Dodaj do ulubionych

PO jednak zkwidowała oddział Poczty Polską w Radom

05.01.12, 13:14
www.telewizja.radom.pl/dami-radom,,content,42,news,2792,telewizja,aktualnosci.html
Prezydent Radomia, stowarzyszenia Radomskie Inwestycje i Kocham Radom oraz związki zawodowe walczyli o utrzymanie w naszym mieście dyrekcji oddziału terenowego Poczty Polskiej.
Bez skutku. W związku z nowym schematem organizacyjnym, w Radomiu pracę na poczcie straci kilkadziesiąt osób. Nowy schemat organizacyjny wszedł w życie 1 stycznia.


Poczta Polska szuka oszczędności i wdraża nowy schemat organizacyjny przedsiębiorstwa. Z działających 62 oddziałów terenowych pozostanie w strukturze jedynie 17. Dla Radomia oznacza to likwidację oddziału i przeniesienie jego kompetencji do Warszawy. Tym samym pracę straci kilkadziesiąt osób. Przeciwko takiemu rozwiązaniu zaprotestował prezydent Andrzej Kosztowniak. Prezydent wystosował list do prezesa Poczty Polskiej. W sprawie nie likwidowania radomskiego oddziału terenowego poczty, do prezesa tej instytucji zwrócili się także przedstawiciele stowarzyszeń Radomskie Inwestycje oraz Kocham Radom. O ponowne przyjrzenie się nowemu schematowi zaapelowały do prezesa także związki zawodowe. Wysyłanie próśb i apeli na niewiele się zdało. Zarząd Poczty Polskiej się nie ugiął i tym samym wprowadził w życie nowy schemat organizacyjny. Poczta Polska – jak poinformowała nas w przesłanym komunikacie – dzięki wprowadzeniu nowego podziału administracyjnego, chce poprawić jakość obsługi klienta oraz zwiększyć wartość sprzedaży swoich usług.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka