień dobry,
      niestety nie pomogę jeśli chodzi o Krasnala. Ale bardzo ważną rzeczą jest to żeby nie dawać dziecka do Kajtusia Radom ul . Nałkowskiej.
      Przeniosłem syna po roku i żałuję, że dopiero po roku ale zawsze Pani Dyrektor mydliła oczy, że to tylko raz i więcej się to nie powtórzy. Np. opiekunki robią co chcą i przychodzą do pracy na 8:30 a nawet na 9-ta więc dzieci ze wszystkich grup siedzą razem ( 2 latka i 6 lat) z jedną lub dwoma paniami których nie znają a one nie znają tych dzieci. Co dwa miesiące zmienia się kadra-tragedia bo dzieci tego nie lubią. Dyrektorka pięknie opowiada a gdy coś jest nie tak i rodzic zgłasza problem to od razu opiekunki zaczynają być nieprzyjemne dla rodzica i co WAŻNE DLA DZIECKA!!!!! W dodatku właścicielka zabrała dostęp do monitoringu jak rodzice zaczęli się skarżyć na różne sytuacje które tam widzieli. Omijajcie to toksyczne miejsce. Nie podpiszę się nazwiskiem bo wtedy jak zawsze ucierpi dziecko a to idiotyczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka