Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV Dami

12.10.10, 21:05

Panie dziennikarzyno Jaworski, rzeczniku Piotrusia, na czyich ty jestes uslugach?

Zadam ci jedno pytanie, zebys przynajmniej sam sobie odpowiedzial:
CZEMU MIAL SLUZYC DZISIEJSZY TWOJ MATERIAL?
Ty nie jestes malutki ze wzgledu na wyglad. Ty juz tak masz. Nigdy nie znajdziesz innej pracy oprocz pracy na lancuchu Dami i wykonywania polecen. Znasz przypadek niejakiego Gebarowskiego? Pamietasz jego "rzetelny" wywiad z Krzaklewskim? Po tym wywiadzie Gebarowski juz nigdzie nie znalazal pracy, w zadnej TV. I nie pomogli mu nawet jego lewicowi mecenasi z Kwasniewskim na czele. Ty, dopoki bedziesz przydatny, bedziesz mogl pouslugiwac jedynie w Dami.

Oczekujac na twoja "rzetelnosc" mam nadzieje ze podasz nastepujace dane:

1. O ile wzroslo bezrobocie w Polsce po objeciu rzadow przez PO i dopiero porownasz z bezrobociem w Radomiu (brak konkretnych danych w materiale)
2. O ile wzroslo zadluzenie i jaki jest stan budzetu w Polsce po objecie rzadow przez PO i jak to sie ma do zwrotu dotacji unijnych?
3. Jaka kwote winny jest miastu samorzad wojewodztwa w ramach zwrotu za wygrane projekty?

Chociaz nie licze na to ze odpowiesz na te podstawowe i kluczowe pytania. Straszenie radomian swoimi wynaturzeniami poslusznie napisanymi przez radnych bezradnych jest nie tylko nierzetelne, ale i marne jakosciowo. Moglbym przejsc obok tego niezauwazalnie, ale zle bym sie czul gdybym nie naplul ci w twarz. Tfu
    • Gość: berett Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.radom.vectranet.pl 12.10.10, 21:24
      Po wyborach Dami bedzie musiala zrobić z tym dziennikarzyną porządek.
      • Gość: onet Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.pl 12.10.10, 22:44
        Dami sięgneło dna! a miałem jescze nadziej na obiektywne media w naszym mieście....
        • Gość: ???? Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.radom.vectranet.pl 12.10.10, 23:12
          Uuuuu la la.... ale atak na pana redaktora. Chłopie załatw sobie ochronę BOR.
      • Gość: ja Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: 78.88.133.* 13.10.10, 00:16
        Dzięki temu komentarzowi obejrzałem teledziennik i ciesze się, że to zrobiłem. Ja jestem mocno niezadowolony z działalności PISu w Radomiu i tego co robi prezydent Kosztowniak. Stawiasz pytania kolego jaworski.z.dami.rzecznikiem.po i nie udzielasz na żadne odpowiedzi. Jeśli podważasz wiarygodność materiału, podaj kontrargumenty.
        • kopa_w_kabana Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D 13.10.10, 07:52
          jakie argumenty? przeciez to niesławnej pamięci sympatyk_pis alias czarna_pati alias agent bolek. psychicznie chory facet zionący nienawiąścią do radomia i radomian i opluwający każdego. olej go. niech się sam kompromituje.
          • Gość: Avator Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.31.radom.pilicka.pl 13.10.10, 08:27
            Rzetelność polega na podaniu WSZYSTKICH informacji i okoliczności. Dobrze gość wypunktował tego synka. Gdyby synek powiedział: w całym kraju zauważalny jest wzrost bezrobocia, średnio o 3%. Nawet w Warszawie. Na tle całej Polski Radom nie wypada źle.... itd.
            Ale tego zabrakło. Przez przeoczenie? Wątpię. Zabrakło również wypowiedzi samych zainteresowanych czyli... prezydenta Kosztowniaka. Można i tak manipulować.
            • Gość: Roman Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.radom.vectranet.pl 14.10.10, 20:16
              Wlaściciel DAMI powinien pzrywolać do porządku tego dziennikarzynę. A moze miał jego akceptację?
              • granatnik_przeciwpancerny Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D 14.10.10, 20:22
                powrót cenzury i innych prl-owskich praktyk ci się marzy pisiorze? niedoczekanie!
                • Gość: Roman Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.radom.vectranet.pl 14.10.10, 20:24
                  Marzy to mi sie zwykla uczciwość.
        • Gość: Agnieszka L. Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.radom.vectranet.pl 13.10.10, 18:39
          A ja jestem zadowolona i moi nalbliżsi sasiedzi rownież.
    • Gość: :) Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 23:15
      Uff! ZNaczy się materiał był dobry! Taki atak pisiorskiej sfory tylko go uwiarygadnia. Tak trzymać! Szkoda, że dopiero przed wyborami, ale lepiej późno niż wcale
      • Gość: Agnieszka L. Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.radom.vectranet.pl 13.10.10, 18:38
        C innegoo widzisz co innego slyszysz. TTakie programiki są dla ciemnych luudzi ktorzy na nie reagują. Ty do nich należysz.
        • Gość: WR Przecież DAMI to PiS-owska tuba! IP: *.radom.vectranet.pl 14.10.10, 22:29
          Przyzwyczaili się PiS-owcy, że każdy program DAMI zaczynał się od łepetyny Kosztowniaka otwierającego ułożenie jednej kostki brukowej w Radomiu albo zwężonej ulicy za miliony złotych z zadłużenia. Dbała o to m. in. Kasia Piechota ściągnięta właśnie po to z DAMI. A tu taki wyłom. Nieśmiało odważyli się i podali wreszcie nieco prawdy o rządach PiS-u i Kosztowniaka.
          I stąd taki furiacki atak (tylko tak potrafi reagować cały PiS na najdrobniejszą nawet krytykę i prawdę). Oby tylko do listopada....
          • sympatyk.pisu Re: Przecież DAMI to PiS-owska tuba! 15.10.10, 11:35
            A ja jestem sympatykiem PIS i spokojnie popieram to co mówi Dami.Jesli jesteśmy czyści to nie bójmy się bo obronimy się w kampanii.Jeśli mamy brud za paznokciami to nie plujmy na Pana Redaktora który pokazał prawdę.Zrobiliśmy trochę inwestycji ale też nabraliśmy kredytów i trzeba teraz prezydenta bronić.Brawo Dami!
            • Gość: precz z SLD Re: Przecież DAMI to PO-owska tuba! IP: *.radom.vectranet.pl 15.10.10, 16:43
              Koleś wydaje mi się, że nie jesteś sympatykiem PISu
          • Gość: precz z SLD Re: Przecież DAMI to PiS-owska tuba! IP: *.radom.vectranet.pl 15.10.10, 16:44
            A tu oczywiście wiesz jak każdy czerwony jaka ta prawda jest.
    • Gość: mgr inż. BHP Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D IP: *.algo.radman.pl 08.12.10, 20:52
      Ziemia jest wklęsła, bo mi się podeszwy wycierają najbardziej na palcach i na piętach.
    • Gość: pozdrawiam Kopacz dzwoni do Szprendałowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 22:08
      www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20101208&typ=po&id=po07.txt
    • po-pzpr Re: Bezpardonowy, niczym nieuzasadniony ATAK TV D 11.06.14, 07:56
      TVN=TV Dami - ta sama rzetelność, to samo POddaństwo, ten sam zlecenidawca ( PO ).

      ___________________________________________________________________

      MOŻLIWOŚCI REGENERACYJNE BEZINTERESOWNEGO SKU...SYŃSTWA
      SĄ NIEOGRANICZONE - obraz prorządowych mediów w Polsce
Pełna wersja