Dodaj do ulubionych

Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie?

18.07.11, 09:26
Szpital psychiatryczny Krychnowice - co o nim sądzicie?
Zapraszam do wypowiedzi byłych podopiecznych szpitala?

Ja uważam, że jest fajnie, przynajmniej od wewnątrz, fajny klimat, najlepszy chyba na P-5.
Jeszcze zależy od osób, które tam trafiają.

Pozdrowienia dla Pani Agnieszki w blond włosach :-)

Obserwuj wątek
    • Gość: psychiczny polityk Szpital -Krychnowice- to obóz kondycyjny dla polit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.11, 10:16
      Jezeli chcesz świrować pilitycznie przed wyborami bo ci się wydaje że możesz byc posłem opozycyjnym to polecam.
      Jak słabo wypadniesz w wyborach bo zle cię rozplakatowli na słupach to tam możesz dojść do równowagi.
      Objawami twego polepszenia na zdrowiu bedzie to kiedy zaczniesz na ulicy ponownie poznawać znajomych.
      Mają dobre psychotropy .
      Szczegolnie przydatne są kiedy udzielasz wywiady do prasy lub radia.
      Potem możesz po przegranych wyborach wszystko zwalic na lekarzy, przepraszam psychotropy, które podobno nie brałeś.
      Mają niezłą dyskotekę i zrobią ci na wyjsciu super elektowstrząsy twojego zniszczonego walką wyborczą mózgowia.
      Jest też fajnie po biczach wodnych.
      Zapominasz wtedy do której partii należysz.
      • piotr3717 Re: Szpital -Krychnowice- to obóz kondycyjny dla 21.04.13, 21:50
        Opieka chorych z oddziału P-5 w Radomiu jest poniżej krytyki. To są tylko chorzy ludzie, a powinni mieć naprawdę dobrą opiekę. Takie wyżywienie dla ludzi, którzy się tam znajdują jest makabryczne. Chcąc uzyskać informacje na temat stanu zdrowia psychicznego pacjenta. Lekarze nigdy nie mają czasu. Tacy są zapracowani !
    • Gość: b.pacjent 12 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? IP: *.radom.vectranet.pl 18.07.11, 10:23
      Szanowny "guciu121" jeżeli jesteś ciekawy to wywiń jakiś idiotyczny numer to cię zamkną i posiedzisz w wariatkowie .
      • iryda11 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 18.07.11, 10:25
        Dobrze ci radzą ,spróbuj a zobaczysz jak to tam jest .
        • gucio121 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 18.07.11, 14:27
          Już tam byłem i to całkiem nie dawno!

Nie muszę sprawdzać mi się tam podobało!!!!

Wariatkowo piszą Ci co nie wiedzą jak tam jest!

Pustaki i tępaki!

Tam są chorzy ludzie idioci!
          Którzy cierpią na ciężkie choroby, o jakich wy nie macie pojęcia!
          • Gość: gosc Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? IP: *.radom.vectranet.pl 18.07.11, 19:45
            smieszny Guciu! sam napisales, jaki fajny klimat i jak to sie laskom w blond wlosach przygladalaes. Wiec czemu sie rzucasz? Wracaj tam czym predzej, skoro tak fajnie! Na pewno przyjma cie od reki!
      • panta_rhei_only Lepiej wariatem niż idiotą 18.07.11, 20:23
        Dobre miejsce jako azyl lub zesłanie niewygodnych, jak mawiał hrabia: "A chamy...honoru nie mają"
        www.youtube.com/watch?v=HtnCQsSKDhM&NR=1
        www.youtube.com/watch?v=vHnmsvySTOY&feature=related
    • agnieszkaaa84 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 18.07.11, 19:50
      wow kto wogóle zamiescił te wątek hm,.. a co to za pani agnieszka chyba utkwiła Ci w pamięci co?:)z tego co wiem na nerwicach jest całkiem niezle
      • agnieszkaaa84 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 18.07.11, 19:57
        ale co do dyskotek to lekka przesada nikomu raczej nie życzy sie takich pobytów kolezanka miała silną nerwice troszke ją podlecyli nie jest dobrze ale jakos funkcjonuje zaczeła teraz prace bo miała straszne problemy z poruszaniem sie po marketach róznych środkach lokomocji co prawda leki bierze w mniejszych dawkach niz tam jednak poznala tma osoby i miłe i bardziej znerwicowane lub z zaburzeniami osobowosci czyli mającymi problemy ze sobą itd.
        to zobaczyła jakie powazniejsze mają problemy inni samo życie jeden jest słabszy psychicznie bardziej wrażliwy drugi twardszy jest różne są choroby
        • gucio121 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 19.07.11, 11:16
          Tak jak piszesz Agnieszka, masz w 100% rację!
          Ja tam byłem, w tym szpitalu. Jakiś czas temu i w dodatku powiem, że nie jestem wariatem, nie jestem agresywny. Jestem normalnym facetem, który ma dobrą pracę :-).

I co ? Pod wpływem stresu w pracy dostałem nerwicy, nie życzę nikomu tego!

Szpital doprowadził mnie do ładu, dziś normalnie pracuję, prowadzę normalne życie :-)

A co do psychiatryków to fakt, że trafiają tam różni ludzie, agresywni, pijacy, narkomani, samobójcy, patologia. W końcu to szpital psychiatryczny jest!

Trafiają ludzie z problemami umieszczonymi w psychice.
          Zresztą psychiatryk to szpital w większości dla młodych osób.
          Jest XXI wiek, czasy narkotyków, alkoholu i innych substancji psychoaktywnych dają się we znaki.
          Większość ludzi w zasadzie młodych na takie choroby zapracowali sami :-(
          Nie mówię, że wszyscy !!

Ja jednak złego słowa na temat tego szpitala powiedzieć nie mogę.
          Szpital jak każdy inny tyle, że psychiatryk!
        • l.i.l.a.b.a.j.ona APEL 19.07.11, 12:11
          Ciekawy wątek, przełamujący pewne tabu...

Chciałam uwrażliwić każdego, że człowiek potrafi nosić w sobie tak głębokie traumy z przeszłości, że mogą one każdego dnia oddziaływać na efektywność pracy, relacje z rodziną lub znajomymi itp. Apeluję o zrozumienie i dystans do oceny zachowania innych ludzi.
          Na co dzień taki dystans także należy zachować, bo każdy z nas jest inny i ma inne motywy swoich zachowań.

Nie bójmy się też rozmawiać z kimś godnym zaufania o gnębiących nas myślach.
          Wreszcie, apeluję do lekarzy "sfery duchowej" o rozsądne diagnozy. Ludzka psychika potrafi być dużo bardziej podstępna, że tak powiem, do jednoznacznej, właściwej oceny. Wszelka schematyczność stawiania diagnozy to zbyt duże uproszczenie.
          • agnieszkaaa84 Re: APEL 19.07.11, 19:49
            dokładnie guciu zapraszam na priv
          • Gość: malgosiagrab Re: APEL IP: *.radom.vectranet.pl 07.08.11, 20:20
            fajnie sie ponabijac z wariatkowa ale czy macie pojecie ilu ludziom ten szpital ratuje życie.Na psychosomatyce przebywają pacjenci którzy przeżyli śmierć własnych dzieci,ludzie po zawałach serca ,których nasz kochany rząd przekreślił ,matki , jedyne żywicielki tracące prace .Każdy pacjent to oddzielny ludzki dramat .Myślę że ten kto potrafi kpić z tego szpitala jest bardzo młody albo właśnie głupi.
            • agnieszkaaa84 Re: APEL 08.08.11, 18:57
              Otóż to!
              Popieram Gosie jak widać internet to jeden wielki śmietnik
    • gucio121 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 20.07.11, 12:13
      Aga wyslałem ci meila na konto tu gazeta.pl
      jak nie dojdzie daj znać podam ci tu kontakt gg
      • Gość: zenek Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? IP: *.radom.vectranet.pl 23.07.11, 09:42
        no i gucio wyrwal laske
    • Gość: Adek Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? IP: *.radom.vectranet.pl 23.07.11, 10:58
      A to tam jest dostęp do internetu?
      • agnieszkaaa84 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 23.07.11, 13:35
        nie nie <heh> po pierwsze nie wyrwał laski a po drugie tam nie ma internetu z tego co znajoma mówiła a po trzecie nie interesują mnie znajomości tym bardziej ze szpitala bo tam są rózne oddziały a nie jak to większość myśli ,,nienormalnych leży ''
        itd.
        • gucio121 Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 24.07.11, 10:51
          Ta jest internet, i co do tego kablóweczka w każdej sali UPC!

W dodatku raz w tygodniu obowiązuje możliwość zamówienia sobie kobiety w lokalnych agencji towarzyskich w ramach zwracanych kosztów przez Fundusz :-)

W weekendy możesz korzystać ze szpitalnego basenu i siłowni.
          W niedzielę, że wanny z hydromasażem!

Pozdrawiam:-)

Agnieszka nie podrywa facetów ze szpitala :-)
          Zresztą za daleko od niej mieszkam, bym ją zbajerował :-)

• blec Re: Szpital - Krychnowice - co o nim sądzicie? 04.08.22, 16:13
      Fajne babki na oddziale 2 pani Jadzia Tereska Gosia Dorota mile i pomocne. Czyściutko i fajnie tylko ordynator pojebany.......
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka