Agresja i stereotypy na portalach i forach regi...

08.05.12, 02:22
I dlatego potrzeba gruntownej reformy portali internetowych. Dziś to się na opiera na zasadzie - komu się chce, ten się stara utrzymywać porządek.
Moderatorem forum może być (prawie) każdy, nie zawsze ktoś pozbawiony najniższych odruchów.
Tymczasem, tak w życiu realnym jak i w internecie na ludzi będą oddziaływać wszelkiego rodzaju emocje, nie zawsze te pozytywne. Im mniej tych negatywnych w internecie (ale też telewizji i innych środkach przekazu medialnego), tym mniej poza siecią.

Udowodniono już dawno temu, że ilość przemocy w telewizji ma wpływ na zachowanie i poziom agresji u dzieci.

To zabawne, ale tak jak w życiu nie podoba się wielu moja przebojowość, tak i na forach widzę tę zazdrość... :)

Cieszy również stowarzyszona aktywność Romów. :)
    • l.i.l.a.b.a.j.ona Agresja i stereotypy na portalach i forach regi... 08.05.12, 02:25
      P.S.
      Mieszkałam kiedyś z Cyganami. :)
      • Gość: poiuyt Re: Agresja i stereotypy na portalach i forach re IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.12, 07:28
        Lilabajona Jełopku , to o Romach też masz coś do powiedzenia ?
        • Gość: RYŻY OSZUST Re: Agresja i stereotypy na portalach i forach re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.12, 08:11
          powinni zakazać agresji złych komentarzy zakazać krytyki wszystkim wszystko ma się podobać za brak uśmiechu grzywna a za recydywę do pierdla niech się nauczy optymizmu podsłuchiwac telefony by nikt nie odwazył się źle myśleć internet pod szczególnym nadzorem a myśli kontrolowałyby specjalne maszyny wiec w kraju by było 100% zadowolonych uśmiechnietych a w porywach nawet 110% byłby obiecany!! przez ryżego oszusta kraj gdzie się wszystkim lepiej żyje w końcu wszyscy usmiechnieci a jak to robi pokazuje strona anty komur i jego założyciel wjazd do domu o 6 o glebe ...zapłacił za brak uśmiechu i optymizmu-zadowolenia i brak realnego spojrzenia na świat który jest cudowny i piękny!!!!! teraz nikt nie odważy sie coś takiego zrobić
          I TAK MA BYĆ I ZOSTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
          • lucas1_live Re: Agresja i stereotypy na portalach i forach re 08.05.12, 15:10
            ooo zabajona;)
            • marcinradom Re: Agresja i stereotypy na portalach i forach re 08.05.12, 21:54
              Myślę, że ze stereotypami najlepiej Ci, których one dotyczą. Niech więc Romowie/Cyganie udowodnią, że potrafią pracować, że płacą podatki, ubezpieczenia, że wywiązują się z obowiązków jak większość z nas. W artykule jest napisane, że ponad 90% Romów nie pracuje. Z czego więc żyją? Za co kupują wcale nie tanie auta, którymi jeżdżą na angielskich rejestracjach? A jak już jesteśmy przy samochodach, to czy widział ktoś Roma/Cygana jadącego eLką?
              • Gość: Cikan Re: Agresja i stereotypy na portalach i forach re IP: *.146.186.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.13, 21:12
                W/g naszego kodeksu dżentelmeńskiego Romanipen, normalna praca to hańba!
    • Gość: Bergitka Skąd się wzięli Cyganie w Radomiu? IP: *.180.214.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.13, 11:47
      Skąd się wzięli Cyganie w Radomiu? Dlaczego oni zawsze tak niemiłosiernie krzyczą w miejscach publicznych ... może mają zatkane uszy?

      Fajny film (i prawdziwy!): www.youtube.com/watch?v=FMlAZNX62to
Inne wątki na temat:
Pełna wersja