Dodaj do ulubionych

Trwa dziesiąta sesja rady miejskiej [NA ŻYWO]

28.02.11, 11:05
Co się stało Panie Jakubie?
Obserwuj wątek
    • beata_ogien Trwa dziesiąta sesja rady miejskiej [NA ŻYWO] 28.02.11, 11:39
      I w ramach profilaktyki zamykamy szkółki ...doskonale, to jest profilaktyka ..antykoncepcji czy czego? Bo w ramach braku edukacji to ja przewiduję wzrost przemocy w rodzinie , no ale to tylko moje ...mrukanie. A pani Półbratek to już naprawdę dziękujemy, podobnie jak pani Kwiecień , której konikiem jest MOPS - i upychanie w nim wyjątkowych miernot urzędniczych.
    • mz123 Panie radny Adamiec... 28.02.11, 13:46
      I jeszcze uwaga: rząd Platformy Obywatelskiej najwyraźniej karze Radom i region za to, ze większość w radzie ma PiS. To widzi cała Polska - kończy radny Adamiec.

Oj proszę posłuchąc swojego kolegi - przewodniczącego D. Wójcika, który to komentował słowa Szprendałowicza, gdy ten głosił swe niezadowolenie ze względu na większość PiS w Radzie Miasta Radomia: "proszę się nie obrażać na demokrację...".
    • mz123 upss... 28.02.11, 13:56
      przeczytałem i jestem pod wrażeniem efektów pracy naszych radnych :-) toście ludziska się narobili dziś, że aż w całym mieście czuć pot, który zalal wasze ubrania:-)

Ale przynajmniej ustalono, że: opozycyjni radni uważają, że kiepskiej sytuacji w Radomiu są winni rządzący miastem (PiS), a ci natomiast zwalają winę na rzązących państwem (PO).
      Powstaje pytanie: czemu nie mając siły przebicia jedni i drudzy (nasi radni) nie podają się do dymisji?
    • gregory_z_radomia Re: Trwa dziesiąta sesja rady miejskiej 28.02.11, 19:16
      To tylko pozorne ruchy. Pan Jakub oddał mandat, a otrzymał go młody Damian z nowego Stowarzyszenia Radomskie Inwestycje, które założył isoxazolidine, Radosław Jasiński, moderator forum gazety wyborczej Radom, kolega Pana Jakuba.
      Ciekaw jestem jakie były prawdziwe powody "odejścia" Jakuba Kluzinskiego z radomskiej sceny politycznej. Teraz będzie sterował z ukrycia no i najważniejsze co z Kocham Radom. Pewnie nastąpi zjednoczenie Kocham Radom, Radomian Razem oraz Radomskich Inwestycji.
          • Gość: Toni Re: Trwa dziesiąta sesja rady miejskiej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.11, 18:04
            Ludzie ostrzegam was przed Kluzińskim którego celem było zostać prezydentem. To człowiek który grał na emocjach i uczuciach naiwnych ludzi aby osiągnąć pozycje i prestiż. Działałem u niego i kandydowałem. Poznałem go chociaż się maskował. Ten KUBA TO MAŁY CYNICZNY CZŁOWIEK.Naśmiewał się ze mnie że byłem volontariuszem księdza profesora Marka Dziewieckiego w CARITAS w LINII BRATERSKICH SERC.Mówił mi że nie zależy mu na ludziach którzy nic nie osiągneli.Dziś chwali Maciąga wolontariusza i młokosa maksymalnego.Może zaplanował przed wyborami bo kto zna się na arytmetyce list wyborczych to wie jakie miało znaczenie 2 miejsce na jego liście.Mnie nie chciał dać 4 tylko agitował do pracy dla niego.W OSTATNI DZIEŃ rejestracji list przyjechał po mnie aż do ZWOLENIA.DAŁ MI 7 żeby ciężko było wyprzedzić śmiesznego Maciąga. ROZUMIECIE TERAZ KUBE TYLE LIDERA CO KLAŁNA.Ludzie jestem po SPP Instytutu Psychologii PTP. Zawodowo pracuje od 1988 roku w innym sektorze. Odmówiłem współpracy z SB w Technikum w latach 1986 1988. Byłem pobity i prześladowany przez Milicje PRL.Mam zaświadczenie z IPN.LUDZIE OSTRZEGAM WAS PRZED NIEDOSZŁYM PREZYDENTEM KLUZIŃSKIM. Chyba racje miał Wikiński nazywając go bardzo lękliwym człowiekiem o brzydkim zapachu.Zapytajcie się Kuby co zrobił dla Radomia i na co przekazał diete radnego. Kuba to mały człowiek który 2 razy przegrał na prezydenta i wie że nie ma szans na kariere. Daleko zaszedł na waszych grzbietach.Popieram wypowiedzi Karola Witerskiego chociaż go nie znam ale to ostry i dobry chłopak. Jako były student teologii UKSW powiem tak NIGDY NIE ZAGŁOSUJE NA KUBE I TAK MI DOPOMÓŻ BÓG. TONI
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka